Факультети і спеціальностівгору

Факультет журналістики і міжнародних відносин

  1. Міжнародні відносини, політолог-аналітик

Консультують: Наконечний Володимир Михайлович (097) 668 60 02, Галицька Лілія Миколаївна (097) 742 48 42

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), на вибір — історія України або математика.

  1. Зв’язки з громадськістю (public relations) та реклама

Консультують: Парфенюк Ігор Миколайович (068) 739 37 70, Кузнєцова Анастасія Василівна (093) 977 15 26

  1. Журналіст

Консультують: Досенко Анжеліка Костянтинівна (096) 830 02 57, Полісученко Анна Юріївна (050) 357 07 90

Сертифікати: українська мова та література; історія України; на вибір: іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) або математика; додатково складається творчий залік, термін складання: 1 лютого – 26 липня.

Факультет кіно і телебачення

  • 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:
  1. Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст
  2. Актор кіно
  3. Режисер кіно і телебачення
  4. Звукорежисер
  5. Оператор кіно і телебачення
  6. Фотохудожник-рекламіст

Консультують: Венгер Олена Миколаївна (093) 280-03-89, Гончарук Сергій Миколайович (050) 220-93-19, Балабан Олександр Ілліч (067) 294-29-97

Сертифікати: українська мова та література; історія України; творчий конкурс.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

  • 241 Готельно-ресторанна справа:
  1. Менеджер готельно-ресторанного бізнесу

Консультують:  Комарніцький Ігор Олегович (067) 799-75-99, Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92

  • 242 Туризм:
  1. Менеджер міжнародного туризму

Консультують: Плецан Христина Василівна (096) 902-29-03, Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір: географія або математика.

  • 028 Менеджмент соціокультурної діяльності:
  1. Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Консультують: Пилипів Вікторія Володимирівна (093) 002-98-08, Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92

Сертифікати: українська мова та література; історія України; на вибір: іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) або математика.

Факультет режисури і шоу-бізнесу

  • 026 Сценічне мистецтво:
  1. Режисер естради та масових свят
    Консультують: Фішер Володимир Михайлович (067) 748-82-99, Совгира Тетяна Ігорівна (063) 141-40-48
  2. Актор театру та кіно
    Консультують: Татаренко Марина Геннадіївна (067) 159-99-60, Сорока Марина Василівна (063) 942-91-01
  3. Режисер театру і кіно
    Консультують: Іващенко Ірина Віталіївна (067) 261-42-74, Бабченко Яніна Юріївна (093) 001-55-90

Сертифікати: українська мова та література; історія України; творчий конкурс.

  • 028 Менеджмент соціокультурної діяльності:
  1. Менеджер шоу-бізнесу

Консультують: Хлистун Олена Сергіївна (066) 570-16-10, Тадля Олександр Миколайович (067) 917-13-56

   2. Менеджер індустрії моди

Консультують: Дихнич Людмила Петрівна (067) 502-06-40, Хоменчук Юлія Миколаївна (067) 355-56-20

Сертифікати: українська мова та література; історія України; на вибір: іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) або математика.

Факультет дизайну і реклами

  • 022 Дизайн:
  1. Дизайнер графік-рекламіст
  2. Дизайнер одягу та аксесуарів
  3. Дизайнер текстилю
  4. Дизайнер інтер’єру (3D-моделювання)
  5. Дизайнер ландшафту
  6. Web-дизайнер

Консультують: Дубовий Олексій Володимирович (063) 454-64-45, Удріс Наталя Сергіївна (050) 265-79-73, Ларікова Руслана Юріївна (063) 191-96-34

Сертифікати: українська мова та література; історія України; творчий конкурс.

  1. Дизайнер зачіски
  2. Дизайнер стилю

Консультують: Дихнич Людмила Петрівна (067) 502-06-40, Хоменчук Юлія Миколаївна (067) 355-56-20

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір: географія або математика; додатково складається творчий залік, термін складання: 1 лютого – 26 липня.

Факультет хореографічного мистецтва

  • 024 Хореографія:
  1. Балетмейстер сучасної хореографії, артист балету, викладач
    Консультують: Бігус Ольга Олегівна (066) 762-39-83, Лук’яненко Катерина Аркадіївна (067) 397-40-31
  2. Балетмейстер народної хореографії, артист балету, викладач
    Консультують: Гутник Ірина Миколаївна (067) 295-95-74, Король Анастасія Миколаївна (066) 572-45-95
  3. Балетмейстер бальної хореографії, артист балету, викладач
    Консультують: Миронюк Наталія Миколаївна (066) 441-22-73, Базела Дмитро Дмитрович (067) 403-74-02
  4. Балетмейстер класичної хореографії, артист балету, викладач
    Консультують: Бойко Ольга Степанівна (095) 737-17-70, Афанасьєв Сергій Миколайович (067) 507-56-94

Сертифікати: українська мова та література; історія України; творчий конкурс.

Факультет соціокультурної діяльності

  • 034 Культурологія
  1. Івент-менеджер, режисер масових заходів

Консультують: Килимистий Сергій Михайлович (095) 370-89-96, Отрішко Марина Анатоліївна (095) 687-66-29

Сертифікати: українська мова та література; історія України; на вибір: географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

  • 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа:
  1. Інформаціолог-аналітик
  2. Документознавець, менеджер органів державної влади та управління
  3. Інтернет-маркетолог (SMM, SEO)
  4. Менеджер бібліотечно-інформаційної діяльності

Консультують: Каракоз Олена Олександрівна (097) 260-75-17, Кобижча Наталія Іванівна (067) 506-12-31

Сертифікати:  українська мова та література; історія України; на вибір: математика або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

  • 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство
  1. Музеєзнавець, експерт-мистецтвознавець митної служби

Консультують: Березнюк Тетяна Олександрівна (066) 501-04-92, Ключко Юлія Миколаївна (068) 875-55-81

Сертифікати: українська мова та література; історія України; на вибір: географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

Факультет музичного мистецтва

  • 025 Музичне мистецтво

1. Артист-вокаліст естрадного співу

Консультує: Попова Алла Борисівна (050) 207-37-73

2. Керівник народного хору, артист хору, викладач

Консультує: Скопцова Олена Михайлівна (067) 920-65-74

3. Керівник академічного хору, артист хору, викладач

Консультує: Кречко Наталія Михайлівна (067) 279-73-74

4. Керівник капели бандуристів, викладач

Консультує: Остапенко Лариса Вікторівна (067) 466-38-97

5. Керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач

Консультує: Сінельнікова Валентина Володимирівна (098) 398-20-30

Сертифікати: українська мова та література; історія України; творчий конкурс.

Факультет економіки, права та інформаційних технологій

  • 081 Право:
  1. Юрист

Консультують: Маложон Олена Іванівна (063) 707-64-23, Андрусів Валерій Григорович (066) 728-37-28

Сертифікати: українська мова та література; історія України; на вибір: іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) або математика.

  • 051 Економіка:

    2. Економіст
Консультують: Тимошенко Олена Володимирівна (067) 264-83-17, Солоха Дмитро Володимирович (050) 600-82-15

Сертифікати: українська мова та література; математика; на вибір: географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

  • 122 Комп’ютерні науки:

    3. Фахівець з інформаційних технологій

Консультують: Чайковська Олена Антонівна (050) 444-44-54, Тoлмач Маpина Сeргіївна (099) 605-52-22

Сeртифікати: українcька мoва тa літeратура; матeматика; нa вибіp: фізикa абo інозeмна мoва (англійcька, німeцька, фpанцузька, іспанcька).

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86.

Підготовчі курси: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86, факс: (044) 285-85-27.

На комерційній основі зараховуються всі абітурієнти, які за результатами ЗНО набрали не менше 114 балів із профільних предметів, не менше 101 бала з непрофільних і не менше 150 - з творчого конкурсу.

Для тих, хто планує вступати на спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Хореографія», «Сценічне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Готельно-ресторанна справа» знадобиться копія медичної довідки 086-О.

Іногородні забезпечуються гуртожитком.

Прийом студентів для здобуття освітнього ступеня «Магістр» за спеціальностями: 

  • Міжнародні відносини
  • Журналістика
  • Зв’язки з громадськістю та реклама
  • Соціологія
  • Кіно-, телемистецтво
  • Фотомистецтво
  • Готельно-ресторанна справа
  • Міжнародний туризм
  • Хореографія
  • Менеджмент соціокультурної діяльності
  • Театральне мистецтво
  • Культурологія
  • Музеєзнавство, пам’яткознавство
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Музичне мистецтво
  • Дизайн
  • Економіка
  • Інформаційні управляючі системи та технології
  • Державне управління та місцеве самоврядування
  • Право (єдине фахове вступне випробування)

Для вступників на рівень «Магістр» - іспит з іноземної мови; іспит з фаху.

Для вступу на будь-яку спеціальність ступеня «Магістр» запрошуються випускники з дипломом бакалавра або спеціаліста.

Консультація за телефонами: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86.

Філіали

Дніпровський

м. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 9

Консультує: Сефіханова Катерина Анатоліївна

тел.: (056) 722-20-67

тел. моб.: (067) 743-80-32

Львівський

м. Львів, вул. Кушевича, 5

Консультують:

Лоїк Галина Богданівна

тел.: (0322) 52-51-95

тел. моб.: (097) 388-49-50

Дмитрук Віталій Іванович

тел. моб.: (096) 371-74-66

Сайт: lfknukim.info

Миколаївський

м. Миколаїв, вул. Декабристів, 17

Консультує: 

Федотова Наталія Вікторівна

тел. моб.: (050) 318-67-70

тел.: (0512) 47-00-69; 47-11-40

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86.

Докладніше про ВНЗвгору

Київський національний університет культури і мистецтв здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», і ступенем «Магістр».

Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв регулярно оновлюється сучасними спеціалізованими виданнями та необхідною фаховою літературою. Також у Київському національному університеті культури і мистецтв функціонують три спеціалізовані Вчені ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Серед викладачів Київського національного університету культури і мистецтв більше 140 докторів наук та професорів, більше 230 кандидатів наук, доцентів, більше 50 народних артистів України, більше 60 заслужених артистів України та заслужених діячів мистецтв України, понад 50 лауреатів міжнародних і національних конкурсів та фестивалів, володарів грантів міжнародних фондів та науково-просвітницьких організацій.

Серед них такі відомі особистості, як: Богдан Бенюк, Остап Ступка, Аніко Рехвіашвілі, Ліна Прохорова, Олександр Лещенко, Григорій Чапкіс, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Володимир Горянський, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Роман Безсмертний, Алла Попова, Роман Ширман. 

При Київському національному університеті культури і мистецтв створені різноманітні творчі колективи. У 1999 році – ансамбль народного танцю «Київ», який є творчою лабораторією кафедри народної хореографії. Художнім керівником і головним балетмейстером ансамблю є професор І. Гутник.

Також при Київському національному університеті культури і мистецтв створено багато музичних колективів, що виконують автентичний фольклор та традиційну музику різних регіонів України. Серед них: український народний хор ім. С. Павлюченка (керівник – кандидат мистецтвознавства, професор О. Скопцова), фольклорний ансамбль «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України, професор І. Сінельніков), академічний хор «Anima» (керівник – заслужена артистка України, професор Н. Кречко), фольклорний ансамбль «Многая лєта» (керівник – відомий в Україні фольклорист-етномузиколог Г. Коропніченко), український оркестр народної та популярної музики (заслужений працівник культури України, професор П. Андрійчук), оркестр духових інструментів «Гармонія» (керівник – доцент В. Романовський), Juzz-band КНУКіМ (керівник – відомий український джазовий музикант, президент спілки музикантів оркестру «Либідь», доцент Г. Постой), капела бандуристів (керівник – заслужений артист України, відомий український диригент, професор А. Іваниш), театр сучасної хореографії «Сузір'я Аніко» (керівник – народна артистка України, професор А. Рехвіашвілі).

Київський національний університет культури і мистецтв проводить набір на денну, заочну та дистанційну форми навчання на базі повної середньої та вищої освіти, по переводу і поновленню з інших вузів за спеціальностями:

  • Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст
  • Актор кіно
  • Режисер кіно і телебачення
  • Звукорежисер
  • Оператор кіно і телебачення
  • Фотохудожник-рекламіст
  • Зв’язки з громадськістю (Public relations) та реклама
  • Журналіст
  • Міжнародні відносини, політолог-аналітик
  • Менеджер готельно-ресторанного бізнесу
  • Менеджер міжнародного туризму
  • Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу
  • Дизайнер графік – рекламіст
  • Дизайнер одягу та аксесуарів
  • Дизайнер текстилю
  • Дизайнер інтер’єру (3D-моделювання)
  • Дизайнер ландшафту
  • Web-дизайнер
  • Дизайнер зачіски
  • Дизайнер стилю
  • Режисер естради та масових свят
  • Актор театру та кіно
  • Режисер театру і кіно
  • Менеджер шоу-бізнесу
  • Менеджер індустрії моди
  • Артист-вокаліст естрадного співу
  • Керівник народного хору, артист хору, викладач
  • Керівник академічного хору, артист хору, викладач
  • Керівник капели бандуристів, викладач
  • Керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
  • Балетмейстер сучасної хореографії, артист балету, викладач
  • Балетмейстер народної хореографії, артист балету, викладач
  • Балетмейстер бальної хореографії, артист балету, викладач
  • Балетмейстер класичної хореографії, артист балету, викладач
  • Івент-менеджер, режисер масових заходів
  • Музеєзнавець, експерт-мистецтвознавець митної служби
  • Інформаціолог-аналітик
  • Менеджер бібліотечно-інформаційної діяльності
  • Документознавeць, менеджeр оpганів дeржавної влaди тa управління
  • Інтернет-маркeтолог (SMM, SEO)
  • Юрист
  • Економіcт
  • Фахівець з інформаційниx теxнологій
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок