Українсько-Польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет»

Українсько-Польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет»


 • Київ · вул. Рейтарська, 19-а, 01034
 • (044) 278-24-73
 • referent@kga.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1994 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразку, держ. диплом країни ЄС (Польши).

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Безкоштовне навчання
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

700
студентів
56
викладачів
36
кандидатів
наук
7
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет міжнародних відносин та романо-германської філології. Спеціальність:

 • Філологія (англійська, німецька, французька).
 • Міжнародні відносини, громадські комунікації і регіональні студії (з поглибленим вивченням англійської, польської, німецької, французької, норвезької мов).

Економічний факультет. Спеціальність:

 • Фінанси, банківська справа і страхування.
 • Менеджмент.

Абітурієнтам

Також для отримання повної і детальної інформації про участь в Програмі «подвійних дипломів» або вступу до університетів-партнери в Польщі без сертифікатів, звертайтеся в приймальну комісію за тел .: [відкрити контакти](066) 220-94-21, [відкрити контакти](044) 278-18- 92.

З інформацією, необхідної для вступу, можна ознайомитися за посиланнями: навчання в Україні http://www.c-e-u.info/#!blank/cfvg; навчання в Польщі http://www.c-e-u.info/#!blank-4/ysmej

У структурі Університету функціонує Міжнародний коледж еколого-інформаційної безпеки. Коледж здійснює підготовку освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальностями: «Прикладна екологія», «Організація виробництва», «Оціночна діяльність».

Адреса: Київська обл., М Канів, вул. Пилипенко, 14.

Офіційний веб-сайт: www.keitk.at.ua

Контактний тел.: [відкрити контакти](068) 052-99-21.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](063) 532-71-60, [відкрити контакти](044) 278-18-92.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](044) 278-18-92, [відкрити контакти](063) 532-71-60, [відкрити контакти](096) 292-36-12, [відкрити контакти](097) 327-73-45.

Про ЗВО (вуз)

ПрАТ «Українсько-Польське вищий навчальний заклад« Центрально-Європейський університет» перший в Україні приватний освітній холдинг (правонаступник ЗАТ« Київська гуманітарна академія»). Університет успішно інтегрувався в європейський освітній простір, що дозволяє українським студентам придбати закордонний досвід професійного навчання в країнах ЄС.

Університет спільно з провідними ВНЗ Республіки Польща реалізує Програму «подвійних дипломів».

Учасники програми «подвійних дипломів» нашого Університету отримують:

 • Державний диплом країни Євросоюзу (Польщі) разом з дипломом України. 
 • Якісне навчання за європейськими освітніми програмами.
 • Практику в компаніях країн ЄС з можливістю отримувати стипендію та працевлаштування.
 • Вивчення іноземних мов (англійська, польська, німецька, французька, норвезька).
 • Участь в програмах академічного обміну.
 • Навчання в партнерських ВНЗ Польщі, Норвегії та інших країн ЄС.
 • Безкоштовна студентська Шенгенська віза.
 • Фінансові пільги нарівні зі студентами країн ЄС, в тому числі під час подорожі по Євросоюзу.
 • Після закінчення бакалаврату студенти Університету зможуть безкоштовно навчатися в Норвезькому інституті Бюскерюд і отримати кваліфікацію «магістр з прав людини і мультикультуралізму».
 • Можливість працевлаштування під час перебування за кордоном.

Наші партнери по освітньому холдингу:

 • «Центр освіти ОПТІМА» Перша Українська Дистанційна Школа.
 • Мовний клуб «Cambridge Club» підготовка до міжнародних іспитів Cambridge English, IELTS, TOEFL.

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Обучения для украинцев нет, набрали иностранцев которые не учатся, заведение плохое, знаний вы тут не получите, но зато денег с вас будут брать и требовать их.

,

Заклад віщої освіти видповидає всім вимогам згідно чинного законодавства. Я дуже задоволений, що під час жорсткого локдауну опинився саме тут - адміністрація дуже відповідально поставилася до того, що відбувається, але на відміну від більшості закладів освіти, які охоче припинялі навчальний процес, тут його швидко перевели на дистанційну форму. Як результат - я дипломований фахівець і мені видчинився шлях в доросле жіття. Так, хто не хоче вчитися - найдуть тісячі причин обгидити, проте, якщо Вам потрібна саме освіта і не за всі гроші світу - Вам сюди)

,

Самый ужасный ВУЗ всех времён и народов. Никогда, слышите, никогда не поступайте сюда ! Если Вы хотите получить за свои кровные по носу, любите, когда к Вам относятся, как к дерьму, хотите просидеть 5.5 лет без пар - тогда вэлкам! За все время учёбы в этом адском болоте не было ни одного дня, чтобы что-то было хорошо . Все плохо. Пар нету, преподов нету, оценок нету - ничего нету. За 1.5 года нам вычитали пар 30, от силы, но денег содрали 30 тысяч ))) Принимать решение лично Вам.

,

В університеті не розмовляють українською мовою! Освіта заочників на рівні нижче ніж в країнах третього світу, нічого не викладається, матеріали для самовивчення не надаються, а потім ставлять іспити та заліки (про які попереджаю за день до проведення). Цей ВНЗ — приклад не людяності. Сарай та й годі.

,

Университет полное дно. Организация заочной учёбы отсутствует. К студентам относятся как к грязи. Ужасное заведение, никому не советую.

,

Не советую сюда поступать, это худшее что может быть

,

К прошлому комментарию, все не поместилось) Бухглалтерия это вообще отдельная тема! Каждому студенту она вычесляет сказочные долги, которых нет, при том что все платежки ты ей тут же достаешь, и так было все три года! Для того чтобы перевестись нужно было хорошенько заморочиться, приехать несколько раз и напомнить им сделать академсправку, которую обещали сделать неделю назад! И ГЛАВНОЕ! Университет не имеет аккредитации на несколько специальностей с 2019 года и студентов об этом конечно же не предупредили. Единственный человек, который вытягивал университет - декан Людмила Борисовна, спасибо Вам.

,

Ну что могу сказать.. проучилась тут три года, а знаний ноль. Коррупции конечно нет, но это полный балаган. Администрация будто в пивбаре. Преподаватели приходят-уходят, зп им не платят, нормальных почти не осталось. Пар было очень мало по причине отсутствия самих преподов. Сам "университет" это 2 этажа и от силы кабинетов 7, все в разваленном состоянии, в потолке дырки. Охранник жуткий алкаш! На парах представитель деканата рассказывает о своей прекрасной молодости ?. Поступала ради Норвежского языка, группа набралась на 3 человека, так и не ввели занятия. Зато подтянули в 2019 году иностранных студентов, Индия в подавляющем большинстве. На своих студентов плевать, но давайте затянем заграничные денюжки.

,

Доброго дня) В 2019 р. планувала подати документи саме в цей унверситет . І вони просто мене киданули!!! Я особисто приїздила 4 рази і кожного разу поверталася додому з низкою обіцянок і "ми вам зателефонуємо.Готуйте документи" Деякий час ( а точніше днів) ніхто не відповідав . На 4 раз коли мене побачили ,то мені відповіли :" Ви можете оплатити навчання , але ми ще підписуємо новий договір із Польський університетои, тому зарахуємо вас пізніше). Пройшов липень,середина серпня і ясним ділом. Ніхто не телефонував і конкретної відповіді я не отримала. Тому це розводняки! Не рекомендую!!!!!!! Не витрачайте свій час даром!!!!

,

Представник адміністрації на лекціях розповідає про своє бурхливе життя, про сімю і так далі. Одним словом, високий рівень! Я провчилася тут рік і буду переводитися в інший ВУЗ. Не поступайте сюди, якщо ви хочете отримати освіту. А якщо готові платити за заліки і щоб вас домагались, то це ваш вибір!

,

Не вступайте сюди. Це повне дно.

,

Непонятно чем вызвано такая буря негодования у ребят. Защитил и получил в этом году диплом, отличный вуз, преподавание на высоком уровне, цены за учебу абсолютно адекватные. за время обучения никаких проблем не возникало, всегда шли на встречу и адекватно все обсуждалось. Диплом нормального нового образца. Благодарен всему преподавательскому и административному персоналу!

,

Возможно раньше этот вуз и был действительно на высоком уровне преподавания(судя по отзывам студентов), но как только я поступил сюда в 2018 году, мне сразу дали понять, что от старого университета осталось только название. Все старые преподаватели давно покинули вуз, аккредитация на низком уровне, нам дали понять, что по окончанию учебы выдают дипломы старого образца, которые давно не используются. Отношение к студентам наплевательское не считая нескольких действительно хороших людей из преподавательского состава.Мотивация у преподавателей учить студентов отсутствует, но оно и понятно,в вузе постоянные проблемы с заработной платой преподавателям.В последствии чего постоянная выкачка денег со студентов под угрозами отчислить, если не оплатить обучение сразу на год,хотя в контракте написано иначе.Навешают лапши на уши про Норвегию, двойной диплом (на самом деле выкачка денег) и много всяких призрачных достоинств, в последствии от которых руководство будет отнекиваться по ходу "обучения"

,

Начиталась я хороших отзывов тут об этом университе и поступила туда. Это была самая моя большая ошибка в жизни. Сразу же декан, ректор, отдел кадров и т.д показали свое наплевательское отношение к студентам. Когда я подавала документы в этот университет, мне такой лапши навешали, и практика за границей, и магистратура в Ноовегии и обучение в Польше, в итоге, я получила аж ничего. На сайте все тоже очень красиво написано, на деле же ничего этого нет. Те, кто будут рассматривать этот университет для поступления в 2019, настоятельно рнкомендую даже не смотреть на него. Для тех, кто будет говорить, что вот я просто не хочу учится и мне все плохие,у нас группа была 20 чел, двое не выдержали и отчислились после 1 семестра, остальные просто перевелись. Короче, я очень жалею, что я поступила в этот ВУЗ и просто потеряла тут год своей жизни. Вот так вот

,

Поступила в Киевскую Гуманитарную Академию в 2012 году, в 2016м закончила факультет международных отношений и получила диплом бакалавра уже Центрально-Европейского университета. В 2018 закончила здесь же магистратуру. Деканату и преподавателям отдельно огромное спасибо за всё, что вы для нас сделали за эти 5,5 лет. Хотелось бы сказать, что тут действительно помогают студентам получить знания (которые они хотят получить). Если у вас есть желание, деканат предлагает участвовать в различных международных конференциях, встречах с интересными людьми и в многих других мероприятиях. Помню как на первом курсе мы ходили с деканом на экскурсию в Верховную Раду. Спасибо ему за это!!! В общем: отличные преподаватели, интересные лекции, ин.языки на высоком уровне, а теперь ещё есть возможность уехать учиться в Польшу (раньше можно было и в Норвегию, но не знаю как сейчас). Не жалею, что выбрала этот вуз!!! Считаю, что сделала правильный выбор 6 лет назад!!!

,

Навчалася на факультеті міжнародних відносин і закінчила магістра у 2012 році. Плюси навчання на МВ: 1. Кваліфіковані викладачі 2. Цікавий виклад матеріалу 3. Різнопланові предмети 4. Вивчення англійської на рівні перекладача додатково до основної спеціальності 5. Відповідність стандартам іноземних держав (без проблем! визнала свій диплом через Anabin у Німеччині) 6. Усі шанси поїхати по обміну на рік за кордон. 7. Дружні відносини і взаємодопомога. Мінуси: 1. Невеликий ВНЗ 2. Платний. Чи пішла б я навчатися ще раз у цей ВНЗ на МВ після школи? Так, це був правильний вибір! Раджу всім, хто має хист до гуманітарних наук + важливий бонус іноземна мова ;) P.S.: Особлива подяка Марчуку В.П. та Мошковській Л.М.!

,

Отличный ВУЗ, получил магистра в 2009 году. Сейчас живу в США, сделал оценку диплома через AACRAO Edge, система выдала эквивалент диплома магистра США! Что очень помогло в оформлении green card :) Привет общаге на ломоносова 53 :)

,

Вуз закончила в 2007 году, финансы, магистратура. Группа у нас была очень сильная, так говорили сами преподавали. Очень высокий уровень образования! Очень импонирует то, что очень много преподавателей из других, очень известных и сильных вузов, где стоимость обучения в разы дороже. На взятку никто и никогда не намекал. Действительно, очень дружеская атмосфера!)) Многие преподавателей до сих пор здесь преподают, это о многом говорит. Прекрасное было время и если бы пришлось вернуть время назад и заново выбрать Вуз, это бы снова был КГИ, а сейчас КГА.

,

Плюсы в том, что коррупции , действиетльно, нет!!!! Вообще!!))) Если и раньше физрук брал бабло, то это было на руку и ему, и студенточкам, которые не желали посещать данные пары. Я - не посещала. Но человек он очень хороший. Прекрасный декан! И проректор! Терпеливые, идут навстречу всегда, какие бы проблемы ни были. Студенты, как одна семья - это верно! Все друг-другу помогут! Нет такого, что каждый сам за себя! И это очень помогает! Ходишь на пары, как домой! Преподы отличные! Пары были интересные! Спасибо тебе, КГА , за обретенных настоящих друзей! За отличное времяпровождение! Я очень скучаю! Никогда не забуду эти времена...(((((

,

Київська Гуманітарна Академія, за роки навчання стала моєю сімєю! У 2010 отримала бакалавра! А ще на третьому курсі вступила, завдяки, Академії на Військову Кафедру при Національній академії Оборони ЗСУ, маю звання лейтенанта запасу. У 2012 році закінчила магістратуру КГА, у тому ж році вступила до Норвезького університету Høgskolen i Buskerud og Vestfold і зараз отримую диплом європейського зразка. І все це завдяки знанням здобутим в КГА! Щире дякую до усього викладацького складу КГА! И вообще ученья смысл не в том, Чтоб знанием себя напичкать всяким, Но выбрать то, что может пригодиться. Генрик Ибсен. Пер Гюнт

,

Очень хороший вуз! Приходишь как домой. Умные, хорошие и отзывчивые преподаватели. Всем СОВЕТУЮ!!!!!!!!!

,

Не дивлячись на те,що Київська гуманітарна академія є приватною власністю,рівень знань та викладацький склад знаходяться на найвищому рівні. Я закінчила Академію в 2012, факультет Міжнародних відносин.Отримала спеціальність бакалавра,і поїхала на навчання в Норвегію на магістратуру,дякуючи Академії,яка співпрацює з Høgskolen i Buskerud-навчальний заклад в Норвегії,та норвезькій мові,яку я обрала як другу профільну під час навчання. Академія можливо не славиться величезною будівлею та дизайном,як деякі з інших вузів,проте знання,які отримуєш в ній несуть найвищу цінність,і можуть поконкорувати на міжнародному рівні,це знаю з власного досвіду. Особливу подяку висловлюю Марчуку В.П.,Стародуб Т.С.,Петренко В.В.,Мошковській Л.М.Дякую за знання,підтримку,мудрі настанови та розуміння!

,

Ужас!Вуз умирает

,

Отличный вуз!! Советую всем, учителя все добрые, отзывчивые и дают хорошие знания!!!!

,

Не знаю как на других кафедрах, но кафедра маркетинга - это ужас! Дочь училась - мучилась! Правильно говорят, что в платных ВУЗах главное не ум, а деньги. Знания дают минимальные. Мы очень обожглись! Никому не советую!!!

,

Ужас!Вуз умирает и никто не признает. Все делают вид что все ОК.

,

Отличный Вуз!))Очень хорошие преподаватели!

,

только положительные впечатления об этом вузе. мои рекомендации! озывчивые преподаватели и вообще все было суперово)хотел бы вернуть те времена!

,

Преподаватели помогают, преподают отлично, атмосфера прекрасная, студенты все как одна семья!!! Дружно, коллективно, нет хождений "по парам", все помогают друг-другу, чем могут! Все друг-друга знают! Красавицы девушки, а особенно парни!!!)))))) Коррупции нет, деканы самые лучшие в мире!!!!!!

,

Отличный ВУЗ ,если хочешь учиться!!!! Взяток не берут! Хорошие преподаватели!

,

Очень хороший ВУЗ, квалифицированные преподаватели и хорошие знания!!!

,

Хороший ВУЗ. Отличное предподавание.

,

Отличный вуз=)


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві