Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України


 • Київ · вул. Січових стрільців, 52-а
 • (044) 481-38-00
  (044) 484-10-96
 • rector@umo.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1952 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом про вищу освіту.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

1000
студентів
119
викладачів
68
кандидатів
наук
32
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

Інститути:

 • Навчально-науковий інститут менеджменту та психології.
 • Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти.
 • Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

Абітурієнтам

http://umo.edu.ua/applicants

Відділення підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти.

Відділення підготовки громадян України до вступу у заклади вищої освіти.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 481-38-44, [відкрити контакти](044) 484 34 98.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 481-38-44, [відкрити контакти](044) 484 34 98.

Про ЗВО (вуз)

 • Можливість вступу без ЗНО (в рамках угоди між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» і Варшавським університетом менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» — програма подвійного диплому);
 • академічна мобільність студентів і викладачів (близько 50 іноземних партнерів — закладів освіти Європи, Азії та ін.);
 • створено освітні Центри «Донбас — Україна», «Крим — Україна».

Відгуки104

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже тішусь, що обрала для навчання на магістратурі УМО, кафедру психології та особистісного розвитку! Не зважаючи на умови COVID пандемії, що змусили перейти нас на онлайн навчання, все проходить організовано, згуртовано на досить високому рівні. Дисципліни цікаві, подача матеріалу також. Особлива вдячність Тетяні Володимирівні Чаусовій, Олександрі Вікторівні Брюховецькій, Яні Валеріївні Сухенко, Андрію Ігоровичу Гусєву та Павлу Володимировичу Лушину! Щиро дякую!

,

мій досвід навчання і спілкування з одногрупниками і викладачами кафедри "психологія" дав мені зрозуміти що таких психологів допускати до роботи з людьми небезпечно! Починаючи викладача від якого морозиться наукова спільнота і використання чужих методик на пів-шишечки що являється небезпечним для особистості... Совкова модель викладання від більшості викладачів які тупо чекають пенсії... відсутність адекватної комунікації з кафедрою, хоча якщо хочете поржати то спробуйте, буде що друзям розповісти) п.с.: якщо ви за знаннями, то краще візьміть кредит і йдіть в "Шевченка", бо тут знань хіба що для людини яка була ізольована від суспільства все життя.

,

На заочному відділені психології в контексті ціна - якість – дуже гарний університет! Висококваліфіковані викладачі, доброзичлива атмосфера підтримки, нестандартні, індивідуальні, творчі підходи до навчання! Серед груп студентів наявність групи з офіційним християнським статусом, сам по собі факт неймовірний на тлі багатьох сучасних тенденцій деградації духовності у суспільстві! Направленість університету та кафедри психології зокрема на розвиток прогресивних науково-теоретичних, практичних, духовно-просвітницький ідей та принципів для покращення якості життя, рівня культури та розвитку громадян України, враховуючи сучасні складні умови, - викликають окрему подяку та повагу! Крапля камінь точить, та починати треба з себе, але в потоці однодумців, все це робити легше та швидше! Дякую всім викладачам за терпіння, розуміння, підтримку!

,

Щиро дякую всій команді кафедрі психології та особистісного розвитку за високий рівень професіоналізму, доброзичливе відношення, уважне ставлення! Дуже цікаві лекції, надається багато цікавого практичного контенту!

,

Добрый день! Выражаю научно-позитивный, социальный и психологический респект университету и руководству, уникальной методике и программе по подготовке молодых ученых. Прошу премировать и отметить таких ученых Украины как: Бондарчук Е.И., Бондаревская И. О., Ануфриева О.Л., Кириченко Н.А. и многих других... Университет и руководство всегда идет на встречу в трудные времена. Vivĕre est cogitāre - Vivĕre est militāre.

,

Напишу отзыв, потому что чувствую огромную благодарность. Сегодня приходится удивляться тому, что по идее должно быть нормой – профессионализму и человеческому отношению. При подаче документов в университет, возник ряд сложных вопросов и при помощи команды консультационного центра и личного участия директора Святослава Сергеевича были найдены оптимальные решения, люди не пожалели времени и сил и нашли выход из сложной ситуации. Спасибо вам за вашу помощь и искреннее отношение. Когда в организации работают такие люди, обладающие человеческими ценностями и профессионализмом, ее неизбежно ждет успех и процветание.

,

Самый ужасный университет. Деньги в никуда, знаний ноль. Если вам не нужна учеба, и не жалко денег-этот университет идеально подходит. На счет общежития, во-первых, в комнату в которую вас поселяют, можно полностью не заселяться, так как через несколько месяцев вас переселят в другую комнату(без причины) и так будет каждый год. Во-вторых полное общежитие иностранцев, которые позволяют себе курить прямо в коридорах(что запрещено). В общем самый ужасный университет и его администрация!

,

Дякую за роботу консультаційного центру і його спіробітників, проконсультували детально і компетентно прийняли документи з розпискою та ін. Вже зарахований! Попереду довгоочікуване навчання.

,

У жовтні подала документи і тільки вступила на навчання в " Університет менеджменту освіти " за спеціальністю 016 Спеціальна освіта ( за нозологіями ) і вже хочу подякувати команді консультативного центру та особисто директору консультативного центру університету Корсакевичу Святославу Сергійовичу. Дякую вам велике за доброзичливе ставлення до майбутніх студентів, за ваш час, який ви приділили мені, відповідаючи на мої запитання, за роз'яснення питань, за те, що не тільки дали відповіді на мої питання, а ще й розповіли багато цікавого про навчальний процес. Я дуже рада, що поступила до вас!

,

Навчалась в університеті на бакалавра. Університет чудовий, викладачі чітко та ясно доносять всю інформацію. Викладають не тільки теоретики, але й практики. Чудовий університет!

,

Прекрасний університет, а викладачі - професіонали своєї справи! Фундаментальна теоретична підготовка та можливість набути практичного досвіду, що так важливо для сучасного фахівця.

,

Хочу выразить благодарность всем преподавателям «Кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти », специальность «Педагогіка вищої школи» и особенно Рожновой Т.Е., Приходькиной Н.А., Махине Т.А.., а также отметить высокий уровень профессионализма сотрудников кафедры, дружественный настрой и стремление помочь студентам. Огромное вам спасибо за полученные знания и опыт, они обладают бесконечной ценностью, а также за ваше терпение и понимание. Вы действительно заслуживаете огромного уважения и благодарности. Отдельно хотелось бы выразить благодарность научному руководителю и наставнику Сиданич Ирине Леонидовне. Пусть во много раз больше вернутся ваши добрые дела, стремления и вера в нас.

,

Якщо говорити про якість освіти, то в шалений час пандемії та дистанційності, мабуть кожен заклад аналізує і бачить переваги та недоліки навчання. І флагманом у якісній організації дистанційного навчання безумовно є Університет менеджменту освіти НАПН. Я впевнено вірю, що нам студентам- дистанційникам, які очно склали лише вступні іспити, та надалі доля вирішила зустрічатись з найкращими викладачами України лише через камери мониторів, то наші досягнення і рівень здобутих знань, компетентностей, професійних практичних навичок - високій, зовсім не гірший "офлайнерів". І має вагомі результати у особистому професійному зрості, життєвому світогляді, у суттєвому впливі на освітнє середовище, де ми практично впроваджуємо його реформу під пильним, компетентним, високо професійним супроводом викладачів. Це надихає на важливий крок реформи освіти - безперервне навчання і вдосконалення. Дякую за віру у нас!

,

Щиро вдячна викладачам Університету за професіоналізм і людяність! Ви не просто любите свою роботу, а ще й любите людей, а в наш час це така рідкість. Завдячуючи Ірині Леонідівні, її вірі і баченню, в ДЗВО УМО готують фахівців для викладання християнської етики в навчальних закладах. Творчості і натхнення вам, і звичайно здоров'я!

,

Найкращій інститут,як на мене.Гарні вчителі,які дуже заінтересовані по перше в навчання студентів та отриманні знань.Якщо буде потрібним отримувати ще знання та рівень навчання,то тільки сюди?

,

Дякую рідній кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти за чудові роки навчання! Протягом 1,5 року навчалася за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи». Навчання практико орієнтоване, цікаві лекційні заняття, використовуються інноваційні технології навчання (дуже сподобалось працювати з Kahoot).

,

Я задоволена, що обрала Університет менеджменту освіти. Навчання цікаве і креативне. Викладачі- високопрофесійні, чуйні, щиро закохані у свою роботу. Вони завжди раді роз'яснити, спрямувати, надихнути. Особливо подобались лекції та практичні заняття з Т. А. Махинею та Н. А. Приходько. Дякую всім викладачам

,

Шукала і знайшла продовження магістерську програму, яка б допомогла мені в моїй сфері неформальної освіти дорослих. В магістратурі - індивідуальний підхід до кожного, щире зацікавлення допомогти та сприяти моєму розвитку як людини та професіонала. Надихнули на подальші дослідження - там же пишу дисертацію! Дякую!

,

Щипок дякую всьому педагогічному колективу ДЗВО "УМО" за знання і досвід, професіоналізм та турботу ! Сильний педагогічний склад педагогів . Особлива подяка Ірині Леонідівні Сіданіч- моя повага ! Всим рекомендую заклад !

,

Жодної хвилин не пошкодувала, що вступила до університету. Маючи не малий досвід роботи в освіті із зацікавленням опановую нові сучасні форми роботи. Щиро вдячна нашим викладачам. Професіоналізм, майстерність, людяність та відкритість до спілкування - це про них.

,

Велике спасибі викладачам, професорам, науковим керівникам Університету менеджменту освіти, які збагачують наші знання в управлінській діяльності. Тут навчання по-сучасному, навіть виклик часу- дистанційне навчання не перепона для здобуття хороших та якісних знань. Велике дякую!!!

,

Доброго дня. Щиро вдячна неймовірній команді ДЗВО УМО за знання, які я отримала під час навчання. Жодного разу я не пошкудувала, що поступила саме в цей університет, бо отримала великий багаж знань. Окреме спасибі І.Л.Сіданіч, яка була разом з нами протягом 2 років навчання. Рекомендую та буду рекомендувати цей університет.

,

Маю унікальну можливість отримати якісну освіту та підвищити свій фаховий рівень до магістра.

,

Це -унікальний Університет! Він сприяє професійному розвитку,вчить, розширює кругозор, надає приклади як вірити в себе, відстоювати свою позицію, удосконалюватися самим, змінювати оточуючий світ та будувати майбутнє. Досвід згодиться не тільки в навчальній роботі, але й ще більше в повсякденому житті! Правильно розтавити пріоритети, вміння вчитися на помилках, наполегливість, тайм - менеджмент, проводити всебічний аналіз і вирішення проблем тощо.Велике Дякую за чудове навчання!!!

,

Щиро вдячна нашому Університету! Викладачі завжди підтримують та спрямовують до вірного рішення.

,

Здобуваю другу вищу освіту на магістратурі зі спеціальності «Спеціалтна освіта за нозологіями». Вибрала цей університет та цю програму, ретельно відбирала серед багатьох університетів. Та не жалкую. Отримую ґрунтовні знання, актуальні та дуже потрібні. Дякую!

,

Вдячна всьому педагогічному колективу ДЗВО "УМО" за знання і досвід. Дуже гарні, яскраві, пізнавальні враження від викладання. Педагогічний колектив дуже сильний і цікавий! Навчальний процес проходить цікаво, творчо, пізнавально. Неймовірно вдячна, надзвичайно сильним, улюбленим викладачам: Сергію Олександровичу Дубовському, Аллі Михайлівні Висоцькій, Віктору Антонович Гладушу! Бажаю творчого, педагогічного розвитку; реалізації творчих і наукових досліджень і задумів!

,

Щиро вдячна педагогічному складу "Університету менеджменту освіти" за новий досвід, нові знання,високий професіоналізм ,творчий та креативний підхід ?❤ Щаслива що навчаюся саме у вашій команді!

,

Проживаючи закордоном, дуже рідко видається можливість відвідати Київ. Зовсім ненадовго, проїздом завітали до рідного університету та улюблену кафедру у справах. І така неочікувана вдача! Справжня картинна галерея прямо у стінах зво!!! Експозиція не гірша, ніж у багатьох європейських художніх музеях! Дивуємося звідки? "Це подарунок Асоціації художників християн. Буде у нас зовсім недовго. Є унікальна можливість насолодитись справжніми витворами мистецтва" - повідомляє завідувачка кафедри, професорка Сіданіч Ірина Леонідівна. І дійсно, майстерність митців вражає, надихає. Заворожує поєднання барв і точність виконання образів. Душу переповнюють відчуття насолоди і щастя. Вдячні за можливість відвідати виставку, з найкращими побажаннями творчих успіхів Докторка філософії, доцент ДДАЕУ Мареніченко Марина Валентинівна Василенко Валерій Валерійович.

,

Вступила на магістратуру за спеціальністю "Управління навчальним закладом" і не пошкодувала за саій вибір, хоча бентежила віддаленість від моєї Дніпропетровської області. Приємно здивувало відношення викладачів, та той матеріал, що ми опрацьовуємо- нічрго "зайвого", не має "води". Вивчаєш те що необхідно, та ще й цікавляться твоїми запитами щодо тем. Вразила можливість спілкування з освітянами з інших країн та співпраця з колегами інших областей. Адже інклюзивний напрям, який я представляю, ще досить новий, і отрмані знвння та досвід дуже для мене цінні! Вдячна викладачам! Успіхів їм в такій нелегкій, важливій справі! Ви найкращі! (в мене це третя освіта)

,

В 2020 році розпочала навчання в ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (за нозологіями). Хочу відмітити дуже професійний викладацький склад, які працюють на результат. Ще один момент - ставлення до студентів, ідеальне поєднання вимогливості та лояльності) стає соромно щось виконати на неналежному рівні. В будь-який момент можна звернутися за консультацією. P.s. не кожен викладач буде телефонувати у свій вихідний день, щоб пояснити тобі питання))). Була дуже вражена таким моментам, зі всіма цим ділилася). Головне завдання викладачів - навчити вчитися, для цього є всі умови (детальні пояснення на парах, професійне наставництво, надання переліку літератури для опрацювання, практичне відпрацювання певних ситуацій). Решта - залежить від самих студентів! Особисто я дуже задоволена, що є студенткою саме цього університету!

,

Я щиро дякую прекрасній команді ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за знання та досвід, які отримую під час навчання. Ви кращі !!!!! Ваша професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка дозволяють отримати високі знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в роботі. Навчання дає мені надійний фундамент для побудови майбутньої кар'єри не дипломом для роботодавця, а знаннями, які знадобляться на протязі всього життя. Великий уклін Вам !

,

Я здобуваю другу вищу освіту в закладі. Надзвичайно потужний заклад. Прийшовши сюди, я одразу відчула потенціал цього закладу. Дякую викладачам кафедри педагогіки, адміністрування та соціальної роботи, особливо Гладушу В. А, Висоцькій А. М., Дубовському С. О.

,

Навчалася в ДЗВО УМО 1,5 роки. Отримання 2 вищої освіти для мене був дуже важливий крок і я дуже рада, що опинилася саме тут. Індивідуальний підхід, особливе ставлення, мегапрофесійний викладацький склад, затишні корпуси. Рекомендую всім і обов'язково повернуся іще!!!!!

,

Якби мені хтось, років так з десять тому сказав, що я піду в магістратуру, я б довго сміялася;)) Але жодного разу не пошкодувала. УМО це те місце, яке дійсно хочеться назвати- alma mater, це ті викладачі, які із задоволенням діляться знаннями, досвідом, готові прийти на допомогу. Час який ви проведете за навчанням, спілкуванням з колегами - він безцінний.

,

Сьогодні маю чудову можливість навчатись в цьому чудовому закладі освіти. Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що навчання в Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України є найкращими для мене. Викладачі дуже доброзичливі і відкриті до студентів. На парах часто застосовують презентації, щоб зацікавити студентів. Надіюсь і точно вірю, що продовжу навчання в аспірантурі.

,

Дуже вдячна за навчання. Викладачі - СУПЕР!!! Цікаво, корисно. Рекомендую цей заклад освіти.

,

Студентка спеціальності 016 Спеціальна освіта. Лише найкращі враження від викладання, змісту освітньої програми, викладацького складу і просто звичайного людського ставлення до студентів. Навчатися тут ефективно, комфортно і надзвичайно цікаво. Однозначно рекомендую цей виш.

,

Навчаючись в аспірантурі Університету менеджменту освіти, відчула атмосферу зацікавленості викладачів в отриманні нами, аспірантами, знань, мотивуючи нас до прийняття самостійних рішень. Я вважаю цей заклад освіти одним із найкращих  вузів, тому рекомендую його усім. Хочу висловити щиру подяку своєму науковому керівникові доктору педагогічних наук, професору Ларисі Миколаївні Сергєєвій, керівнику аспірантури, кандидату педагогічних наук Оксані Леонідівні Ануфрієвій а також усьому професорсько - викладацькому складу.

,

У 2021 році проходила курси підвищення кваліфікації "Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання ...". Особливі слова вдячності кафедрі професійної і вищої освіти ЦІППО "Університет менеджменту освіти" за цікаві лекції, практичні поради, які реалізовую в свої щоденній професійній діяльності. Бажаю здоров‘я, наснаги, реалізації задуманих планів!

,

Будучи викладачем ЗВО, дуже приємно навчатися та співпрацювати з викладачами аспірантури УМО! Об’єктивність оцінювання, творчій підхід до викладання, високий рівень адаптивності викладацького складу до умов пандемії, сучасні, дуже цікаві та практикоорієнтовані дисципліни циклу вільного вибору аспіранта та високий рівень професіоналізму педагогів є безсумнівними перевагами УМО! Дякую!

,

Щиро дякую чудовій команді ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за висококваліфікований супровід мого навчання на всіх його етапах - від вступу до захисту магістерської, а також від вступу в аспірантуру і незабаром захист дисертації! Бажаю успіхів та творчого зростання!!!

,

Щиро дякую за курси підвищення кваліфікації.чудовий творчий підхід.все дуже змістовно. Успіхів Вам

,

Доброго дня! 2019 рік – курси підвищення кваліфікації на кафедрі професійної та вищої освіти при ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України. Щиро вдячна професорсько-викладацькому складу кафедри професійної та вищої освіти, а особливо хочеться подякувати доктору педагогічних наук, професору Сергеєвій Л.М., заступнику завідувача кафедри, доценту кафедри Купрієвич В.О., доценту Паздрію В.Я. та іншим, які допомогли отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички. На кафедрі ніби опиняєшся у великій дружній сім’ї, де відчуваєш підтримку та порозуміння. І якщо виникають проблеми – викладацько-професорський склад завжди з розумінням йде назустріч. Бажаю усім академікам, професорам, науковцям, викладачам, аспірантам кафедри професійної та вищої освіти, щоб кожна мить життя була щасливою, кожна мета досягнутою, кожен день добрим і кожна справа успішною….. Дякую Вам за Вашу працю!

,

Доброго дня! Вдячний за можливість навчатися на кафедрі професійної та вищої освіти при ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України. Хочеться сказати найкращі слова вдячності доктору педагогічних наук, професору Сергеєвій Л.М. та всьому професорсько-викладацькому складу кафедри за професіоналізм, відкритість, щирість, креативність, вміння миттєво реагувати на потреби і виклики сучасного суспільства, щоб формувати компетентного керівника та давати знання основані на цінностях. Знаю, що Ви обов'язково збережете добрі традиції, що склалися у вашому чудовому закладі вищої освіти для майбутніх поколінь. Вірю, що пройдуть роки, а кафедра професійної та вищої освіти при ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України залишатиметься лідером серед закладів вищої освіти не лише України, а і світу. Зичу всім Вам міцного здоров'я, добра і щастя та подальшого процвітання. Все буде ПТО!

,

Навчалась на курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти ) у травні 2021 року. Перш за все хочеться, відзначити актуальність , гнучкість та практикоорієнтованість навчального матеріалу. Також не можна не згадати і про дружню, невимушену атмосферу під час занять. Заслуговує й на увагу високий рівень професіоналізму та інноваційний стиль викладання Сергеєвої Л.М., Купрієвич В.О., Отамась І.Г.

,

У 2020 році проходила курси підвищення кваліфікації, особливі слова вдячності кафедрі професійної і вищої освіти ЦІППО "Університет менеджменту освіти" за цікаві лекції, практичні поради, які реалізовую в свої щоденній професійній діяльності. Бажаю подальшого творчого успіху!!!!!!!!!!!!

,

Щиро вдячна професорсько-викладацькому складу "Університет менджменту освіти" в організації осітньої складової з опанування ступеня "доктро філософії"! Навчання в аспірантурі було змістовним і доступним! Окремі слова вдячності зав.аспірантурою Ануфрієвій Оксані Леонідівні, за надану увагу, оперативні вирішення питань, консультації!!!! Дуже приємно було отримати запрошення для виступу у гостьовій лекції проф.Лариси Миколаївни Сергеєвої. це безцінний досвід. Щиросердно вдячна Зої Вікторівні Рябовій, Вікторії Вікторівні Сидоренко за потужний інструментарій наданий на Ваших лекціях!!!!!!!!!

,

Доброго дня! Проходила курси підвищення кваліфікації (категорія слухачів заступники директора з навчально-виробничої роботи) на кафедрі професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (завідувач кафедри ‒ доктор педагогічних наук, професор Сергеєва Лариса Миколаївна). За весь період навчання тільки чудові враження. Ніяких бюрократичних моментів у ході навчання. Професорсько-викладацький склад кафедри ‒ прекрасні, компетентні спеціалісти, дуже хороше ставлення. Оцінювання максимально прозоре. Загалом ‒ це найкраще місце в Україні, щоб підвищувати власний рівень управлінської грамотності. Рекомендую

,

Щиро дякуємо за якісне та змістовне проведення курсів підвищення кваліфікації.Дякуємо за чудову організацію роботи професора Сергеєвої Лариси Миколаївни. Отримали багато нових знань і умінь.З повагою Дорош Василь. Вінниця.

,

Неодноразово приїздила до Центрального інститут післядипломної освіти на курси підвищення кваліфікації та завжди поверталась з багажем знань та приємними спогадами. Неймовірно вдячна викладачам, які надихнули продовжити навчання в аспірантурі. Відкрила для себе цілий світ. Дякую колективу ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за висококваліфікований супровід мого навчання на всіх його етапах - від вступу до захисту дисертації! Бажаю успіхів та творчого зростання!!!

,

У Центральному інституті післядипломної освіти проходила курси підвищення кваліфікації неодноразово. Щоразу переконуюсь у професіоналізмі працівників, бажанні дати слухачам більше знань, передати свій досвід. Окрема подяка - команді професіоналів кафедри професійної та вищої освіти, особливо завідувачці кафедри, доктору педагогічних наук, професору Ларисі Миколаївні Сергеєвій - куратору курсів. Дякую за отримані знання, за Вашу небайдужість, постійну підтримку і стимул! Бажаю міцного здоров’я, професійних відкриттів, бадьорості, сил і задоволення від роботи!

,

Досить потужний навчальний заклад. Має високий рівень кадрового забезпечення. Щиро дякую вам.

,

Період навчання на курсах підвищення кваліфікації залишив приємні спогади та знання, отримані від викладацького складу. Лариса Миколаївна Сергеєва, завідувач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО ДЗВО "Університет менеджменту освіти", доктор педагогічних наук, професор являється найкращим куратором-тьютором. Протягом всього періоду навчання групи вона проявляла професійну компетентність, педагогічну мобільність та спостережливість, комунікабельність, а також працелюбність, творчість, вимогливість й доброзичливість. До Лариси Миколаївни можна було звернутись за порадами, оперативно вирішувати проблематичні питання. Найголовніше - вона допомогла отримати нові навички, глибше зануритися у відповідні теми, що є хорошою базою, щоб рухатися далі у здійснені методичної роботи у регіонах України.

,

Висловлюю щиру вдячність за чудову організацію курсів підвищення кваліфікації, за творчий підхід, за якісно організовану роботу. Особлива подяка колективу кафедри ПВО на чолі з професором Сергеєвою Л.М. Спасибі вам щиросердне за ваш згуртований, дружний колектив. З вами комфортно і легко навчатися, що досить важливо і необхідно для досягнення результату. Ми цінуємо ваш величезний труд і прекрасно усвідомлюємо масштаби вашого вкладу в наш професійний розвиток. Уклінно дякую вам за це і бажаю вам енергії, сил, терпіння, удачі і нових професійних успіхів.

,

Серед сучасного розмаїття закладів та установ хотілося б відзначити якісну, науково обгрунтовану, бездоганно організовану роботу кафедри професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти під керівництвом завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора Лариси Миколаївни Сергеєвої. Викладачі швидко змогли пристосуватися до роботи в умовах пандемії, заняття з використанням технологій дистанційного навчання проходять на високому технічному рівні, цікаво, жваво. Питання, що розглядаються, є актуальними для сучасної педагогічної науки. В умовах реформування професійної (професійно-технічної) освіти, стрімкого потоку інформації та цифровізації викладачами виокремлюється суттєве, те, що потребує особливої уваги, що створює передумови для інноваційного розвитку, для забезпечення якості освіти. Поряд з цим, окремі слова вдячності Ларисі Миколаївні як куратору-тьютору групи за високий рівень організаційної роботи, небайдужість та індивідуальний підхід.

,

Закінчила аспірантуру в УМО. Дуже сподобалася сприятлива атмосфера, доступний стиль викладання, багато практики, уміння зацікавити та навчити. Тут багато проходить виставок, конкурсів, проєктів. І завжди поруч зі мною були наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені, використовують прогресивні методики викладання. Тут є Школа молодого науковця, в якій проходять проблемні семінари, тренінги, практикуми, рольові ігри, індивідуальні консультації, обмін досвідом молодих науковців, обговорення актуальних питань з науковцями. Тут Вас завжди чекають, радо зустрінуть, підтримають, допоможуть, навчать. Ви отримаєте якісні нові знання, ви знайдете нових друзів, однодумців, у вас з'являться нові знайомства, тут ви розвинете вміння писати наукові публікації, дізнаєтеся багато нового, отримаєте досвід та практику. «Прикро, коли твої мрії збуваються в інших», - говорив Михайло Жванецький. Тож хай Ваші мрії збуваються саме у Вас.

,

Дякую ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та всьому викладацькому складу за знання, які нам давали.

,

Приятно обучаться в аспирантуре вуза, в котором преподаватели являются коллегами! К высокому профессионализму преподавателей аспирантуры УМО стоит добавить то, что они открыты к диалогу, и все вопросы обучения всегда можно обсудить с педсоставом на равных. Во время карантина педагоги завзято ведут занятия онлайн, очень важным моментом является рефлексия и желание учитывать мнение учащихся. Так как я сама являюсь преподавателем вуза, внимание и объективное отношение к студентам, а также современные подходы к обучению и подаче материала являются самыми важными показателями образовательного процесса для меня. В УМО они на высоком уровне! Спасибо за это!

,

Навчалася на курсах підвищення кваліфікації за категорією "директори навчально-методичних центрів" отримала величезне задоволення від спілкування із викладачами. Хочеться відмітити актуальність розглянутих тем і нових тенденцій розвитку професійної освіти. Завжди відчувалася підтримка і супровід нашого куратора - професора Сергеєвої Лариси Миколаївни у підготовці випускної роботи у підборі матеріалів. Надзвичайно корисними для організації роботи стали рекомендовані напрацювання працівників інституту. Щиро вдячна за професійність та високий рівень викладання усім викладачам кофедри ПВО та колективу ДЗВО"Університет менеджменту освіти" НАПН України, ЦІПО і нашому куратору неповторній професорці Сергеєвій Ларисі Миколаївній!!!! Так тримати! Удачі Вам і вдячних слухачів!!!

,

Закінчувала магістратуру в УМО. Дуже задоволена рівнем викладання. Високий професіоналізм викладацького складу, об'єктивне ставлення до студентів, цікавий і корисний контент - все це робить навчання приємним і надає задоволення від самого процесу. Дякую всім викладачам та адміністрації за організацію освітнього процесу!!! Нехай щастить!!!!

,

Знаний нет, пары не читают. Деньги собирают. Руководство не реагирует ни на что. Обидно, что такая профессура, а ничем не могут научить, наверное это учебное заведения и заканчивали.Не рекомендую!

,

Если говорить об учебе в целом, то это скорее негативный опыт, чем позитивный. В университете часто ставят оценки не за знание, а за то, как студент умеет подлизываться. С этим я сталкивалась не раз, когда ставили оценки незаслуженно. Есть и хорошие преподаватели которые любят свою работу и хотят донести всю информацию студенту. Эти люди очень отзывчивые и с ними интересные пары. На счёт организационных моментов здесь полная лажа, в основном информируют о них в последний момент. Как и о изменениях в учебном плане. Деньги - это главное во всей учебе, ибо есть случаи когда студент годами не ходил, но его не исключали так, как деньги на счёт универа поступали за обучение. За то, как студенты выпрашивали месяц дипломы я вообще молчу, ибо это было полное издевательство и отдали их с большим трудом за пару дней до окончания срока, чтобы поступить. В общем много раз подумайте прежде чем идти в этот универ.

,

Дуже шкода, але негативний досвід навчання в Університеті Менеджменту Освіти! Повна байдужість адміністрації університету щодо якості навчання та організаційних процесів. Дуже багато вимог до студентів та викладачів зі сторони керівництва, але повний безлад у виконанні своїх обов'язків. Серед норми : не повідомляти вчасно про зміни у освітньому процесі; несправедливе оцінювання знань; упереджене ставлення до студентів; затримка видачі диплома (у мене відчуття, що сам захист диплома був легший, аніж ВИПРОШУВАННЯ надати документи про отримання освіти); заради коштів тут триматимуть будь-кого,і не важливо, що відсутній відповідний рівень знань; мінімальні практичні можливості закріпити свої знання. Окрема вдячність викладачам, які дійсно люблять свою справу! І прикладаюсь зусилля, щоб допомогти студентам, які хочуть отримати знання!!

,

+ 1Уровень обучения на стационаре достаточно хороший. Есть как требовательные и принципиальные преподаватели, которые оценивают знания студента справедливо.Так и те,кто может ставить за "красивые глаза" (но, их меньшинство) 2Низкая цена за обучение. 3Общежитие находится прямо возле корпуса. - 1Администрация!Деканат, на время окончания учебы абсолютно не пытался никак информировать студентов по поводу того, что необходимо сделать для получения диплома.Я неоднократно звонила им лично, но в связи с тем что все ушли в ОТПУСК, получение диплома было оттянуто еще на МЕСЯЦ!Договор был нарушен со стороны ВУЗа, ведь обучение я заканчивала 30.06.2020, а диплом я забрала 17.08.2020.Собрав со студентов деньги за дипломы выше себестоимости, их распечатывали в полиграфии Житомира Пришлось обращаться в МОН для получения диплома! 2Плохая организация учебного процесса. 3Абсолютно потребительское отношение со стороны деканата, ведь студенты для них просто кошельки. 4Держат студента любой ценой

,

Рівень навчання дуже низький. Якщо потрібен диплом та маєш багато коштів, то вчитися можна. Про те що тут написали про збір коштів за прайсов, то це правда. І на сесіях, і на захист всюди потрібно здавати гроші. Пари не викладаються.

,

Не рекомендую, есть намного лучше ВУЗы. Низкий уровень преподавания. Большой принудительный сбор денег.

,

Прекрасні спогади про роки навчання у вузі! Навіть не уявляла, що матиму змогу спілкування із професіоналами такого високого рівня! Йдуть у ногу з часом і викликами сучасності: відкриття спеціальності «Інклюзивна освіта» яскравий приклад! Щодо обговорення про «збір» коштів - наклеп! За два роки жодного, так званого, прайс у не бачила і не чула! Навчальні заклади дають знання лиш тим, хто хоче їх взяти! Шановні викладачі! Ви - супер, профі! Здоров‘я вам і натхнення! Наш ВУЗ рекомендую усім!

,

ДЗВО супер! Дуже вдячна всім викладачам, знання дають якісні та саме ті що точно знадобляться в житті, без "зайвої води", хабарі не беруть,що в наш час велика рідкість, всі екзамени та заліки завжди здавали не даючи жодної копійки! Так, мало студентів, так, не такий популярний як інші, аде і в цьому є його перевага! Якість освіти не гірше ніж в інших університетах, можу сказати,що навіть краще

,

Дуже вдячна навчатись в УМО. Переваги: - викладацький склад з високим рівнем професіоналізму і відношенням до студентів з повагою та емпатією; - самі студенти, які є колегами, з цікавим, неординарним та багатим життєвим і професійним досвідом; - дисципліни до вивчення є актуальними в умовах сьогодення; - загальна атмосфера в університеті дружня та привітна. Недоліки: не бачу.

,

Дякую Університету та всьому викладацькому складу за знання, які нам давали. Ми були нелегкими студентами, адже у кожного з нас за плечима великий досвід і, іноді, нам здавалось, що правильне тільки те, що знаємо і робимо ми. Дякую, що вислухали, узагальнили та показали нове.Ми стали першими, хто здобув другу вищу освіту за напрямком "Інклюзивна освіта"

,

УМО дуже класний.Викладачі-нереальні! Знання,емоції, атмосфера на парах-це щось неймовірне.Кафедра педагогіки найкраща!Викладачі назавжди залишиться в пам'яті.Дякуююююю.

,

Завжди почуваюся вдячною закладу та такому вдалому складу викладачів і працівників за знання, досвід, завжди людське ставлення, за натхнення і віру у краще майбутнє ) Маю тепер можливість й сама спробувати викладацьку діяльність та долучитися до такої цікавої, благородної справи, як розвиток інклюзивної освіти в Україні. Абсолютна відсутність корупції. Цікаві заходи, поїздки до різних закладів у позанавчальний час — спасибі нашому куратору, Наталії Олексіївні Приходько, яка сприяла у цьому. Як бонус - це мої колеги-одногрупники, цікаві, різні, творчі і толерантні. Процвітання ВАМ !!!

,

Спасибо преподавателям кафедры педагогики, управления и администрирования за знания,опыт и новые знакомства! Выезжали на конференции по учебным заведениям,проводили интересные тренинги) Поддерживали нас и никогда взятки не брали. С куратором нам повезло,самая лучшая)группа ИО-16-Г2

,

Заочное психология. Знания дают хорошие, было бы желание учится. Рекомендую! Взяток не требуют.

,

Училась на заочном магистр. Не рекомендую. Потрачено время и деньги. Кураторы групп дают прайс с ценами, а особенно защита диплома самое дорогое.Лекции не вычитуються. Сбор денег на каждом шагу, и никто сам их не организовывает (этим занимается куратор), как написано ниже.

,

Дуже гарний ДЗВО! Рекомендую!!! Навчалась на бакалавраті, спеціальність "Управління персоналом та економіка праці". Ніяких хабарів немає, якщо їх самі здобувачі вищої освіти не організують для викладачів та кафедр (особливо стосується заочної форми навчання). Викладацький склад достатньо професійний та компетентний, є викладачі-практики. Також при Університеті діє Студентська колегія, позанавчальні гуртки тощо .

,

Учусь на стационаре. В принципе, нормально. Из минусов могу выделить контингент: очень много безграмотных приезжих из сел, которые и два слова без суржика связать не могут. Проблемы с иностранцами, которые не дают спать людям в общежитии. А так, преподаватели вытянули. 3,5/4 из 10.

,

Навчався на магістратурі заочного відділення, враження від навчання та закладу не дуже. Щодо збору коштів, то дійсно, як написано, за прайсом, як протягом навчання на сесіях , так і на захисту дипломів. Отримання знань низький рівень (можна навчитися як на лекціях "говорить не о чем"). Також були і цікаві лектори, але це одиниці. Не рекомендую.

,

На счет заочного магистратуры, то не рекомендую. Потратите время и много денег, знаний "ноль". Есть уч.заведение на порядок выше уровень. Про стационар не знаю, а вот заочное-не поступайте. Про ремонт, то действительно надо сделать. По суммам денег, которые берут на защите дипломов, уже можно все корпуса сделать ремонт. В общежитии не жил, но по отзывам одногруппников, которые там были, то ремонт тоже надо (деньги там тоже берут, говорят мест нет, а после конверта сразу появляются).

,

Не рекомендую! Состав преподавателей не на высоком уровне. Коррупцию процветает. Учебное здание требует ремонта. Общежитие ужасное и оно не лучшее на весь город, как написано ниже. На каждом участке отдела нужна проверка и контроль, который отсутствует. Каждый ждет "спасибо" в конверте.

,

Не рекомендую, лекції на заочному відділенні не викладаються, рівень дуже низький. Збір коштів на кожній сесії. Захист дипломів є свій прайс з цінами, в якому не менше від 3000 грн з кожного потрібно здати. Кожному члену комісї на захисту пакет з напоями, квіти (живі, гарні , великі і не дешеві) + конверт мінімум від 1500 грн (залежить від рівня займаної посади). Щодо зовнішнього вигляду закладу, то дійсно потрібен ремонт. З таким збором коштів, можна його зробити. Якщо тобі потрібен диплом, а не знання, і ти готовий здавати гроші за прайсом, то тобі сюди!

,

Рекомендую! ВУЗ супер, состав преподавателей на высшем уровне! Коррупции нет, общежитие в отличном состоянии, нет бардака , наверное лучшее общежитие на весь город

,

Учусь в даном заведении уже 4 года, ни о каких взятках о которых пишут ниже никогда даже не упоминалось, коррупции нет вообще, что и отличает этот ВУЗ от остальных... Преподаватели просто чудо, но и не без своих тараканов, очень хорошо знают свой предмет и профессионально преподают, бывают разногласия но всегда идут на уступки и помощь, всегда помогут если не понимаешь какой-то предмет всегда объяснят и расскажут хоть и 100-й раз.

,

Щира вдячність викладачам кафедри педагогіки, управління та адміністрування за насичені і надзвичайно цікаві 1,5 року навчання у магістратурі. По-перше, це повага до нас, студентів. По-друге, цікаві практично орієнтовані заняття. По-третє, виїздні заняття у заклади освіти м. Києва. Рекомендую вступати до магістратури цієї кафедри.

,

Не рекомендую, знаний не дают, большой сбор денег. Ремонт надо делать как в учебном корпусе, так и в общаге.

,

Не рекомендую! Есть намного лучше ВУЗы. Тут большой принудительный сбор денег. Низкий уровень преподавания.

,

Жахливе навчання в цьому закладі, а точніше його відсутність. Корубція всюди! Не рекомендую вступати в цей заклад!

,

Не рекомендую

,

Не задоволена навчальним закадом. Хабарі на кожному кроці. "За навчання заплати, за сесію заплати, за захист дипломів заплати".Якість навчання "2 з 5". Дійсно заклад потребує ремонту. Збираючи по 300 доларів можна зробити ремонт.

,

Не компетентный преподавательский состав. И за что им дали научную степень? Лекции не читаются, либо всю пару говорят не о чем. Большая коррупция. Знаний "0". Если уже берут деньги, так пусть сделают ремонт, аудитории в ужасном состоянии. Поступать сюда не рекомендую.

,

Гарний ВУЗ! Є всі умови для навчання. Професійні та адекватні викладачі. Хочешь отримати знання - приходь та вступай. Рекомендую!

,

Задолбали взятки. Тут пишут о каком-то профессионализме... О каком? Когда пары не ведутся. Оскорбление слушателей. А ректор... - это вообще ..! Позор! Разогнать надо такую организацию

,

Хочу выразить слова благодарности преподавателям кафедры педагогики, управления и администрирования за высокий профессионализм и компетентность. доброжелательность, терпение, готовность отвечать на любые вопросы своих студентов. Надеюсь, что многолетний опыт и искренняя преданность своему делу послужат дальнейшему развитию духовного и интеллектуального уровня ваших новых студентов. Пусть никогда не иссякнет доброта и мудрость в ваших сердцах! Ваша работа - это пример энтузиазма и самоотдачи! Вы - способны зарядить положительным настроем на достижение наилучших результатов и делаете это профессионально и искусно! Спасибо огромное за Ваш труд! Я искренне желаю вам новых профессиональных достижений!

,

Щиро дякую викладачам кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи ДВНЗ УМО! Дуже задоволена методами навчання та ставленням до нас, студентів. Ви створюєте позитивну атмосферу,яка дає можливість реалізувати свій творчий потенціал, дізнатися багато нового, корисного і цікавого, є поштовхом до власного росту.

,

Я навчаюсь у філіалі вузу, м.Біла Церква.Чудовий викладацький склад, атмосфера, глибокі знання... Рекомендую!

,

Спасибо всем преподавателям. Замечательный ВУЗ. Рекомендую

,

Абсолютно неадекватное поведение сотрудников. Категорически никому не рекомендую . Потратите только время.

,

Чудовий ДВНЗ,прекрасні викладачі, гарна атмосфера!!! Всім рекомендую вступити до цього навчального закладу!!!

,

прекрасний ВУЗ! всім рекомендую......

,

очень классный университет я там училась,много очень дало в жизнь и очень душевные и грамотные преподаватели

,

Хороший ВНЗ, який відкрив мені дуже багато нової інформації щодо моєї спеціальності. Дякую всім викладачам!!!!!!!!!!!!

,

Учиться в университете очень понравилось , но вот уже третий месяц как группа закончила бакалаврат, а дипломы еще не выдали. Срок действия договора закончился 30 октября. С обещанной магистратурой тоже подвели, в этом году набора не будет. Вот так!

,

этот университет открыл мне дверь в жизнь науки.Спасибо!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві