Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

3200
студентів
230
викладачів
120
кандидатів
наук
50
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Абітурієнтам

Для отримання інформації стосовно термінів, правил прийому, іспитів, необхідних документів та сертифікатів центру оцінювання якості освіти для вибраних спеціальностей звертайтесь до приймальної комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 529-00-58, [відкрити контакти](096) 488-54-86, [відкрити контакти](095) 795-75-38.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 529-00-58, [відкрити контакти](096) 488-54-86, [відкрити контакти](095) 795-75-38.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 529-00-58, [відкрити контакти](096) 488-54-86, [відкрити контакти](095) 795-75-38.

Про ЗВО/ВНЗ

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського - багатогалузевий заклад вищої освіти, у якому здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою за відповідними освітньо-професійними, освітніми, науковими програмами на першому (бакалаврський), другому (магістерський), третьому (освітньо-науковому) і науковому рівнях.

Університет здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації фахівців за денною, вечірньою, заочною(дистанційною), формами навчання. Прийом на навчання студентів, аспірантів та докторантів проводиться на конкурсній основі.

Університет здійснює прийомна навчання осіб з тимчасово окупованої території України (Автономної Республіки Крим (АРК), Донецької та Луганської областей) через Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» без проходження ЗНО.

Університетприймає для продовження навчання студентів, які навчались у вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території України(АРК).Процедура переведення/поновлення студентів із АРК відбувається постійно за спрощеною системою, що регламентується наказом Міністерства освіти і науки №537 від 19.05.16 р «Про затвердження Порядку проходження атестації для Визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобути на тимчасово окупованій території України».

Головна мета Університету - створити умови для розвитку і самореалізації кожного студента, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства, формування особистості і професіонала-патріота і громадянина України, підготовленого до життя і праці уXXIстолітті.


Відгуки

268
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Жахливий університет, плаших гроші за пластик. Освіти ніякої не отримаєш... просто назва і все.

,

Університет жахливий, за весь час навчання в ньому, я не отримав ніяких корисних знань, викладачі в більшості викладають російською це я кажу про факультет комп'ютерної інженерії. Один викладач з усіх якому було... не начхати на моє навчання так це викладачу по веб дизайну, а всі інші в більшості викладають з дивану сидячи вдома. За весь час навчання було 2 відео уроки, коли я запитав чому немає уроків онлайн... то мені сказали ти платиш за заочне тому сам і навчайся. Тобто від тебе вимагають оплату, виконані завдання, а тобі ніхто нічого не викладає, матеріалів ніяких ніхто не підкріплює. Був такий випадок, що матеріал був з московського Університет.

,

Чудовий Університет! Петрова Алла Сергіївна розумничка, надихає на навчання, вміє зацікавити студентів і просто хороша людина. Низький уклін Вам і шана! Успіхів, творчої наснаги, всього найкращого!

,

Зручно добиратись. Цікаво навчатись. Від атмосфери гуманітарного виникає бажання в майбутньому викладати тут. Сподіваюсь, так буде й надалі. До вступу рекомендую!

,

Університет, де прислухаються до студентів 👍🏽


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві