Опис курсу

https://www.goodkurs.com

Курс HR- Менеджер (управління персоналом) в Одесі розроблений практикуючим керівником HR служби з урахуванням досвіду і сучасних потреб професії. Навчання дозволить освоїти роботу HR менеджера і рекрутера з нуля до рівня спеціаліста в цій сфері. Запис на курс Після закінчення курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах українською та англійською.

Цільова аудиторія Початківці фахівці HR, практикуючі HR фахівці, співробітники відділу кадрів та ін.

Мета заходу Вивчити специфіку роботи HR менеджера з нуля до рівня спеціаліста. Робота з практичними прикладами.

Програма 1.

HR-менеджмент як поняття, короткий огляд розвитку професії.

2. Необхідні особистісні та ділові якості HR-менеджера.

3. Цілі, завдання і роль HR-менеджера.

4. Організація і систематизація робочого процесу HR-менеджера.

5. Рекрутинг: Бізнес-процес рекрутингу. Заявка на підбір персоналу. профіль посади, посадова інструкція, робоча інструкція (робочий журнал) - в чому відмінності, як формувати, як застосовувати. Формування оголошення про вакансії (вчимося писати "продають" тексти). Канали і методи пошуку персоналу (вчимося оцінювати вакансію і підбирати ефективні канали та методи для пошуку). Робота з резюме. Методи відбору (види інтерв'ю, традиційні і нетрадиційні методи). Проведення співбесіди: встановлення контакту з кандидатом, отримання необхідної інформації про професійних і особистісних якостях, ефективна презентація компанії та посади (як "продати" вакансію), відповіді на питання кандидата (включаючи "незручні" питання), робота з запереченнями, озвучування термінів і форми зворотнього зв'язку). Ознаки недостовірної інформації. Основи читання невербальної інформації. Оцінка кандидата, підготовка коментарів для керівника, який відкрив вакансію, уявлення кандидата. Отримання рекомендацій від колишніх роботодавців: якими способами можна їх отримати, які питання актуально ставити, як оцінити об'єктивність отриманої інформації. Організація співбесіди з керівником. Отримання зворотного зв'язку (керівник і кандидат). Job offer.

6. Адаптація персоналу: Цілі адаптації. Види адаптації. Складання плану адаптації. Терміни адаптаційного періоду для різних посад. Роль і участь hr-менеджера в адаптаційний процесі.

7. Оцінка персоналу: Оцінка компетенцій (оцінюються знання і вміння співробітника, його здатність застосовувати їх в практичній роботі, а також поведінку і особисті якості). Методи та інструменти. Оцінка результативності (заснована на порівнянні показників роботи конкретного співробітника з запланованими для даного періоду роботи і посади показниками). Методи та інструменти.

8. Формування внутрішнього кадрового резерву на підставі отриманих даних в процесі оцінки.

9. Мотивація (стимуляція) персоналу. Типи і види. Як провести дослідження і правильно працювати з отриманими даними.

10. Навчання персоналу: Оцінка потреб у навчанні. Розробка системи навчання персоналу. Використання різних способів навчання (тренінги, стажування, навчання на робочому місці, створення внутрішньої інформаційно-навчального бази, наставництво, коучинг) і оцінка їх ефективності.

11. Мотивація персоналу на розвиток.

12. Утримання персоналу, збереження плинності кадрів на необхідному рівні: Дослідження задоволеності персоналу. Розробка систем по утриманню ключових співробітників. HR-брендинг.

13. Корпоративна культура. Типи корпоративної культури. Роль hr-менеджера в розвитку корпоративної культури.

14. Робота з формальними і неформальними лідерами. Управління конфліктами.

Додаткова інформація

Тренер даного курсу має великий досвід практичної роботи на посаді HR менеджера, готова поділитися своїми напрацюваннями. Всі конспекти надаються учасникам курсу. Можна пройти навчання он лайн індивідуально. Після закінчення курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах українською та англійською. Можлива видача рекомендацій від тренера. Можна пройти індивідуально курс в офісі Вашої компанії або он-лайн 4500 грн.

Відгуки про нашу роботу

goodkurs.com

Ми в фейсбуці

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Анастасия, 11.10.2019, 12:29
Спасибо тренеру курса Екатерине за массу полезной информации и очень интересная подача в картинках , запоминается ! Успехов всей команде вашего учебного центра.
Евгения, 04.03.2018, 09:20
Большое спасибо курсам за новые знания и навыки, очень интересно было учиться. Все планирую использовать в работе.
Good school, 25.04.2018, 12:03
Евгения, большое спасибо за Ваш отзыв . Успехов в карьере!
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок