Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

 • Телекомунікаційних систем;
 •  Інформаційних технологій:
 •  Бойового застосування систем управління та зв'язку.

Спеціальності підготовки галузі знань Інформаційні технології:

 • Комп’ютерні науки;
 • Кібербезпека;
 • Інформаційні системи та технології.

 Спеціальності підготовки галузі знань Електроніка та телекомунікації:

 • Телекомунікації та радіотехніка.

Спеціальності підготoвки гaлузі знaнь Вoєнні нaуки, націoнальна безпeка, безпeка дeржавного кордону:

 • Війcькове упpавління (зa видaми збройниx сил);
 • Озбpоєння тa війcькова теxніка. 
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 256-22-80.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.:(044) 256-22-80.

Або на сайт інституту (http://viti.edu.ua, розділ Умови вступу).

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 256-22-80.

Докладніше про ВНЗвгору

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації є окремим вищім Військовим навчальним закладом, який готує військових фахівців за наступними спеціальностями: "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", "Комп’ютерна інженерія", "Кібербезпека", "Телекомунікації та радіотехніка", "Військове управління (за видами Збройних Сил)", "Забезпечення військ (сил)", "Озброєння та військова техніка".

В інституті працюють 2 академіки, 17 професорів, 16 докторів наук, 63 кандидатів наук, 43 доцентів, а також 4 заслужених діяча науки і техніки, 2 заслужених працівника народної освіти України і 2 лауреата Державної премії України.

Постановою Кабінету Міністрів України № 490 від 19 серпня 1992 утворений Інститут управління та зв'язку на базі Київського вищого військового двічі Червонопрапорного інженерного училища зв'язку ім. М. І. Калініна та Київського вищого інженерного радіотехнічного училища ППО імені маршала авіації А. І. Покришкіна.

Постановою КМУ № 269 від 22 березня 2001 року було створено ВІТІ НТУУ «КПІ». Постановою КМУ від 6 червня 2007 Полтавський військовий інститут зв'язку став організаційним та навчально - науковим структурним підрозділом НТУУ «КПІ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 № 509 -p "Пpо утворення Державного університету телекомунікацій" був створений Військовий інститут телекомунікацій тa інформатизації Державного університету телекомунікацій.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 р. № 94 "Про реорганізацію та утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів" та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 04.06.2015 року № 252/590 "Про заходи щодо реорганізації та утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів" шляхом відокремлення від Державного університету телекомунікацій створено Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації який існує і в даний чаc.

До структури Військового інститут телекомунікацій та інформатизації входять:

 • факультет Телекомунікаційних систем та мереж;
 • факультет Інформаційних технологій в системах управління;
 • факультет Засобів військового зв'язку;
 • факультет Військової підготовки;
 • науковий центр зв'язку та інформатизації;
 • військовий коледж сержантського складу.

На факультетах інституту здобувають вищу освіту юнаки та дівчата за схемою підготовки "курсант" (3,5 роки для отримання ступеня вищої освіти бакалавра + 1,5 роки для отримання ступеня вищої освіти магістра) за акредитованими спеціальностями підготовки для проходження служби на посадах офіцерського складу.

 У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації постійно діє Науковий центр зв’язку та інформатизації, що призначений для проведення системних досліджень в галузі зв’язку та інформатизації Збройних Сил України, наукового супроводу та впровадження результатів дослідно-конструкторських робіт щодо створення засобів, комплексів і систем зв’язку та автоматизації управління військами та озброєнням. На Науковий центр зв’язку та інформатизації також покладаються завдання забезпечення інтеграції військової науки та військової освіти.

 Завданнями діяльності наукового центру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації є розробка пропозицій щодо інформатизації Збройних Сил України, дослідження системно-технічних проблем розвитку систем зв’язку і автоматизації управління військами та озброєнням, науково-технічна взаємодія між Міноборони та Держкомзв’язку, участь у розробці концептуальних питань розвитку систем зв’язку та автоматизації управління військами та озброєнням та ін.

У Військовому коледжі сержантського складу здобувають вищу освіту юнаки та дівчата за схемою підготовки "курсант" протягом 2 років за акредитованими спеціальностями підготовки для проходження служби на посадах сержантського (старшинського) складу.

Спеціальності підготовки галузі знань інформаційні технології:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

Спеціальності підготовки галузі знань Электроніка та телекомунікації:

 • Телекомунікації та радіотехніка.

Ад'юнктура та докторантура Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизaції функціoнують ад'юнктуpа тa докторантуpа зa спеціальноcтями:

 • Інформаційні теxнології;
 • Телекомунікаційні сиcтеми тa мерeжі;
 • Озброєння і війcькова теxніка.
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 56 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчаюся на 1 курсі цього ВНЗ, все подобається, особливо відношення викладачів до курсантів. Кожний викладач викладється під час занять повністю, матеріал викладають добре. Навіть на практиці з програмування, коли ми працюємо у підгрупах, викладач створює умови за яких ми намагаємось як найкраще виконати завдання. На сампо відпрацьовуємо задане. Сампо постійно контролюють. ВІТІ - військовий навчальний заклад, де вчитися складно але цікаво, і майбутня професія буде актуальна як у військових так і в цивільному житті.

,

Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити. Тому, шановні викладачі, запаліть в курсанті той вогник, щоб він потягнувся до знань. Держава отримає висококласних фахівців. Слава Україні!

,

Очень хороший ВУЗ, рекомендую. На широкую ногу поставлен воспитательный процесс. Мы и курсанты очень довольны этими процессами и мероприятиями, которые проводятся в ВУЗе, потому,что этот процесс возглавляет мастер своего дела, профессионал и просто душа-человек. Низкий ему поклон и спасибо за работу. Так держать!

,

Учился и выпускался при полковнике Глуцком,когда он придя с войск,проводил передовые реформы и наводил уставной порядок в институте.Сейчас приехал в день присвоения институту звания Героев Крут.Прошелся по институту,увидел,как много всего изменилось.Не изменились только плакаты и наочная агитация,большинство из которой осталась со времён Глуцкого,несмотря та то,что много лет на должности лежит ,,доктор человеческих душ,, С мертвой точки все сдвинулось только при участии нового руководства.Но опять же,все лишь чужими руками подразделений.Только вопрос остаётся,зачем нужен офицер на должности,который не имеет инициативы,которого не слушаются даже подчиненные? И снова,в который раз на смену безтнициативному научному потенциалу, приходит прагматичный военный опыт. И читая отзывы, вопросы и непонимание,как со стороны курсантов,так и их родителей,твёрдо убеждён,что это недоработка всего замполитского аппарата,который ест зря свой хлеб. Весь коллектив хочу поблагодарить за Ваш нелегкий труд.

,


Аж по частинах розписала.
Добре, що годують за натівськими, це +
Все інше на 3-йочку (бо я там навчаюся, і впринципі не погано навчаюся) Вчитися іноді заважає дурня командира, який любить зображувати радість труда. Ніхто тут не має права витрачати свій вільний час на свій розсуд. Він нібито і твій, але тобі ніколи не належить! На 1-2 курсі так точно. Це навіть не кажу вже про звільнення.
Дехто тут и справді отримує оцінки не за знання, а в інший спосіб, як і у всіх ВИШах України.
Знайдіть в собі сміливіть не заперечувати недоліки, які в кожному ВИШІ є, а намагайтеся виправити.
Дякую всім за різнобічну інформацію.
Бо коли дуже гарно- схоже на неправду!

,

Син навчається на першому курсі.
Вчитися важко як і всюди на 1-2 курсах.
Багато речей, які не піддаються здоровому глузду.
Але найбільше дістало вже і нас с чоловіком те що вчасно не випускають у обіцяне звільнення.
Навіть якщо іде, то відпускають іноді після 14.00 хоча на дні відкритих дверей говорили, що по неділях з 8.30
Ми їдемо до нього на зустріч з іншого міста 4 години!
А виходить, що маємо змогу бачити тільки пів години! В понеділок на роботу! Треба ще ж додому повернутися!
Чому ви забираєте ЇХ ВІЛЬНИЙ ЧАС, що належить їм за статутом!
Керівники-будьте людьми, або попереджайте заздалегідь!

,

Син навчається на першому курсі.
Вчитися важко як і всюди на 1-2 курсах.
Багато речей, які не піддаються здоровому глузду.
Але найбільше дістало вже і нас с чоловіком те що вчасно не випускають у обіцяне звільнення.
Навіть якщо іде, то відпускають іноді після 14.00 хоча на дні відкритих дверей говорили, що по неділях з 8.30
Ми їдемо до нього на зустріч з іншого міста 4 години!
А виходить, що маємо змогу бачити тільки пів години! В понеділок на роботу! Треба ще ж додому повернутися!
Чому ви забираєте ЇХ ВІЛЬНИЙ ЧАС, що належить їм за статутом!
Керівники-будьте людьми, або попереджайте заздалегідь!

,

Частина 6. Щодо відгуків, які написані нижче, хочу звернути увагу, що мій син особисто, завжди ходить в звільнення, бо не має порушень дисципліни та недоліків в навчанні, все здає завжди та своєчасно, до речи жодного разу я нічого не платила, та не чула про якусь плату за будь-що, з цим теж суворо. Можливо курсанти під виглядом плати за навчання в батьків виманюють гроші на різні розваги та відпочинок?

,

Частина 5. До всіх цих питань у керівництва інституту дійсно дуже жорстокий підхід, але ж хіба це погано, я думаю інші батьки підтримують мене. Це особиста моя думка, в кого виникають якісь сумніви, пропоную відвідати інститут, відвідати день відкритих дверей, поспілкуватися з випускниками, колишніми курсантами, до речі у нас не один знайомий випускник, отримали перше місце служби, гідне стабільне грошове забезпечення, і це в той час коли в державі певний рівень безробіття, та молодь в пошуках роботи виїжджає за кордон. Шановні замисліться! Перебуваючи в відрядженнях у Києві неодноразово відвідувала ВВНЗ та спілкувалася з офіцерами не лише на день відкритих дверей, завжди приємно зустрічають та спілкуються, розповідають повністю все про курсанта. Кого дуже цікавить, поїдьте, поцікавтесь в яких умовах живе ваша дитина та поцікавтесь рівнем навчання, вам ніхто не відмовить. (читайте зверху продовження... )

,

Частина 4. Курсанти, які навчаються в інституті, повністю знаходяться на державному забезпеченні: проживання, харчування, одяг. Враховуючи стан економіки в нашій державі, не кожний ВНЗ може собі таке дозволити. Приклади тому, коли в Києві в цивільних ВНЗ студентів відправляли на вимушені канікули, в зв’язку з недостатністю коштів на оплату комунальних послуг, а саме теплопостачання. Ось Вам і стан навчального процесу. В нашому ВНЗ всі процеси безперервні, лише єдина вимога – навчання та зразкова ВІЙСЬКОВА дисципліна, ті діти, які не хочуть навчатися, вони не будуть і в цивільному ВНЗ навчатися, лише скаржитися, якщо курсант чи студент вважає отримати вищу освіту, на першому плані буде насамперед навчання, а не паління, вживання алкогольних напоїв, та інше. (читайте зверху продовження... )

,

Частина 3. Особисті слова подяки хочеться написати на адресу керівника інституту – начальника, полковника Степаненка Євгена Олександровича, котрий нещодавно очолив інститут. За його зовсім невеликий час перебування на посаді відбулися значна зміна в сторону покращення, а саме: проведені ремонтні роботи в приміщеннях, де мешкають курсанти, проведено ремонти КПП, в 2017 році харчування курсантів інституту переведено на систему за зразками НАТО, в підтвердження цьому велика кількість відео матеріалів на просторах Інтернету, кого зацікавить, можна переглянути. Нещодавно, наприкінці січня інститут відвідав Президент України Петро Олексійович Порошенко, підчас візиту, керівництву інституту вручено прапор та підписаний наказ Президентом, щодо присвоєння інституту імені Героїв Крут, велика кількість матеріалів на підтвердження тому теж є в мережі Інтернет. (читайте зверху продовження... )

,

Частина 2. Щодо виховання та роботи з юнаками та батьками, хочу зосередити увагу, що на перших же батьківських зборах проводиться зустріч батьків з усім керівним складом факультету, починаючи з начальника факультету і завершуючи начальником курсу, де буде навчатися курсант. Батькам надають всі мобільні особисті телефони офіцерів для зв’язку в будь-який час, для вирішення будь-яких питань. Особисто на своєму прикладі, хочу зауважити, що нарікань жодного разу не виникало, але телефонувала з приводу консультацій, на всі питання були надані вичерпні відповіді починаючи від начальника курсу і до начальника факультету, в залежності від напрямку питання. Жодної відмови не отримала, завжди вислухають і надають вичерпну відповідь. (читайте зверху продовження... )

,

Почитала відгуки, стало сумно, соромно, терпець урвався від усього бруду, вирішила написати, до речі дуже дякую тим, хто підтримує всіляко, у тому числі і відгуками офіцерів, викладачів та весь персонал на чолі з начальником інституту. Мій син навчається на 3-му курсі цього інституту. За три роки навчання, мені не вдалось чути від мого сина жодних нарікань щодо негативних факторів, які впливають на навчально-виховний процес чи побутові умови проживання курсантів. Так дійсно, поступити до ВВНЗ не легко, окрім успішної здачі ЗНО, абітурієнти повинні мати відповідний стан здоров’я, певну фізичну та морально-психологічну підготовки. Не кожний юнак в наш час підготовлений таким чином. Але, як завжди в житті, перемагає сильніший (читайте зверху продовження... )

,

Дуже прикро читати подібні відгуки про свій виш. У ВІТІ зараз розквіт, відьуваються дуже позитивні зміни, начальники ставляться до особового складу в повагою та розумінням. Так, є "армійські затяги", але кожен з нас знав куди і навіщо йшов. Це армія! Це військовий інстикт, так і має бути. Щодо грошового забезпечення, вибачте, але нас годують за новими стандартами, вдягають, обувають. Ми не здаємо тисячами на сесії як це роблять студенти цивільних ВНЗ. Відкрийте очі! Кожен бачить те, що хоче бачити... Бажаю для ВІТІ тільки процвітання!

,

Мудра людина не робитиме іншим того, чого вона не бажає, щоб зробили їй. Шановні, не лийте бруд на військовий виш, який працює та нарощує свою спроможність в підготовці майбутньої еліти Збройних Сил України. Слава Україні!

,

В свій час навчався в цьому інституті,а потім,деякий час проходив службу на посаді викладача.На одному з сайтів прочитав,що в інституті вмерла наука.І це правда.Як наука може жити,як керує нею людина,якиц ще викладачем продавав курсантам курсові роботи,а потім,очоливши кафедру,поставила процес успішності курсантів, в прибутковий бізнес.За роки керування ним навчальним процесом, саме поняття ,,навчання,, було знищено. Зараз, як і при попередньому керівництві, офіцери (в тому числі й існуючі викладачі)вимушені захищати наукові ступені в інших ВУЗах,ніж в стінах військового інституту,тому що цінник відкату при захисті,який існує-вражає.
Але,якщо ти жінка,то відсоток успішного захисту дуже зростає,бо ця наукова людина не пропускає жодної спідниці.
Не зрозуміло,як такі люди могли увійти в довіру до нового начальника інституту,який має великий життєвий досвід,але не бачить що робиться за його спиною.Чи не хоче бачити???
Тому,для вступу в адьюнктуру,цей інститут дуже не рекомендую.

,

Навчається син на 2му.
Вцілому більш-менш задоволений.
Іноді каже складно, але думаю і кажу йому, що у кожному виші 1-2 курс нелегко. Звичайно не ідеально як все у житті.
В цьому році змінився керівник курсу, каже дещо напрягало у 1 сем. періодичне викреслювання зі списків на звільнення із дрібних причин та перебор з драянням казарми.
Каже що в минулому році такого не було, тому в цьому плані трішки напряг.
Минулий рік за його словами легший був.
Сподівається що в 2 сем. такого не буде.
Вважаю, що тут гарна школа для хлопців.
Бажаю колективу ВІТІ успіхів в роботі, вдячних курсантів
та випусників, якими можна пишатися
А курсантам міцності духу

,

Учиться в институте не сложно, просто нужно иметь желание. Ясно же, что если у тебя одни «2», и у тебя плохая физ.подготовка- увала тебе не видать. В обратном случае- почти каждые выходные отпускают в город. Если у Вас есть желание стать самостоятельным(ой), получить хорошое образования и роботу (по выпуску)- этот институт для Вас. Преподаватели дають хорошие знания, качественно излагают материал.
P.S. АСУ- сила

,

Час спливе дуже швидко і те що вважалося складним на перших курсах, буде визивати легку усмішку на обличчях молодих офіцерів. Все буде добре хлопці, вчиться та не приносьте до інституту негативу.

,

Не могу представить даже от куда такие негативные отзывы, такое чувство что намеренно кто то старается подпортить репутацию институту. Выпустил я год назад, пошёл за специальностью, все что учили в теории сейчас закреплены на практике, от командования только позитивные отклики. Всем советую 3-й факультет.

,

Мій син вчиться на 1-му курсі цього інституту. Да, вчитись важко, але хто має бажання, той вчиться і ходить у звільнення, вчасно їде у відпустку. Але є такі, що помилились в своєму виборі. За словами сина, дуже заважають контрактники, які своїми діями більш всього приносять порушень в їх військовий колектив та зовсім не бажають вчитися. На день відкритих дверей, дуже був приємно вражений побутом курсантів та особливо якістю харування.Було видно, що полковник, який проводив цей захід, переймається своєю справою і живе нею. Світлі просторі аудиторії, теплі приміщення, повне забезпечення, ще й гроші платять. В мої часи про таке й не мріяли. Дуже отримав велике задоволення і раджу всім, хто має сумніви, прийти на день відкритих дверей в цей заклад і подивитися все власними очами. Син приїхав у відпустку, дружина не могла натішитись, яким він став самостійним, дисципліна військового колективу дає про себе знати. Дякую всім командирам, за Вашу працю!

,

Иститут полный капец, я жалею что сюда поступил, не смотря на то что спецыальность мне нравится. Условия для жизни плохие.

,

Так, ми з 1-2 курсів.
Про викладачів читайтe уважно:ОКРEМІ
Найбільшe дорікають командирам.
Радий, що читають кeрівники, можe побачать, що коіться з сeрeдини, бо думаю, що багато чого нe знають про своіх підлeглих, а нам субординація нe дозволяє відкрити очі.
Бачать тільки тe, що зручно і нe викликає проблeм.
Давайтe разом зробимо ВІТІ гордістю краіни, тільки трeба нe виправдовувати проблeми, а намагатися іх вирішити

,

Хотів зайти на сайт інституту, подивитися на те, чи змінили назву на сайті і натикнувся на цей сайт з відгуками. Ви серйозно? До 2016 року, ще за старого керівницта, харчування було жахливим. Я не думаю, що у цивільних вузах вас нагодують смаженою картоплею, із мясом, салатами «різного калібру» та свіжими фруктами й соком. Читаю усе що знизу і трохи смішно, бо я ніколи не задумувався про такі проблеми. Ті хто це пишуть, певне не зрозуміли субординаціі (улюблене слово нашого командира) і не до кінця розуміють куди потрапили.
При появі труднощів дзвонити мамам і татам, а не братися до їх вирішення — низько і навіть соромно. Я свідомо став на цей не зовсім простий, але важливий шлях, і не хочу, щоб хтось порочив честь того місця, де я отримую знання. Читати половину з тих відгуків просто огидно та й навіть образливо.

,

Цікавлюся Вашим ВНЗ для свого сина.
Бачу, що і викладачі пишуть, судячи з викладу та правопису написаного!
Сподіваюся, що нe всe пагано, як в окрeмих дописах!
Покищо ставлю ЛАЙК!
Стeжитиму за дописами протягом часу до вступу!

,

Як для курсанта, anonim дуже яскраво обізнаний в заходах повсякденної діяльності ВУЗа, з впевністю оперує деталями вступної компанії,заходами навчального процесу тощо.Грамотно, з дотриманням пунктуації викладає свої думки російською мовою.Дуже це нагадує ,,вушка,, авторів сайта фейсбука,які тривалий час обливають брудом навчальний заклад.
Панове офіцери ,,старої гвардії,, зробіть щось добре для закладу,оточуючих Вас людей.Неможна з лейтенанта до полковника не покидаючи паркет ВУЗА працювати лише для свого збагачення.
Подивіться, як розцвів за останній час наш інститут, скільки праці вкладено для покращення курсантського побуту,введення новітнього порядку харчування, удосконалення навчальної бази.Курсанти зрозуміли,що можно ходити у звільненяя і отримувати оцінки і знання не сплачуючи хабар за це.Адюнкти і здобувачи тільки зараз зрозуміли, що можно отримувати вчені ступені не даючи хабарі членам спеціалізованої вченої ради.Давайте разом примножувати добру славу нашого славетного ВУЗа.

,

Самое главное, что все кто пишут всякий бред, продолжаю там учиться, и дальше гадят туда где их кормят и восптуют... Просто избалованые люди не умеющие реализовать себя в этом мире. Им бы сидеть возле мамы и жевать булочки. Сидеть в тепле, кушать три раза в день и на что-то жаловаться, когда в стране такие как они гибнут в окопах и не жалуються что им холодно и голодно. Так что думайте что пишете и на что жалуетесь. Жизнь - хитрая штука, потом все вернеться.

,

Почитал отзывы и стало немного грустно. Грустно от того, что люди еще не повзрослели и не поняли куда попали. Институт воспитывает настоящих воинов и мужчин. Соответственно должны быть хоть какие-то испытания, трудности на жизненном пути, которые стоит преодолевать, а не ныть что «всё плохо и всё пропало». С учебой все в порядке у тех, кто понял зачем он сюда пришел, остальные только и могут «ныть» что им не хватает времени и т. д. Кто хочет, то всегда найдет время. Возможности для обучения есть, преподавательский состав готовит нормальных специалистов, а приложив немного своего старания и сил можно стать действительно хорошим специалистом.

,

Самое обидное то что, вы клеветаете преподавателей, которые применяют все силы, что бы вам было интересно и комфортно учиться, создают все условия, проводят консультации, факультативы, выкладываются на все 201%, за что вы поливаете их грязью? Не уверен, что во всех гражданских ВУЗах есть преподаватели такого уровня, как тут. На сампо спокойной можешь ходить на консультации или факультативы. В казарме тепло. Кормят отлично. Временни на учебу хватает вполне. Комменты ниже это просто бред двух-четырех маменькенных мальчиков, которые привыкли под юбкой вечно быть, а сюда поступили, и поняли что ни на что в жизни больше не способны, что бы поливать грязью. Ведь что бы полить грязью много ума не нужно, а что бы учиться и заниматься нужно же усилия прикладывать. Просто бредятина полнейшая.Надеюсь автора осознают что они написали, хотя мне и до сих пор не понятно зачем?

,

Разрешают приносить свои ноутбуки на кафедру, главное что бы только учились. Много такого бреда просто написано. Преподаватели всегда объясняют, и разжовывают весь материал от и до. Есть проблемы, прийди спроси тебе помогут. Очень хороши уровень знаний дают. Курсы Cisco, Беспилотники и прочие другие современные вещи которые уже внедрены в учебный процесс. Главное хотеть учиться - а если ты просто ходишь и живёшь ничего не делая, то конечно тебе не сюда нужно было поступать. Прежде всего это военный институт, в котором нужно как учиться так и быть военным. И не плакать по поводу малейших пустяков, а понимать куда ты поступил. Если ты хотел приходить а пары, пить кофе и уходить тогда тебе явно не сюда. Тут из тебя делают военного специалиста своего дела, а не обычного слюнтяя. 1-2 курс, задумайтесь о том что и для чего вы это пишите?? Почему выдумывает всякий бред вместо того что бы написать о еде, что вас кормят тут лучше чем на некоторых курортах. И о современном процессе обучения?.

,

Какой же бред тут пишут. Заметил что в основном, весь негатив идёт от 1-2 курса. А теперь давайте немного правды? А правда такова, что на 3 курсе обучения на специальность Комп. науки, я ни разу не сталкивался с проблемами по учебе, что якобы нет методичек, или литературы. Преподаватели каждую пару дают список рекомендованной литературы, в которую входят как и разработки кафедр, так и другие. В библиотеке бери и учись. Книг хватает. Про то что нельзя покупать другие книги вообще ж бредятина. У нас парень спокойно читает и покупает, и учиться хорошо и ему наоборот все говорят молодец что читает и занимается, а не ставят в наряд или ругают. Все условия дают для учебы. Бери учись только. Кафедра лично на которой я учусь, делает огромный вклад как в нас, так и в процесс обучения. Ведут факультативы, дают разнообразные задания. По поводу компьютеров - то тут вообще без комментариев. Доступ к компьютеру есть каждый день. Садят специально в компьютерные классы.Не влезоо все. Читайте выше ^

,

Доброго дня.
Я поступив в цей інститут і не шкодую. Освіту в інституті дають на доброму рівні, все доступно та цікаво розповідають та показують на практиці.
Хто хоче навчатися, той вчиться і здобуває знання і гарну спеціальність.
Бажаю успіхів!

,

Вчитися важко, особливо на програміста, але це цікаво та престижно у майбутньому. Гадаю, той хто пише про інститут погано мабуть помилився з вибором професії ...

,

Слышу нытьё первого курса(последние отзывы) сам это проходил три года назад это нормально сопли утрутся юбки с рук мамкины выпустят и начнут взрослеть:)

,

Да, печалька.
Был на встрече, на днях, лица у курсантов что-то совсем не веселые.
Думал поступать.
Почитал. Теперь призадумался.
Думал показалось мне про лица (никто не улыбается, все смотрят как перепуганные). Спрашиваю как вам тут, нравится? Смотрят на начальника возле меня и молчат...
Спасибо, ребята. Чуть не попался.
Держитесь, может чего наладится. Но я сюда ни нагой!

,

Там ниже правду написали.
Будем с дипломом по выставлению угла подушек,
мытью кафедр и уборке плаца(на компьютере)

,

Сидим на практикe по программированию втроeм за одним компом!
Да у мeня в школe дажe дeлили класс по группам, чтоб каждому комп достался, чтоб проклацать задание.
Не знаю, как будет во 2 семестре, но в 1ом постоянно из-за одного наказывали всех, а это нарушение Дисциплинарного устава.
Так что никакой честі і гідності, уж тeм болee по отношeнию к младшим по званию.

,

Не повезёт тем кто сюда поступит...

,

Прессуют постоянно. Морально унижают постоянно.
Живу в казарме на 120 чел.
На всех 4 туалета и 4 душа. Связистам повезло больше: у них комнаты по 20 чел, есть стол и розетка. У нас ничего. Хочешь учиться - иди после отбоя в светлицу, занимай очередь в розетку и с 22.30 до 24.00. Личные вещи по учебе завести нельзя, учебники там купить например, потомучто класть некуда. Мне кажется - в части лучше, чем тут. Там хоть ты просто служишь, а здесь еще и учиться надо успевать, а не получается.
На консультацию попасть не реально, преподаватели до 17.00, а с сампо не отпускают, оно до 18. Говорят, типа, высшее образование- это самостоятельная работа, так зачем тогда в ваш институт идти, можно тогда и на заочке учиться. Зачем тогда преподавателей понабирали? На практических по програмированию никаких методичек нет, преподавательница, которая ведет их видимо вчерашняя выпускница, ничего не объясняет.говорит- делайие сами. Так зачем мы тогда здесь, если по профильному предмету ничему не учат!

,

И конкурса в 2017никакого не было.
Половина из тех, кто у них прошел-доки так и не сдали. Для них это был запасной вариант. Брали людей и со 100 балами. Это при том, что у них дополнительные балы давали за физру, и всякие там тесты.
Потом обзванивали всех, кто ниже по рейтингу и кого не планировали брать. А потом еще в конце августа дополнительный набор объявили из-за недобора. Пацанов, которые вовремя поняли куда попали, уговаривали очень долго. Кто-то купился
И главный аргумент знаете какой?
Да вы отслужите еще 15 лет после института, а потом на пенсию... То есть главное: пенсия - отличный мотивирующий аргумент в стране РЕВОЛЮЦИИ ГИДНОСТІ.
А полуначальник одного из фака, нe стeсняясь, прямо возле стен института, рассказывал предкам как они могут купить майора, своим чадам, если есть знакомства в правильных местах.
До сих пор не могу понять: как меня туда угораздило попасть.
Видимо отрабатываю грехи своей прошлой жизни
НАДЕЮСЬ НАЧАЛЬСТВО ПОЧИТАЕТ!
МОЖЕТ ЧТО ПОМЕНЯЕТСЯ
:(

,

На зимнюю форму перешли только 14 октября, по факту -20.
До этого часто терму запрещали носить. Отопление не включалигде-то до середины ноября, так еще и термуху на ночь заставляли снимать, мол для закалки.
Нафига такая закалка, если больше половины потом с соплями и в лазарете, а не на учебе?
На инфодне хвастались выпускниками, так я так думаю, что они не благодаря ВИТИ, а вопреки ВИТИ чего-то добились...
С ужасом думаю, что 4года пройдут в пустую с таким уровнем обучения...
И даже на курсы какие-то не вырваться, 3-4 курсы тоже до 19.00 должны сидеть на базе, типа учится. Какие уж там курсы...
Шел туда- понимал, что у армии свои приколы, но что до сих пор круглое носят, а квадратное- катят, А ОТНОШЕНИЕ К КУРСАНТОМ, КАК К РАСХОДНОМУ МАТЕРИАЛУ,- не ожидал. СОВДЕПИЯ ушла, а мозги - остались. Там не вчерашний день, а -каменный век. Есть отдельные преподы и начальники, настоящие люди, но они как-то так далеко от нас...что надежды -нет никакой.
Так что кто за IT - вам точно не сюда.

,

В этом году нескольки пацанам из моей группы на зимней сессии не повезло: не сдали некоторые экзамены, хотя 2а рубежных контроля по ним прошли! Так их закрыли на базе, не пустили домой на новый год. На перездаче препод по математике для того чтобы получить билет придумала свое задание (видимо новшество?), пару пацанов написали его, но она сказала, что не правильно. Когда спросили- а как правильно, послала их. И они опять - на перездачу. Ну между перездачами, конечно, страшилками пугали: то начальником учебной части, то отчислением, то военной частью...
В итоге- приняли, но нервы потрепали.
Вообще, 90%первокурсников в глубокой депресии. Никто с этим не работает... остаемся на едине со своими проблемами. Некоторые начинают бухать, некоторые, как минимум, закурили. Хотя странно: психологическая подготовка у военных должна быть - огого!
В середине октября все активно болели. Лазарет настолько был переполнен, что с температурой 38.5 отправляли обратно в казарму.
Видимо так безопасней!

,

Отдельная тема- самостоятельная подготовка, в народе- сампо!
Поначалу давали задание по прогрммированию, а сажали в классы без компов, причем свои принести нельзя. Потом разрешили писать на телефонах, но это же отстой! Доступа к хваленной локальной сети нет по сей день. Один пацан решал математику по книге на телефоне, даже математики у них в библиотеке на все не хватает, так у него отобрали телефон и еще наряд вне очереди дали. На парах ложат на стол левые учебники. Преподы говорят- чтоб была видимость, вдруг кто зайдет, что они таки есть!
Короче в институте телекоммуникаций полное отсутствие коммуникации! А еще говорят- война двигатель прогресса (видимо не в нашей стране). Часто приходится инфу по учебе не из первоисточников брать, а из чужих рефератов в инете. Книги в инете -только старье какое-то можно найти.
Переодически на сампо отправляют что-то делать: то листья мести, то снег грести. Процесс- бесконечный.
На построении тож по 30-40 мин.стоим! И так 3р в день! Т.е. -1.5ч.!

,

Методичек в глаза не видел, когда спрашиваешь: учебная часть пинает на кафедру, кафедра пинает в уч.часть. В библиотеку-только строем. Что не спросишь-уже забрали (видимо из серии: к обеду подвезут). Не, вру: украинка давала командиру пару раз сфоткать для подготовки к семенару и по физике: отпечатанную на печатной машинке 2006года, с надписью КПИ, хоть бы титулку поменяли...
На 1 курсе, 1сем. Уже пишем курсач, и по ходу-во 2 сем. - тоже.
Препод внятной консультации -не дает, что-то там мычит, задаю вопрос- “сам делай”. По написанному коду-ничего не правит, зато за не тот интервал между заголовком и строкой-снижает оценку.
Для подготовки на экзамен дают одни задания, а по факту выдают другие!
Еще прикол, рубежный контроль: первый не прошел - сидишь на базе до следующего (из 30 проходит -5, как правило), на втором - еще меньше курсантов, что походу говорит о качестве учебы. В итоге- сидишь месяца 1.5,как минимум, крышу- срывает. Балики любят ставить за мытье кафедры и подобное.

,

Очeнь жалeю, что послупил сюда.
Свалить-не представляется возможным.
Закон прописан так, что спокойно можно уйти только по состаянию здоровья или, доказав нарушения со стороны ВИТИ, а это сами понимаете, - не возможно.
Если уходите по-другому, то идете служить в воен.часть, причем два месяца учебы - за один службы, т.к. считаетесь срочником. Хотя на инфодне говорили: свалите в любое время, только вернете деньги, оказывается - соврали...
Это институт страха: курсанты бояться начальников, потомучто начальники бояться своих начальников. Даже пустяк решить НЕЛЬЗЯ: “ты что нас накажут” (ответ командиров группы, отделения), а дойти до высших, субординация не позволяет...
Вода только в кране(отдельные здания 1902 г.), можете представить, что там за живность. СВОЮ ЗАПРЕЩАЮТ, А ЕСЛИ НАЙДУТ - ОТБИРАЮТ+ НАРЯД. Криво подушка - наряд. Не попал в лазарет - наряд. Одел терму в +5 без команды под летнюю форму в середине октября -наряд.(2дня выпадает из учебы, на 2ой день ты никакой)
Далібудe

,

Просто смешно что пишут в отзывах, подобная чушь только в телевизоре) Итак если хотите знать правду, словите какого нибудь курсанта не по форме, далеко от "института", и поклянитесь что никто и никогда не узнает что он вообще что либо говорил, иначе правды не узнаете так как в этом "институте" единственное что получается хорошо- это запугивание, вот только чем сильнее зажать зверя тем сильнее он будет вырываться на свободу, так и происходит, за год огромное количество самоходчиков и это в Киеве в одном из прекраснейших городов Украины, странно не правда ли? А по поводу того что родителям их дети рассказывают как классно в "институте", интересно как у них это получается если в "институте" связи запрещено пользоваться всем что хоть отдаленно напоминает связь? А если не дай бог увидят что ты с телефоном, то можешь забыть про возможность раз в месяц на 6 часов увидеть как живут нормальные люди, и курсанты достойных ВВНЗ.

,

Плохой институт ,хотите скотского отношения ,втыкать здесь по каждому пустяку ,постоянно ныкаться если делаете что то запретное и боятся на каждом шагу что получишь выходные в наряде и посидишь в казарме недели 2 то пожалуйста.Учебы тут особо нету.
Я не знаю за что этому институту давать 5 звезд если порции в столовой маленькие,бывают ужасные каши и мерзкая пища но местами хорошая еда ,не спорю. Аж легче на душе стало ,честно..Не ходите сюда .Идите в гражданский.Сюда есть смысл идти только если ты контрактник или человек который хочет высшее образование.Если есть мозги тогда НЕ НУЖНО поступать.Удачи вам ,хорошие люди

,

Мій син вчиться в цьому ВУЗі вже другий рік на спеціальності "Військове управління" і дуже задоволений. Через 2 роки він отримає вищу освіту, отримає офіцерські погони і, якщо побажає, продовжить освіту за любим напрямком в цьому ж навчальному закладі, без вступних іспиітв. Нове керівництво ВУЗа робить все, щоб покращити побут курсантів, керівництво факультету тісно підтримує звязок з батьками. Під час дня відкритих дверей була приємна вражена навчальними класами та якістю і різноманітністю страв, якими годують наших дітей. Мені, як матері, вкрай приємно, що мій син, як і решта навчаємих, вдягнутий, нагодований і отримує освіту, яка стане йому, через деякий час, у нагоді встати на власні ноги і бути фінансово незалежним. Мій меньший вже вирішив піти по стежині старшого свого брата.

,

Поступив в інститут в цьому році, конкурс був 4 чоловіка на місце. Жодної хвилини не жалкую. Умови навчання та побуту меня подобаються. Харчування за стандартом НАТО, на вибір декілька страв. Дуже смачно. Командири всі учасники АТО вчать нас буди справжніми чоловіками. Викладачі все викладають доступно і цікаво. Кому не подобажться, і далі зовайтеся за мамчини спідниці, або йдіть в цивільні заклади й платіть шалені гроші.

,

Я сама учусь на 3 курсе этого ВУЗа и могу сказать, что приходом нового руководства института, в 2016 году начались очень большие приятные для всех курсантов изменения. Обновлены аудитории, сделаны ремонты расположений, где проживают курсанты, уничтожено само понятие коррупциии (когда надо было заплатить за успешную сдачу экзамена, или за увольнение, как было, когда я училась на 1 курсе). Да, действительно, кто учится на "2", или нарушает воинскую дисциплину, тот ограничен в увольнениях, а кто учится хорошо, для того все блага. Просто очень много не могут привыкнуть, что ВИТИ - это военное учебное заведение, где есть распорядок дня и определенные требование к дисциплине.

,

Знаю об этом ВУЗЕ не понаслышке это то место где при общей нищете в государстве есть люди(командование) которые пытаются прогрессировать как в учебном,научном процессах так и в плане обеспечения быта учащихся и кстати у них это тяжело но получается главное отсутствие безразличия стараются все. Про офицеров добавлю много пришло новых за последний год ВСЕ боевые и есть чему у них поучиться а всяким там "нет времени" "не выпускают" просто тут не место идите в гражданский вуз там времени валом и на наркоту и на окружную кому че ближе! Кстати начальник клевый-умница и боец респект и уважуха.

,

Институт ужасный , нехватка свободного времени это еще мягко сказано, его просто нет, в увольнения пускают, но не всегда по любому пустяку садят на базу, то есть начальники там наглеют по полной программе, курсантов и стажёров летом вывозят в поле и там издеваются над ними никуда не выпускают(редко очень в будни дни вообще нет), летом дают только месяц отпуска и то забирают на 5 дней раньше и ничего никого не волнует, питание ужасное, стипендия 245 грн, не советую никому, а если и хочется, то сядьте просто в тюрьму...

,

Самий херовый институт в Украине да и может и на весь МИР...

,

В институте процветает воровство, от носков до ноутбуков.позор!!!!

,

Учусь на первом курсе данного института. Учиться тяжело + нехватка свободного времени, но я не жалею что поступила сюда, еще во время КМБ я поняла, что как бы тяжело не было я не уйду. Новое начальство прилагает огромные усилия что бы зделать процесс обучения на должном уровне и у них это уже получается. Многие преподаватели объясняют материал так как никогда не объяснят в любых университетах и институтах.

,

Я закончил КИСВ (кто знает) смотрю на фото и плакать хочеться что сделали с армией. Сейчас сын растёт, а поступать не куда смотрю.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок