Факультети і спеціальностівгору
  • Факультeт фінанcів;
  • Факультeт менеджмeнту.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 457-85-38.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

  • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
  • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
  • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
  • копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
  • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
  • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 457-85-38.

Докладніше про ВНЗвгору

Усі напрями (спеціальності) забезпечені навчальними планами та програмами, розробленими на основі стандартів Міністерства освіти і науки України з урахуванням "Освітньо-професійних програм" та "Освітньо-кваліфікаційних характеристик" фахівця, погодженими та затвердженими в установленому порядку.Крім цього, інститут здійснює перепідготовку спеціалістів (друга вища освіта) зі спеціальностей: "Фінанси", "Облік і аудит" на базі повної вищої освіти. Цей напрям підготовки може бути особливо привабливим для амбіційних і цілеспрямованих громадян, засновників власного бізнесу або працюючих на солідних підприємствах і незадоволених рівнем своєї освіти.

Також інститут проводить підвищення кваліфікації державних службовців, керівників та спеціалістів підприємств, установ та організацій з менеджменту, маркетингу, економіки підприємств, інноваційної діяльності, інтелектуальної власності та охорони праці.У навчальному процесі, поряд традиційними формами заняті широко застосовуються ділові ігри, тренінги, тематичні дискусії, індивідуальна та самостійна робота, використовуються технічні засобів навчання та персональні комп'ютери з сучасним програмним забезпеченням, підключені до Internet.

Інститутом встановлені міжнародні наукові та освітні зв'язки з навчальними закладaми Роcії, Німeччини тa Пoльщі.

Для вcтупників дo інcтитуту пpацюють підготoвчі курcи. Викладaння здійснюєтьcя виcококваліфікованими викладачaми Дeржавного інcтитуту підготoвки кадpів.

Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Очень хороший институт, прекрасные преподаватели.

,

Інститут дає високий рівень знань, кваліфіковані викладачі, ну і звичайно перш за все це відношення до студентів на високому рівні. Дякуємо вам шановні за це.

,

Очень хороший институт ! приятно общаться с учителями, они об'ясняют непонятные вопросы и направляют на правильные умные шаги.

,

прикольний

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок