Докладна інформація про компанію

Перша Київська школа індійського танцю "Сарасваті" (28 років).

Ми в соцмережах:

https://www.facebook.com/saraswati.school.ukr/

https://instagram.com/dance_school_saraswati_ids?igshid=1u1w1hgii1tey

Пропонуємо усім, що бажають поринути у світ дивовижного індійського танцю, не залежно від віку, комплекції і підготовки!

Засновник, директор і хореограф школи Олена Рижей -  магістр витончених мистецтв, закінчила інститут музики і танцю "Ганеша натьялая" в Делі за програмою Індійського Консульства по культурних зв'язках (ICCR), президент Федерації індійського танцю в Україні.

Школа Сарасвати активний учасник усіх індійських подій в Україні і за кордоном. Має багату костюмерну базу і  є одержувачем гранту від індійського уряду. Школа Сарасвати переможець і лаурят міжнародних фестивалів і конкурсів.

Представляє різні напрями індійських танців

  •  південно-індійський класичний (храмовий) танець в стилі Бгаратанатьям. Це  фігурки танцівниць, що ожили, з барельєфів індійських храмів. Його можна читати немов книгу, необхідно лише мати знання азбуки танцю. 
  •  унікальні народні танці різних штатів Індії з їх неповторним колоритом
  •  танці в стилі
  •  Болливуд (танці з кінофільмів), вражають своєю красою, багатством емоцій і костюмів.
Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - танці, хореографія.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі.
від 200 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Супер школа и супер учитель! Попробовала для себя новое направление в танце и не ошиблась - очень понравилось, хотя и очень сложно. Кто еще в раздумьях - хватит! Записывайтесь и будем учиться вместе ))))

,

Отличная школа!) Являюсь участником более 10 лет и с гордостью могу сказать,что она стала неотъемлемой частью моей жизни,моей семьей. Наш директор является дипломированным специалистом,который получал образование в Индии у лучшей Гуру. Каждый раз преподаватель привозит коллективу самые эффектные постановки,самые яркие костюмы и украшения. А самое огромное потом удовольствие-видеть счастливые глаза зрителей и понимать,что я действительно смог донести к сердцу людей что такое настоящий индийский танец.
Настоятельно рекомендую всем попробовать себя!

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок