Опис курсу

Об’єм курса: 16 заннять по 1,5 часа. Курс розрахований на 4 місяці.

Час проведення: раз на тиждень у вихідний день.

Вартість: 1700 грн. на місяць (4 заняття)

Новий набір на початку 2020 року.

Сьогодні діти знаходяться під величезним тиском того, що на нас майже не впливає. Повідомлення в месенджерах, меми, вірусні відео, соціальні медіа, відеоігри, реклама та багато іншого. Здатність проігнорувати цю інформацію, вплинути на людей в інтернеті та вберегти себе від впливу інших – база цифрової грамотності.

Формуватися в добу інтернету – це досліджувати, зв'язуватися з друзями, створювати та навчатися шляхами, які ми раніше собі й уявити не могли. Якщо діти не будуть розуміти природу цифрового світу, побічним ефектом таких можливостей може стати кібербуллінг (приниження в інтернеті), інтернет-шахрайство, занепокоєність щодо особистої безпеки та багато іншого.

Наш курс «Експерт цифрового світу» навчає дітей оцінювати потужність інтернет-інструментів, свідомо користуватися можливостями та уникати ризиків. Це той шкільний курс із інформатики, який необхідний дітям тут і тепер: без нудної теорії та застарілого програмного забезпечення.

Основною особливістю програми є психологічний підхід до вивчення технологій. Уся державна шкільна програма з інформатики крутиться навколо відповідей на питання «Як?». Проте для сучасних дітей це вже не актуально. За декілька секунд вони можуть знайти всі відповіді на такі питання в гуглі.

Дітям та підліткам катастрофічно не вистачає відповідей на питання «Чому?».Чому не можна вводити простий пароль? Чому публікувати персональні дані небезпечно? Чому образа в інтернеті може мати сумні наслідки? Чому не можна гуглити твір із зарубіжної літератури і видавати за свій?

Саме тому ми взяли собі за місію першими в Україні дати відповіді на ці питання нашим дітям.

Програма поділена на два курси: для 1-2 та для 3-5 класів.

Разом із дітьми 1-2 класів ми вчимося, як виявити небезпечні сайти, захистити свою творчу роботу в інтернеті та чому не можна видавати чужі напрацювання за свої. Розглядаємо правила комунікації в інтернеті, вчимося створювати безпечні паролі та розрізняти, яка реклама є шахрайською.

Із дітьми 3-5 класів ми робимо акцент не на технічні навички, а на етичні проблеми. Що робити, якщо хтось пише страшні або принизливі речі в інтернеті? Що таке кібербуллінг? Як формувати спільноту хороших друзів в інтернеті? Як фото можуть бути змінені на комп'ютері та як це може вплинути на твоє ставлення до своєї зовнішності?

Усі ці питання із дитиною необхідно розглядати вже в ранньому віці. Інакше їй доведеться робити висновки на власних помилках, як це робило наше покоління.

Більше інформації на нашому сайті: https://itfamilyhub.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок