Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України


 • Київ · вул. Січових стрільців, 52-а
 • (044) 481-38-00
  (044) 484-10-96
 • rector@umo.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1952 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом про вищу освіту.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

1000
студентів
119
викладачів
68
кандидатів
наук
32
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

Інститути:

 • Навчально-науковий інститут менеджменту та психології.
 • Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти.
 • Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

Абітурієнтам

http://umo.edu.ua/applicants

Відділення підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти.

Відділення підготовки громадян України до вступу у заклади вищої освіти.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](044) 481-38-44, [відкрити контакти](044) 484 34 98.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 481-38-44, [відкрити контакти](044) 484 34 98.

Про ЗВО (вуз)

 • Instagram: https://www.instagram.com/university_of_edu_management_/;
 • Facebook: https://www.facebook.com/umo.edu.ua;
 • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA;
 • можливість вступу без ЗНО (в рамках угоди між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» і Варшавським університетом менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» програма подвійного диплому);
 • академічна мобільність студентів і викладачів (близько 50 іноземних партнерів закладів освіти Європи, Азії та ін.);
 • створено освітні Центри «Донбас Україна», «Крим Україна».

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаючись в аспірантурі Університету менеджменту освіти, відчула атмосферу зацікавленості викладачів в отриманні нами, аспірантами, знань, мотивуючи нас до прийняття самостійних рішень. Я вважаю цей заклад освіти одним із найкращих  вузів, тому рекомендую його усім. Хочу висловити щиру подяку своєму науковому керівникові доктору педагогічних наук, професору Ларисі Миколаївні Сергєєвій, керівнику аспірантури, кандидату педагогічних наук Оксані Леонідівні Ануфрієвій а також усьому професорсько - викладацькому складу.

,

У 2021 році проходила курси підвищення кваліфікації "Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання ...". Особливі слова вдячності кафедрі професійної і вищої освіти ЦІППО "Університет менеджменту освіти" за цікаві лекції, практичні поради, які реалізовую в свої щоденній професійній діяльності. Бажаю здоров‘я, наснаги, реалізації задуманих планів!

,

Будучи викладачем ЗВО, дуже приємно навчатися та співпрацювати з викладачами аспірантури УМО! Об’єктивність оцінювання, творчій підхід до викладання, високий рівень адаптивності викладацького складу до умов пандемії, сучасні, дуже цікаві та практикоорієнтовані дисципліни циклу вільного вибору аспіранта та високий рівень професіоналізму педагогів є безсумнівними перевагами УМО! Дякую!

,

Щиро дякую чудовій команді ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за висококваліфікований супровід мого навчання на всіх його етапах - від вступу до захисту магістерської, а також від вступу в аспірантуру і незабаром захист дисертації! Бажаю успіхів та творчого зростання!!!

,

Щиро дякую за курси підвищення кваліфікації.чудовий творчий підхід.все дуже змістовно. Успіхів Вам

,

Доброго дня! 2019 рік – курси підвищення кваліфікації на кафедрі професійної та вищої освіти при ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України. Щиро вдячна професорсько-викладацькому складу кафедри професійної та вищої освіти, а особливо хочеться подякувати доктору педагогічних наук, професору Сергеєвій Л.М., заступнику завідувача кафедри, доценту кафедри Купрієвич В.О., доценту Паздрію В.Я. та іншим, які допомогли отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички. На кафедрі ніби опиняєшся у великій дружній сім’ї, де відчуваєш підтримку та порозуміння. І якщо виникають проблеми – викладацько-професорський склад завжди з розумінням йде назустріч. Бажаю усім академікам, професорам, науковцям, викладачам, аспірантам кафедри професійної та вищої освіти, щоб кожна мить життя була щасливою, кожна мета досягнутою, кожен день добрим і кожна справа успішною….. Дякую Вам за Вашу працю!

,

Доброго дня! Вдячний за можливість навчатися на кафедрі професійної та вищої освіти при ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України. Хочеться сказати найкращі слова вдячності доктору педагогічних наук, професору Сергеєвій Л.М. та всьому професорсько-викладацькому складу кафедри за професіоналізм, відкритість, щирість, креативність, вміння миттєво реагувати на потреби і виклики сучасного суспільства, щоб формувати компетентного керівника та давати знання основані на цінностях. Знаю, що Ви обов'язково збережете добрі традиції, що склалися у вашому чудовому закладі вищої освіти для майбутніх поколінь. Вірю, що пройдуть роки, а кафедра професійної та вищої освіти при ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України залишатиметься лідером серед закладів вищої освіти не лише України, а і світу. Зичу всім Вам міцного здоров'я, добра і щастя та подальшого процвітання. Все буде ПТО!

,

Навчалась на курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти ) у травні 2021 року. Перш за все хочеться, відзначити актуальність , гнучкість та практикоорієнтованість навчального матеріалу. Також не можна не згадати і про дружню, невимушену атмосферу під час занять. Заслуговує й на увагу високий рівень професіоналізму та інноваційний стиль викладання Сергеєвої Л.М., Купрієвич В.О., Отамась І.Г.

,

У 2020 році проходила курси підвищення кваліфікації, особливі слова вдячності кафедрі професійної і вищої освіти ЦІППО "Університет менеджменту освіти" за цікаві лекції, практичні поради, які реалізовую в свої щоденній професійній діяльності. Бажаю подальшого творчого успіху!!!!!!!!!!!!

,

Щиро вдячна професорсько-викладацькому складу "Університет менджменту освіти" в організації осітньої складової з опанування ступеня "доктро філософії"! Навчання в аспірантурі було змістовним і доступним! Окремі слова вдячності зав.аспірантурою Ануфрієвій Оксані Леонідівні, за надану увагу, оперативні вирішення питань, консультації!!!! Дуже приємно було отримати запрошення для виступу у гостьовій лекції проф.Лариси Миколаївни Сергеєвої. це безцінний досвід. Щиросердно вдячна Зої Вікторівні Рябовій, Вікторії Вікторівні Сидоренко за потужний інструментарій наданий на Ваших лекціях!!!!!!!!!

,

Доброго дня! Проходила курси підвищення кваліфікації (категорія слухачів заступники директора з навчально-виробничої роботи) на кафедрі професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (завідувач кафедри ‒ доктор педагогічних наук, професор Сергеєва Лариса Миколаївна). За весь період навчання тільки чудові враження. Ніяких бюрократичних моментів у ході навчання. Професорсько-викладацький склад кафедри ‒ прекрасні, компетентні спеціалісти, дуже хороше ставлення. Оцінювання максимально прозоре. Загалом ‒ це найкраще місце в Україні, щоб підвищувати власний рівень управлінської грамотності. Рекомендую

,

Щиро дякуємо за якісне та змістовне проведення курсів підвищення кваліфікації.Дякуємо за чудову організацію роботи професора Сергеєвої Лариси Миколаївни. Отримали багато нових знань і умінь.З повагою Дорош Василь. Вінниця.

,

Неодноразово приїздила до Центрального інститут післядипломної освіти на курси підвищення кваліфікації та завжди поверталась з багажем знань та приємними спогадами. Неймовірно вдячна викладачам, які надихнули продовжити навчання в аспірантурі. Відкрила для себе цілий світ. Дякую колективу ДЗВО "Університет менеджменту освіти" за висококваліфікований супровід мого навчання на всіх його етапах - від вступу до захисту дисертації! Бажаю успіхів та творчого зростання!!!

,

У Центральному інституті післядипломної освіти проходила курси підвищення кваліфікації неодноразово. Щоразу переконуюсь у професіоналізмі працівників, бажанні дати слухачам більше знань, передати свій досвід. Окрема подяка - команді професіоналів кафедри професійної та вищої освіти, особливо завідувачці кафедри, доктору педагогічних наук, професору Ларисі Миколаївні Сергеєвій - куратору курсів. Дякую за отримані знання, за Вашу небайдужість, постійну підтримку і стимул! Бажаю міцного здоров’я, професійних відкриттів, бадьорості, сил і задоволення від роботи!

,

Досить потужний навчальний заклад. Має високий рівень кадрового забезпечення. Щиро дякую вам.

,

Період навчання на курсах підвищення кваліфікації залишив приємні спогади та знання, отримані від викладацького складу. Лариса Миколаївна Сергеєва, завідувач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО ДЗВО "Університет менеджменту освіти", доктор педагогічних наук, професор являється найкращим куратором-тьютором. Протягом всього періоду навчання групи вона проявляла професійну компетентність, педагогічну мобільність та спостережливість, комунікабельність, а також працелюбність, творчість, вимогливість й доброзичливість. До Лариси Миколаївни можна було звернутись за порадами, оперативно вирішувати проблематичні питання. Найголовніше - вона допомогла отримати нові навички, глибше зануритися у відповідні теми, що є хорошою базою, щоб рухатися далі у здійснені методичної роботи у регіонах України.

,

Висловлюю щиру вдячність за чудову організацію курсів підвищення кваліфікації, за творчий підхід, за якісно організовану роботу. Особлива подяка колективу кафедри ПВО на чолі з професором Сергеєвою Л.М. Спасибі вам щиросердне за ваш згуртований, дружний колектив. З вами комфортно і легко навчатися, що досить важливо і необхідно для досягнення результату. Ми цінуємо ваш величезний труд і прекрасно усвідомлюємо масштаби вашого вкладу в наш професійний розвиток. Уклінно дякую вам за це і бажаю вам енергії, сил, терпіння, удачі і нових професійних успіхів.

,

Серед сучасного розмаїття закладів та установ хотілося б відзначити якісну, науково обгрунтовану, бездоганно організовану роботу кафедри професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти під керівництвом завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора Лариси Миколаївни Сергеєвої. Викладачі швидко змогли пристосуватися до роботи в умовах пандемії, заняття з використанням технологій дистанційного навчання проходять на високому технічному рівні, цікаво, жваво. Питання, що розглядаються, є актуальними для сучасної педагогічної науки. В умовах реформування професійної (професійно-технічної) освіти, стрімкого потоку інформації та цифровізації викладачами виокремлюється суттєве, те, що потребує особливої уваги, що створює передумови для інноваційного розвитку, для забезпечення якості освіти. Поряд з цим, окремі слова вдячності Ларисі Миколаївні як куратору-тьютору групи за високий рівень організаційної роботи, небайдужість та індивідуальний підхід.

,

Закінчила аспірантуру в УМО. Дуже сподобалася сприятлива атмосфера, доступний стиль викладання, багато практики, уміння зацікавити та навчити. Тут багато проходить виставок, конкурсів, проєктів. І завжди поруч зі мною були наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені, використовують прогресивні методики викладання. Тут є Школа молодого науковця, в якій проходять проблемні семінари, тренінги, практикуми, рольові ігри, індивідуальні консультації, обмін досвідом молодих науковців, обговорення актуальних питань з науковцями. Тут Вас завжди чекають, радо зустрінуть, підтримають, допоможуть, навчать. Ви отримаєте якісні нові знання, ви знайдете нових друзів, однодумців, у вас з'являться нові знайомства, тут ви розвинете вміння писати наукові публікації, дізнаєтеся багато нового, отримаєте досвід та практику. «Прикро, коли твої мрії збуваються в інших», - говорив Михайло Жванецький. Тож хай Ваші мрії збуваються саме у Вас.

,

Дякую ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та всьому викладацькому складу за знання, які нам давали.

,

Приятно обучаться в аспирантуре вуза, в котором преподаватели являются коллегами! К высокому профессионализму преподавателей аспирантуры УМО стоит добавить то, что они открыты к диалогу, и все вопросы обучения всегда можно обсудить с педсоставом на равных. Во время карантина педагоги завзято ведут занятия онлайн, очень важным моментом является рефлексия и желание учитывать мнение учащихся. Так как я сама являюсь преподавателем вуза, внимание и объективное отношение к студентам, а также современные подходы к обучению и подаче материала являются самыми важными показателями образовательного процесса для меня. В УМО они на высоком уровне! Спасибо за это!

,

Навчалася на курсах підвищення кваліфікації за категорією "директори навчально-методичних центрів" отримала величезне задоволення від спілкування із викладачами. Хочеться відмітити актуальність розглянутих тем і нових тенденцій розвитку професійної освіти. Завжди відчувалася підтримка і супровід нашого куратора - професора Сергеєвої Лариси Миколаївни у підготовці випускної роботи у підборі матеріалів. Надзвичайно корисними для організації роботи стали рекомендовані напрацювання працівників інституту. Щиро вдячна за професійність та високий рівень викладання усім викладачам кофедри ПВО та колективу ДЗВО"Університет менеджменту освіти" НАПН України, ЦІПО і нашому куратору неповторній професорці Сергеєвій Ларисі Миколаївній!!!! Так тримати! Удачі Вам і вдячних слухачів!!!

,

Закінчувала магістратуру в УМО. Дуже задоволена рівнем викладання. Високий професіоналізм викладацького складу, об'єктивне ставлення до студентів, цікавий і корисний контент - все це робить навчання приємним і надає задоволення від самого процесу. Дякую всім викладачам та адміністрації за організацію освітнього процесу!!! Нехай щастить!!!!

,

Знаний нет, пары не читают. Деньги собирают. Руководство не реагирует ни на что. Обидно, что такая профессура, а ничем не могут научить, наверное это учебное заведения и заканчивали.Не рекомендую!

,

Если говорить об учебе в целом, то это скорее негативный опыт, чем позитивный. В университете часто ставят оценки не за знание, а за то, как студент умеет подлизываться. С этим я сталкивалась не раз, когда ставили оценки незаслуженно. Есть и хорошие преподаватели которые любят свою работу и хотят донести всю информацию студенту. Эти люди очень отзывчивые и с ними интересные пары. На счёт организационных моментов здесь полная лажа, в основном информируют о них в последний момент. Как и о изменениях в учебном плане. Деньги - это главное во всей учебе, ибо есть случаи когда студент годами не ходил, но его не исключали так, как деньги на счёт универа поступали за обучение. За то, как студенты выпрашивали месяц дипломы я вообще молчу, ибо это было полное издевательство и отдали их с большим трудом за пару дней до окончания срока, чтобы поступить. В общем много раз подумайте прежде чем идти в этот универ.

,

Дуже шкода, але негативний досвід навчання в Університеті Менеджменту Освіти! Повна байдужість адміністрації університету щодо якості навчання та організаційних процесів. Дуже багато вимог до студентів та викладачів зі сторони керівництва, але повний безлад у виконанні своїх обов'язків. Серед норми : не повідомляти вчасно про зміни у освітньому процесі; несправедливе оцінювання знань; упереджене ставлення до студентів; затримка видачі диплома (у мене відчуття, що сам захист диплома був легший, аніж ВИПРОШУВАННЯ надати документи про отримання освіти); заради коштів тут триматимуть будь-кого,і не важливо, що відсутній відповідний рівень знань; мінімальні практичні можливості закріпити свої знання. Окрема вдячність викладачам, які дійсно люблять свою справу! І прикладаюсь зусилля, щоб допомогти студентам, які хочуть отримати знання!!

,

+ 1Уровень обучения на стационаре достаточно хороший. Есть как требовательные и принципиальные преподаватели, которые оценивают знания студента справедливо.Так и те,кто может ставить за "красивые глаза" (но, их меньшинство) 2Низкая цена за обучение. 3Общежитие находится прямо возле корпуса. - 1Администрация!Деканат, на время окончания учебы абсолютно не пытался никак информировать студентов по поводу того, что необходимо сделать для получения диплома.Я неоднократно звонила им лично, но в связи с тем что все ушли в ОТПУСК, получение диплома было оттянуто еще на МЕСЯЦ!Договор был нарушен со стороны ВУЗа, ведь обучение я заканчивала 30.06.2020, а диплом я забрала 17.08.2020.Собрав со студентов деньги за дипломы выше себестоимости, их распечатывали в полиграфии Житомира Пришлось обращаться в МОН для получения диплома! 2Плохая организация учебного процесса. 3Абсолютно потребительское отношение со стороны деканата, ведь студенты для них просто кошельки. 4Держат студента любой ценой

,

Рівень навчання дуже низький. Якщо потрібен диплом та маєш багато коштів, то вчитися можна. Про те що тут написали про збір коштів за прайсов, то це правда. І на сесіях, і на захист всюди потрібно здавати гроші. Пари не викладаються.

,

Не рекомендую, есть намного лучше ВУЗы. Низкий уровень преподавания. Большой принудительный сбор денег.

,

Прекрасні спогади про роки навчання у вузі! Навіть не уявляла, що матиму змогу спілкування із професіоналами такого високого рівня! Йдуть у ногу з часом і викликами сучасності: відкриття спеціальності «Інклюзивна освіта» яскравий приклад! Щодо обговорення про «збір» коштів - наклеп! За два роки жодного, так званого, прайс у не бачила і не чула! Навчальні заклади дають знання лиш тим, хто хоче їх взяти! Шановні викладачі! Ви - супер, профі! Здоров‘я вам і натхнення! Наш ВУЗ рекомендую усім!

,

ДЗВО супер! Дуже вдячна всім викладачам, знання дають якісні та саме ті що точно знадобляться в житті, без "зайвої води", хабарі не беруть,що в наш час велика рідкість, всі екзамени та заліки завжди здавали не даючи жодної копійки! Так, мало студентів, так, не такий популярний як інші, аде і в цьому є його перевага! Якість освіти не гірше ніж в інших університетах, можу сказати,що навіть краще

,

Дуже вдячна навчатись в УМО. Переваги: - викладацький склад з високим рівнем професіоналізму і відношенням до студентів з повагою та емпатією; - самі студенти, які є колегами, з цікавим, неординарним та багатим життєвим і професійним досвідом; - дисципліни до вивчення є актуальними в умовах сьогодення; - загальна атмосфера в університеті дружня та привітна. Недоліки: не бачу.

,

Дякую Університету та всьому викладацькому складу за знання, які нам давали. Ми були нелегкими студентами, адже у кожного з нас за плечима великий досвід і, іноді, нам здавалось, що правильне тільки те, що знаємо і робимо ми. Дякую, що вислухали, узагальнили та показали нове.Ми стали першими, хто здобув другу вищу освіту за напрямком "Інклюзивна освіта"

,

УМО дуже класний.Викладачі-нереальні! Знання,емоції, атмосфера на парах-це щось неймовірне.Кафедра педагогіки найкраща!Викладачі назавжди залишиться в пам'яті.Дякуююююю.

,

Завжди почуваюся вдячною закладу та такому вдалому складу викладачів і працівників за знання, досвід, завжди людське ставлення, за натхнення і віру у краще майбутнє ) Маю тепер можливість й сама спробувати викладацьку діяльність та долучитися до такої цікавої, благородної справи, як розвиток інклюзивної освіти в Україні. Абсолютна відсутність корупції. Цікаві заходи, поїздки до різних закладів у позанавчальний час — спасибі нашому куратору, Наталії Олексіївні Приходько, яка сприяла у цьому. Як бонус - це мої колеги-одногрупники, цікаві, різні, творчі і толерантні. Процвітання ВАМ !!!

,

Спасибо преподавателям кафедры педагогики, управления и администрирования за знания,опыт и новые знакомства! Выезжали на конференции по учебным заведениям,проводили интересные тренинги) Поддерживали нас и никогда взятки не брали. С куратором нам повезло,самая лучшая)группа ИО-16-Г2

,

Заочное психология. Знания дают хорошие, было бы желание учится. Рекомендую! Взяток не требуют.

,

Училась на заочном магистр. Не рекомендую. Потрачено время и деньги. Кураторы групп дают прайс с ценами, а особенно защита диплома самое дорогое.Лекции не вычитуються. Сбор денег на каждом шагу, и никто сам их не организовывает (этим занимается куратор), как написано ниже.

,

Дуже гарний ДЗВО! Рекомендую!!! Навчалась на бакалавраті, спеціальність "Управління персоналом та економіка праці". Ніяких хабарів немає, якщо їх самі здобувачі вищої освіти не організують для викладачів та кафедр (особливо стосується заочної форми навчання). Викладацький склад достатньо професійний та компетентний, є викладачі-практики. Також при Університеті діє Студентська колегія, позанавчальні гуртки тощо .

,

Учусь на стационаре. В принципе, нормально. Из минусов могу выделить контингент: очень много безграмотных приезжих из сел, которые и два слова без суржика связать не могут. Проблемы с иностранцами, которые не дают спать людям в общежитии. А так, преподаватели вытянули. 3,5/4 из 10.

,

Навчався на магістратурі заочного відділення, враження від навчання та закладу не дуже. Щодо збору коштів, то дійсно, як написано, за прайсом, як протягом навчання на сесіях , так і на захисту дипломів. Отримання знань низький рівень (можна навчитися як на лекціях "говорить не о чем"). Також були і цікаві лектори, але це одиниці. Не рекомендую.

,

На счет заочного магистратуры, то не рекомендую. Потратите время и много денег, знаний "ноль". Есть уч.заведение на порядок выше уровень. Про стационар не знаю, а вот заочное-не поступайте. Про ремонт, то действительно надо сделать. По суммам денег, которые берут на защите дипломов, уже можно все корпуса сделать ремонт. В общежитии не жил, но по отзывам одногруппников, которые там были, то ремонт тоже надо (деньги там тоже берут, говорят мест нет, а после конверта сразу появляются).

,

Не рекомендую! Состав преподавателей не на высоком уровне. Коррупцию процветает. Учебное здание требует ремонта. Общежитие ужасное и оно не лучшее на весь город, как написано ниже. На каждом участке отдела нужна проверка и контроль, который отсутствует. Каждый ждет "спасибо" в конверте.

,

Не рекомендую, лекції на заочному відділенні не викладаються, рівень дуже низький. Збір коштів на кожній сесії. Захист дипломів є свій прайс з цінами, в якому не менше від 3000 грн з кожного потрібно здати. Кожному члену комісї на захисту пакет з напоями, квіти (живі, гарні , великі і не дешеві) + конверт мінімум від 1500 грн (залежить від рівня займаної посади). Щодо зовнішнього вигляду закладу, то дійсно потрібен ремонт. З таким збором коштів, можна його зробити. Якщо тобі потрібен диплом, а не знання, і ти готовий здавати гроші за прайсом, то тобі сюди!

,

Рекомендую! ВУЗ супер, состав преподавателей на высшем уровне! Коррупции нет, общежитие в отличном состоянии, нет бардака , наверное лучшее общежитие на весь город

,

Учусь в даном заведении уже 4 года, ни о каких взятках о которых пишут ниже никогда даже не упоминалось, коррупции нет вообще, что и отличает этот ВУЗ от остальных... Преподаватели просто чудо, но и не без своих тараканов, очень хорошо знают свой предмет и профессионально преподают, бывают разногласия но всегда идут на уступки и помощь, всегда помогут если не понимаешь какой-то предмет всегда объяснят и расскажут хоть и 100-й раз.

,

Щира вдячність викладачам кафедри педагогіки, управління та адміністрування за насичені і надзвичайно цікаві 1,5 року навчання у магістратурі. По-перше, це повага до нас, студентів. По-друге, цікаві практично орієнтовані заняття. По-третє, виїздні заняття у заклади освіти м. Києва. Рекомендую вступати до магістратури цієї кафедри.

,

Не рекомендую, знаний не дают, большой сбор денег. Ремонт надо делать как в учебном корпусе, так и в общаге.

,

Не рекомендую! Есть намного лучше ВУЗы. Тут большой принудительный сбор денег. Низкий уровень преподавания.

,

Жахливе навчання в цьому закладі, а точніше його відсутність. Корубція всюди! Не рекомендую вступати в цей заклад!

,

Не рекомендую

,

Не задоволена навчальним закадом. Хабарі на кожному кроці. "За навчання заплати, за сесію заплати, за захист дипломів заплати".Якість навчання "2 з 5". Дійсно заклад потребує ремонту. Збираючи по 300 доларів можна зробити ремонт.

,

Не компетентный преподавательский состав. И за что им дали научную степень? Лекции не читаются, либо всю пару говорят не о чем. Большая коррупция. Знаний "0". Если уже берут деньги, так пусть сделают ремонт, аудитории в ужасном состоянии. Поступать сюда не рекомендую.

,

Гарний ВУЗ! Є всі умови для навчання. Професійні та адекватні викладачі. Хочешь отримати знання - приходь та вступай. Рекомендую!

,

Задолбали взятки. Тут пишут о каком-то профессионализме... О каком? Когда пары не ведутся. Оскорбление слушателей. А ректор... - это вообще ..! Позор! Разогнать надо такую организацию

,

Хочу выразить слова благодарности преподавателям кафедры педагогики, управления и администрирования за высокий профессионализм и компетентность. доброжелательность, терпение, готовность отвечать на любые вопросы своих студентов. Надеюсь, что многолетний опыт и искренняя преданность своему делу послужат дальнейшему развитию духовного и интеллектуального уровня ваших новых студентов. Пусть никогда не иссякнет доброта и мудрость в ваших сердцах! Ваша работа - это пример энтузиазма и самоотдачи! Вы - способны зарядить положительным настроем на достижение наилучших результатов и делаете это профессионально и искусно! Спасибо огромное за Ваш труд! Я искренне желаю вам новых профессиональных достижений!

,

Щиро дякую викладачам кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи ДВНЗ УМО! Дуже задоволена методами навчання та ставленням до нас, студентів. Ви створюєте позитивну атмосферу,яка дає можливість реалізувати свій творчий потенціал, дізнатися багато нового, корисного і цікавого, є поштовхом до власного росту.

,

Я навчаюсь у філіалі вузу, м.Біла Церква.Чудовий викладацький склад, атмосфера, глибокі знання... Рекомендую!

,

Спасибо всем преподавателям. Замечательный ВУЗ. Рекомендую

,

Абсолютно неадекватное поведение сотрудников. Категорически никому не рекомендую . Потратите только время.

,

Чудовий ДВНЗ,прекрасні викладачі, гарна атмосфера!!! Всім рекомендую вступити до цього навчального закладу!!!

,

прекрасний ВУЗ! всім рекомендую......

,

очень классный университет я там училась,много очень дало в жизнь и очень душевные и грамотные преподаватели

,

Хороший ВНЗ, який відкрив мені дуже багато нової інформації щодо моєї спеціальності. Дякую всім викладачам!!!!!!!!!!!!

,

Учиться в университете очень понравилось , но вот уже третий месяц как группа закончила бакалаврат, а дипломы еще не выдали. Срок действия договора закончился 30 октября. С обещанной магистратурой тоже подвели, в этом году набора не будет. Вот так!

,

этот университет открыл мне дверь в жизнь науки.Спасибо!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві