Докладна інформація про компанію

АЮП розвиває у дітей і підлітків фундаментальні навички ведення бізнесу, а також сприяє формуванню навичок і умінь самостійно приймати рішення.

Наша місія полягає не тільки в тому, що ми розвиваємо бізнес навички (ефективні комунікації і емоційний інтелект, уміння ставити цілі і досягати результату, управління фінансами і грамотний розподіл, основи ІТ і маркетингу); але перш за все виявляємо у хлопців на ранніх етапах таланти і здібності, розвиваючи критичне мислення - здатність аналізувати факти, генерувати й організовувати ідеї, захищати думку і свої інтереси, здійснювати порівняння, робити висновки, оцінювати аргументи і вирішувати проблеми.

Комплекс тренінгів розроблений спеціально для дітей і підлітків з урахуванням їх вікового развитку.Також, наші заходи активізують до самовизначення і професійного розвитку майбутніх фахівців.

Цільова аудиторія: діти 6-17 років

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток; початковий розвиток - дитячі табори.
Вік аудиторії: середня школа.
від 2950 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок