Опис курсу

Школа новин – це навчальний курс для журналістів-початківців та тих, хто мріє освоїти професію репортера.

Термін навчання: 5 тижнів (у тому числі 1 тиждень практики на загальнонаціональному телеканалі).

Школа новин – це курс започаткований відомою українською редакторкою та лекторкою Іриною Главацькою. Ірина має багаторічний досвід роботи на різних телеканалах, таких як: телеканал «Київ», «Інтер», ZIK. Також Ірина Главацька є викладачкою Медіашколи «КиївTV». Нині працює редактором ранкової програми Громадського радіо.

Чого можна навчитися? Під час навчання у Школі новин, на слухачів чекає курс лекцій та практичних занять. Зокрема, під час теоретичних занять можна дізнатися, як наповнюються випуски новин, як розпізнати новину в потоці інформації, в який спосіб максимально швидко перевірити інформацію, які є різновиди і форми подачі новинної інформації, де шукати спікерів для своїх сюжетів і як їх розговорити, аби отримати ексклюзив. Це лише частинка із тих знань, які необхідні журналістові, щоб повноцінно влитися в редакційний колектив, а не перебувати тижнями у ролі стажера.

Курсом передбачено і 10 практичних занять. Під час яких слухачі Школи новин зможуть випробувати себе на практиці. Запис стенд-апу, прямі включення з місця подій, інтерв’ю, запис опитування на вулиці, пошук тем для сюжетів – усе це, кожен учасник, робитиме самостійно під наглядом викладачів школи.

Крім того, в учасників курсу буде унікальна можливість дізнатися з перших вуст, як працює один із найавторитетніших інформаційних ресурсів – проект Інформатор. Журналісти та редактори видання зможуть поділитися секретами своєї роботи: як їм вдається першими опинятися на місці подій, наскільки складно вести відео трансляцію із власними коментарями, завдяки чому сайт Інформатор утримує лідерство найбільш відвідуваного ресурсу у Києві.

Формат роботи. Курс розбитий на 5 тижнів.

Тривалість занять – 2 години.

Що можна отримати? Бази знань, які кожен слухач зможе отримати під час навчання, буде достатньо для того, аби претендувати на роботу журналіста будь-якого телеканалу. Під час наших лекцій ми не будемо вивчати термінів і всього того, що можна почитати в книжках чи про що розповідають у вишах. Кожна зустріч буде націлена на здобуття тих навичок і вмінь, які журналістові потрібні на практиці.

По закінченню курсів, кожен учасник отримає відповідний сертифікат. Працевлаштування ми не гарантуємо, але дуже сприятимемо у пошуку роботи найактивнішим та найстараннішим слухачам.

Щоб стати учасником програми, заходьте на сторінку Школи новин, та залишайте свої заявки у коментарях чи надсилайте повідомлення. https://www.facebook.com/shkolanovun/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок