Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України


 • Київ · вул. Січових стрільців, 52-а, 04053
 • (044) 481-38-00
  (044) 484-10-96
 • rector@umo.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1952 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом про вищу освіту.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

1000
студентів
119
викладачів
68
кандидатів
наук
32
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Інститути:

 • Навчально-науковий інститут менеджменту та психології,
 • Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти,
 • Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти

Абітурієнтам

http://umo.edu.ua/applicants

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 481-38-44, [відкрити контакти](044) 484-34-98.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 481-38-44, [відкрити контакти](044) 484-34-98.

Про ЗВО (вуз)

 • Instagram: https://www.instagram.com/university_of_edu_management_/;
 • Facebook: https://www.facebook.com/umo.edu.ua;
 • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA;
 • можливість вступу без ЗНО (в рамках угоди між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» і Варшавським університетом менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» програма подвійного диплому);
 • академічна мобільність студентів і викладачів (близько 50 іноземних партнерів закладів освіти Європи, Азії та ін.);
 • створено освітні Центри «Донбас Україна», «Крим Україна».

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Таня, 10.10.2020, 19:35

Знаний нет, пары не читают. Деньги собирают. Руководство не реагирует ни на что. Обидно, что такая профессура, а ничем не могут научить, наверное это учебное заведения и заканчивали.Не рекомендую!

Студент УМО 2020, 04.09.2020, 11:14

Если говорить об учебе в целом, то это скорее негативный опыт, чем позитивный. В университете часто ставят оценки не за знание, а за то, как студент умеет подлизываться. С этим я сталкивалась не раз, когда ставили оценки незаслуженно. Есть и хорошие преподаватели которые любят свою работу и хотят донести всю информацию студенту. Эти люди очень отзывчивые и с ними интересные пары. На счёт организационных моментов здесь полная лажа, в основном информируют о них в последний момент. Как и о изменениях в учебном плане. Деньги - это главное во всей учебе, ибо есть случаи когда студент годами не ходил, но его не исключали так, как деньги на счёт универа поступали за обучение. За то, как студенты выпрашивали месяц дипломы я вообще молчу, ибо это было полное издевательство и отдали их с большим трудом за пару дней до окончания срока, чтобы поступить. В общем много раз подумайте прежде чем идти в этот универ.

Студент УМО, 01.09.2020, 21:34

Дуже шкода, але негативний досвід навчання в Університеті Менеджменту Освіти! Повна байдужість адміністрації університету щодо якості навчання та організаційних процесів. Дуже багато вимог до студентів та викладачів зі сторони керівництва, але повний безлад у виконанні своїх обов'язків. Серед норми : не повідомляти вчасно про зміни у освітньому процесі; несправедливе оцінювання знань; упереджене ставлення до студентів; затримка видачі диплома (у мене відчуття, що сам захист диплома був легший, аніж ВИПРОШУВАННЯ надати документи про отримання освіти); заради коштів тут триматимуть будь-кого,і не важливо, що відсутній відповідний рівень знань; мінімальні практичні можливості закріпити свої знання. Окрема вдячність викладачам, які дійсно люблять свою справу! І прикладаюсь зусилля, щоб допомогти студентам, які хочуть отримати знання!!

стационар, психологический факультет2020, 31.08.2020, 23:03

+ 1Уровень обучения на стационаре достаточно хороший. Есть как требовательные и принципиальные преподаватели, которые оценивают знания студента справедливо.Так и те,кто может ставить за "красивые глаза" (но, их меньшинство) 2Низкая цена за обучение. 3Общежитие находится прямо возле корпуса. - 1Администрация!Деканат, на время окончания учебы абсолютно не пытался никак информировать студентов по поводу того, что необходимо сделать для получения диплома.Я неоднократно звонила им лично, но в связи с тем что все ушли в ОТПУСК, получение диплома было оттянуто еще на МЕСЯЦ!Договор был нарушен со стороны ВУЗа, ведь обучение я заканчивала 30.06.2020, а диплом я забрала 17.08.2020.Собрав со студентов деньги за дипломы выше себестоимости, их распечатывали в полиграфии Житомира Пришлось обращаться в МОН для получения диплома! 2Плохая организация учебного процесса. 3Абсолютно потребительское отношение со стороны деканата, ведь студенты для них просто кошельки. 4Держат студента любой ценой

Оксана, 29.05.2020, 16:50

Рівень навчання дуже низький. Якщо потрібен диплом та маєш багато коштів, то вчитися можна. Про те що тут написали про збір коштів за прайсов, то це правда. І на сесіях, і на захист всюди потрібно здавати гроші. Пари не викладаються.

Татьяна, 29.05.2020, 16:43

Не рекомендую, есть намного лучше ВУЗы. Низкий уровень преподавания. Большой принудительный сбор денег.

Валентина, 30.09.2019, 14:03

Прекрасні спогади про роки навчання у вузі! Навіть не уявляла, що матиму змогу спілкування із професіоналами такого високого рівня! Йдуть у ногу з часом і викликами сучасності: відкриття спеціальності «Інклюзивна освіта» яскравий приклад! Щодо обговорення про «збір» коштів - наклеп! За два роки жодного, так званого, прайс у не бачила і не чула! Навчальні заклади дають знання лиш тим, хто хоче їх взяти! Шановні викладачі! Ви - супер, профі! Здоров‘я вам і натхнення! Наш ВУЗ рекомендую усім!

Дар'я, 26.09.2019, 05:39

ДЗВО супер! Дуже вдячна всім викладачам, знання дають якісні та саме ті що точно знадобляться в житті, без "зайвої води", хабарі не беруть,що в наш час велика рідкість, всі екзамени та заліки завжди здавали не даючи жодної копійки! Так, мало студентів, так, не такий популярний як інші, аде і в цьому є його перевага! Якість освіти не гірше ніж в інших університетах, можу сказати,що навіть краще

Галина Б., 20.09.2019, 13:11

Дуже вдячна навчатись в УМО. Переваги: - викладацький склад з високим рівнем професіоналізму і відношенням до студентів з повагою та емпатією; - самі студенти, які є колегами, з цікавим, неординарним та багатим життєвим і професійним досвідом; - дисципліни до вивчення є актуальними в умовах сьогодення; - загальна атмосфера в університеті дружня та привітна. Недоліки: не бачу.

Ірина, 12.09.2019, 23:58

Дякую Університету та всьому викладацькому складу за знання, які нам давали. Ми були нелегкими студентами, адже у кожного з нас за плечима великий досвід і, іноді, нам здавалось, що правильне тільки те, що знаємо і робимо ми. Дякую, що вислухали, узагальнили та показали нове.Ми стали першими, хто здобув другу вищу освіту за напрямком "Інклюзивна освіта"

Олена, 12.09.2019, 20:43

УМО дуже класний.Викладачі-нереальні! Знання,емоції, атмосфера на парах-це щось неймовірне.Кафедра педагогіки найкраща!Викладачі назавжди залишиться в пам'яті.Дякуююююю.

Роксолана, 12.09.2019, 19:23

Завжди почуваюся вдячною закладу та такому вдалому складу викладачів і працівників за знання, досвід, завжди людське ставлення, за натхнення і віру у краще майбутнє ) Маю тепер можливість й сама спробувати викладацьку діяльність та долучитися до такої цікавої, благородної справи, як розвиток інклюзивної освіти в Україні. Абсолютна відсутність корупції. Цікаві заходи, поїздки до різних закладів у позанавчальний час — спасибі нашому куратору, Наталії Олексіївні Приходько, яка сприяла у цьому. Як бонус - це мої колеги-одногрупники, цікаві, різні, творчі і толерантні. Процвітання ВАМ !!!

Александра, 12.09.2019, 15:39

Спасибо преподавателям кафедры педагогики, управления и администрирования за знания,опыт и новые знакомства! Выезжали на конференции по учебным заведениям,проводили интересные тренинги) Поддерживали нас и никогда взятки не брали. С куратором нам повезло,самая лучшая)группа ИО-16-Г2

Тамара, 11.09.2019, 21:32

Заочное психология. Знания дают хорошие, было бы желание учится. Рекомендую! Взяток не требуют.

Заочное отделение, 31.08.2019, 21:54

Училась на заочном магистр. Не рекомендую. Потрачено время и деньги. Кураторы групп дают прайс с ценами, а особенно защита диплома самое дорогое.Лекции не вычитуються. Сбор денег на каждом шагу, и никто сам их не организовывает (этим занимается куратор), как написано ниже.

Єлизавета, 30.08.2019, 01:08

Дуже гарний ДЗВО! Рекомендую!!! Навчалась на бакалавраті, спеціальність "Управління персоналом та економіка праці". Ніяких хабарів немає, якщо їх самі здобувачі вищої освіти не організують для викладачів та кафедр (особливо стосується заочної форми навчання). Викладацький склад достатньо професійний та компетентний, є викладачі-практики. Також при Університеті діє Студентська колегія, позанавчальні гуртки тощо .

Дина, 21.08.2019, 12:58

Учусь на стационаре. В принципе, нормально. Из минусов могу выделить контингент: очень много безграмотных приезжих из сел, которые и два слова без суржика связать не могут. Проблемы с иностранцами, которые не дают спать людям в общежитии. А так, преподаватели вытянули. 3,5/4 из 10.

Випусник, 19.06.2019, 21:07

Навчався на магістратурі заочного відділення, враження від навчання та закладу не дуже. Щодо збору коштів, то дійсно, як написано, за прайсом, як протягом навчання на сесіях , так і на захисту дипломів. Отримання знань низький рівень (можна навчитися як на лекціях "говорить не о чем"). Також були і цікаві лектори, але це одиниці. Не рекомендую.

Павел, 09.06.2019, 13:14

На счет заочного магистратуры, то не рекомендую. Потратите время и много денег, знаний "ноль". Есть уч.заведение на порядок выше уровень. Про стационар не знаю, а вот заочное-не поступайте. Про ремонт, то действительно надо сделать. По суммам денег, которые берут на защите дипломов, уже можно все корпуса сделать ремонт. В общежитии не жил, но по отзывам одногруппников, которые там были, то ремонт тоже надо (деньги там тоже берут, говорят мест нет, а после конверта сразу появляются).

Роман, 09.06.2019, 13:03

Не рекомендую! Состав преподавателей не на высоком уровне. Коррупцию процветает. Учебное здание требует ремонта. Общежитие ужасное и оно не лучшее на весь город, как написано ниже. На каждом участке отдела нужна проверка и контроль, который отсутствует. Каждый ждет "спасибо" в конверте.

Юлія, 09.06.2019, 12:30

Не рекомендую, лекції на заочному відділенні не викладаються, рівень дуже низький. Збір коштів на кожній сесії. Захист дипломів є свій прайс з цінами, в якому не менше від 3000 грн з кожного потрібно здати. Кожному члену комісї на захисту пакет з напоями, квіти (живі, гарні , великі і не дешеві) + конверт мінімум від 1500 грн (залежить від рівня займаної посади). Щодо зовнішнього вигляду закладу, то дійсно потрібен ремонт. З таким збором коштів, можна його зробити. Якщо тобі потрібен диплом, а не знання, і ти готовий здавати гроші за прайсом, то тобі сюди!

Олег, 08.04.2019, 20:21

Рекомендую! ВУЗ супер, состав преподавателей на высшем уровне! Коррупции нет, общежитие в отличном состоянии, нет бардака , наверное лучшее общежитие на весь город

Дарья, 08.04.2019, 20:19

Учусь в даном заведении уже 4 года, ни о каких взятках о которых пишут ниже никогда даже не упоминалось, коррупции нет вообще, что и отличает этот ВУЗ от остальных... Преподаватели просто чудо, но и не без своих тараканов, очень хорошо знают свой предмет и профессионально преподают, бывают разногласия но всегда идут на уступки и помощь, всегда помогут если не понимаешь какой-то предмет всегда объяснят и расскажут хоть и 100-й раз.

Олена, 14.11.2018, 17:21

Щира вдячність викладачам кафедри педагогіки, управління та адміністрування за насичені і надзвичайно цікаві 1,5 року навчання у магістратурі. По-перше, це повага до нас, студентів. По-друге, цікаві практично орієнтовані заняття. По-третє, виїздні заняття у заклади освіти м. Києва. Рекомендую вступати до магістратури цієї кафедри.

Студент, 13.09.2018, 17:33

Не рекомендую, знаний не дают, большой сбор денег. Ремонт надо делать как в учебном корпусе, так и в общаге.

Выпусник, 22.08.2018, 15:09

Не рекомендую! Есть намного лучше ВУЗы. Тут большой принудительный сбор денег. Низкий уровень преподавания.

Студент, 19.08.2018, 18:51

Жахливе навчання в цьому закладі, а точніше його відсутність. Корубція всюди! Не рекомендую вступати в цей заклад!

Володимир, 03.06.2018, 17:22

Не рекомендую

Олена, 30.05.2018, 14:46

Не задоволена навчальним закадом. Хабарі на кожному кроці. "За навчання заплати, за сесію заплати, за захист дипломів заплати".Якість навчання "2 з 5". Дійсно заклад потребує ремонту. Збираючи по 300 доларів можна зробити ремонт.

Татьяна, 26.04.2018, 23:03

Не компетентный преподавательский состав. И за что им дали научную степень? Лекции не читаются, либо всю пару говорят не о чем. Большая коррупция. Знаний "0". Если уже берут деньги, так пусть сделают ремонт, аудитории в ужасном состоянии. Поступать сюда не рекомендую.

Вадим, 05.04.2018, 14:26

Гарний ВУЗ! Є всі умови для навчання. Професійні та адекватні викладачі. Хочешь отримати знання - приходь та вступай. Рекомендую!

Тамара, 25.02.2018, 13:30

Задолбали взятки. Тут пишут о каком-то профессионализме... О каком? Когда пары не ведутся. Оскорбление слушателей. А ректор... - это вообще ..! Позор! Разогнать надо такую организацию

Оксана, 28.07.2017, 20:26

Хочу выразить слова благодарности преподавателям кафедры педагогики, управления и администрирования за высокий профессионализм и компетентность. доброжелательность, терпение, готовность отвечать на любые вопросы своих студентов. Надеюсь, что многолетний опыт и искренняя преданность своему делу послужат дальнейшему развитию духовного и интеллектуального уровня ваших новых студентов. Пусть никогда не иссякнет доброта и мудрость в ваших сердцах! Ваша работа - это пример энтузиазма и самоотдачи! Вы - способны зарядить положительным настроем на достижение наилучших результатов и делаете это профессионально и искусно! Спасибо огромное за Ваш труд! Я искренне желаю вам новых профессиональных достижений!

Алла, 05.07.2016, 18:48

Щиро дякую викладачам кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи ДВНЗ УМО! Дуже задоволена методами навчання та ставленням до нас, студентів. Ви створюєте позитивну атмосферу,яка дає можливість реалізувати свій творчий потенціал, дізнатися багато нового, корисного і цікавого, є поштовхом до власного росту.

Ірина, 02.06.2016, 17:36

Я навчаюсь у філіалі вузу, м.Біла Церква.Чудовий викладацький склад, атмосфера, глибокі знання... Рекомендую!

Елена Емец группа МОБ-13, 18.03.2016, 19:23

Спасибо всем преподавателям. Замечательный ВУЗ. Рекомендую

Татьяна, 02.11.2015, 22:16

Абсолютно неадекватное поведение сотрудников. Категорически никому не рекомендую . Потратите только время.

Павленко Олена, група УНЗ-12-Б-3, 20.08.2013, 20:31

Чудовий ДВНЗ,прекрасні викладачі, гарна атмосфера!!! Всім рекомендую вступити до цього навчального закладу!!!

Таня, 02.10.2012, 14:39

прекрасний ВУЗ! всім рекомендую......

Лилия, 18.06.2012, 21:42

очень классный университет я там училась,много очень дало в жизнь и очень душевные и грамотные преподаватели

Таня, 17.01.2012, 14:35

Хороший ВНЗ, який відкрив мені дуже багато нової інформації щодо моєї спеціальності. Дякую всім викладачам!!!!!!!!!!!!

группа УПЭПБ, 14.12.2010, 13:17

Учиться в университете очень понравилось , но вот уже третий месяц как группа закончила бакалаврат, а дипломы еще не выдали. Срок действия договора закончился 30 октября. С обещанной магистратурой тоже подвели, в этом году набора не будет. Вот так!

Анна, 04.06.2010, 01:08

этот университет открыл мне дверь в жизнь науки.Спасибо!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві