Докладна інформація про компанію

Інститут секретарів - один з небагатьох навчальних центрів, пропонує і проводить навчання в різних сферах управління і роботи організації.

На базі інституту апробовано і проведено ряд тренінгів та семінарів, які забезпечують діяльність будь-якої організації в сфері роботи з документами, кадровому менеджменті, управлінні персоналом, фінансовому і юридичному супроводі процесів в установі.

До ваших послуг: професійний педагогічний колектив з багатим досвідом роботи й умінням підлаштовуватися до мобільного сучасності завжди готовий поділитися своїми знаннями і досвідом; сучасні методики викладання, використання різних форм і методів в навчанні завжди сприяють успішному засвоєнню матеріалу; сучасна матеріально-технічна база задовольнить потреби найвибагливіших слухачів.

Також ми пропонуємо аутсорсинг кадрових і бухгалтерських послуг. Юридичний супровід діяльності організації.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - діловодство, секретаріат, агв; комп'ютер - комп'ютерна грамотність.
Вік аудиторії: дорослі, пенсіонери.
від 2000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Класно! Круто !Супер

,

Дуже сподобалися курси "Адміністратора"!!! Гарні викладачі, пояснюють зрозуміло і предмети всі, які потрібно знати майбутньому адміністратору. Йдуть в ногу з часом і проводять цікаві заняття. І нормальна ціна.

,

Согласна с Викторией! Действительно, просто замечательные курсы! Даже не знаю с кем можно сравнить! Очень хороший коллектив. и знание дают великолепно!!!!

,

Училась на этих курсах.- просто замечательно.Очень высокий уровень преподавания и дружелюбности.Советую всем.

Партнери сайту
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок