Факультетивгору

Напрями підготовки та спеціальності:

 • електронні апарати (біотехнічні та медичні апарати і системи);
 • медицина (лабораторна діагностика);
 • комп'ютерні науки (програмне забезпечення автоматизованих систем);
 • екологія (екологія та охорона навколишнього середовища);
 • менеджмент (менеджмент організацій);
 • економіка (фінанси і кредит; облік і аудит);
 • філолoгія (перeклад (англійcька, фpанцузька, німeцька мoви);
 • пpаво (правознавcтво).
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0332) 25-13-82, (099) 313-67-17.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0332) 25-13-82, (099) 313-67-17.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 3 навчальні корпуси, 10 лабораторій, 82 навчальні кабінети, 7 комп'ютерних кабінети, 103 ПК з периферійним обладнанням, вільний доступ до мережі Internet (виділена лінія), культурно-спортивний комплекс, сучасний медичний центр.

Для обслуговування студентів та їхніх батьків функціонує сучасний медичний центр "Надія", в якому працюють: сиcтема комп'ютeрної діагноcтики з мікроxвильовою резонанcною тeрапією; гідроколонотeрапія (очищeння оpганізму); терапeвт, гінeколог; найсучаcніша стоматолoгічна допомoга; маcаж.

 

Оцінка відвідувачів
(по 18 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

навчаюся в університеті на магістратурі хабарництво процвітає,а мені подобається цей вуз заплатив собі за сесію і все окей.

,

Закінчив цей заклад ще в 2019 році і можу сказати, що гіршого місця більше ніде немає!
Вчити немає кому, викладачі звільняються через малу оплату, а те що написано в брошурах, ким зможе вийти той абітуріент - то все брехня!
І там побудована дуже крута система - за 'пропуски' платиш гроші з причиною 'за перездачу', за студентський - 'за перездачу', ще за якийсь бланк на диплом - 'за перездачу'.
Ще збільшували оплату за навчання, а посилалися на те, що піднялися ціни на комунальні послуги, і через це, оплата піднялась ще на 2 тисячі.
Не рекомендую даний заклад, сюди можна йти лише тоді, коли потрібен диплом, а не знання.

,

Навчання дешевше ніж в сну і вну, і цим я задоволена!

,

Так, деколи приходиться платити за пропуски. Але у мене немає можливості відучитись всю сесію - я живу і працюю в іншому місті, у мене сім'я, робота і т.д.
Але оплата на рахунок закладу, нікому не в кишеню і не в "чаравний" конверт.
А хто зараз відповідально вчиться, пише курсові чи дипломні. Принаймні серед моїх знайомих таких немає.
Мені зручно. Ставляться з розумінням. Все ОК.

,

Плюсую що немає такого хабарництва як в сну і вну, навчання дешевше

,

Ну, нарешті отримала диплом. Вартість за навчання така, що можна вчитись, особливо заочно.
До речі, жила і в гуртожитку, а потім на квартирі з хазяйкою. Кожен вибирає, що кому підходить.
Не подобається - не живіть у гуртожитку. Силою ж ніхто не заставляє.
Ви ще не бачили гуртожиток СНУ. Оце умови. В бомжів у коробці буде краще.

,

Гуртожиток в жахливому стані. Душ брудний. Туалети в жахливому стані . Стіни в кімнатах побиті . Зробили самі ремонт за це кошти ніхто неповетає . Платимо 1400 за свої ж меблі . І за жахливий стан цього ... Була домовленість на 1200 .

,

Порівняла ціни по області і зробила висновок,що по оплаті мені найбільше це підходить.Цікаві спеціальності,досить сучасні і універсальні.А саме головне,що інститут існує більше 20 років,а це говорить про те,що він не одноденка і є впевненість,що я отримаю диплом

,

не кому не раджу подавати документи, найгірший заклад Волинської Області

,

це не заклад .це контора !!!! викладачів нема ,беруть лише хабарі.Будемо писати у МОН України щоб його закрили ,бо пар не проводять.За все вимагають гроші .Не ганьбить нашу освту .Це стидобище !!!!!!!!!!!!!!

,

Вітаю всіх прекрасних викладачок інституту з весняним святом. Гарного настрою, краси, кохання і хороших студентів!
Люблю цей навчальний заклад і Вас в ньому! Ви найкращі!

,

Висловлю свою думку, бо маю сина-студента.
Інститут як інститут. Не гірший за інші приватні заклади. Нормальний київський диплом. Ціна за навчання досить демократична на сьогоднішній день. Особливо для хлопців актуальна денна форма (зважаючи на теперішні події), ну і для бажаючих - військова кафедра. Зручно.

,

За останніх півтора роки, що я навчаюсь у цьому закладі ніхто ніяких вікон не замінював, дверей не вставляв, бо реально це ні до чого. В усіх аудиторіях стоять склопакети. Кому які сни приснилися про якісь заміни - не знаю.
Впевнена, що любий студент інституту це підтвердить. Ніхто на такі потреби не збирав і навіть не чув.

,


Навчаюсь заочно, бо маю маленьку дитину. За кілька років навчання особливих проблем в інституті не було. Потроху робила контрольні, щось здавала. Якщо хтось хоче давати хабарі - будь ласка. А я задоволена, що маю можливість отримати освіту поки знаходжусь в декретній відпустці, тому що відчуваю розуміння з боку викладачів. Головне - оплачувати навчання, а не назбирати боргів та перездач за кілька семестрів і бігати потім залагоджувати питання хабарями. Сумніваюсь, що в якомусь іншому ВУЗі за таку ж оплату я отримаю диплом.

,

Хабарі беруть,навіть не соромляться! То вікна міняти, то двері... Обминайте іх далекою дорогою. Викладачі нічого не навчають, тільки гроші. А коли був держ. екзамен, то ті, що заплатили, навіть нічого не здавали. Були такі студенти, яких я перший раз там тільки побачила (хоча ходила на всі сесії)

,

Студент - не вводьте в оману дописувачів. За останні 24 місяці жоден студент не був відрахований за власним бажанням. А ціни у нас дійсно найнижчі у регіоні.

,

Хабарництво процвітає! Я забрав документи бо це жах!!!

,

На даний час здобуваю заочну освіту. Викладачі нормальні, не дуже грузять, вимагають в міру. Що подобається - помірні ціни за навчання. Ну і прекрасно можна поєднувати з робочим процесом - ідуть не зустріч однозначно. А для працюючого заочника - саме те, що треба.

Усі ВНЗ в Луцьку, а також коледжі та технікуми в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок