Київський університет ринкових відносин (КУРВ)

Київський університет ринкових відносин (КУРВ)

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

670
студентів
52
викладачі
28
кандидатів
наук
8
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет бізнес-адміністрування та права

Абітурієнтам

http://kumr.edu.ua/abituriyentu/dovuzivska-pidgotovka/

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](050) 448-97-05.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](050) 448-97-05.

Про ЗВО/ВНЗ

Київський університет ринкових відносин є правонаступником Міжнародного центру (інституту) ринкових відносин та підприємництва Центру «Ринок» базовий вищий навчальний заклад Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації роботодавців України.

Повна назва вищого навчального закладу Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» у формі товариства з обмеженою відповідальністю.

З моменту заснування Київський університет ринкових відносин очолював ректор доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії інженерних наук України Черевань Володимир Павлович. З грудня 2015 року Київський університет ринкових відносин очолює кандидат економічних наук, доцент Черевань Ірина Вікторівна.

Головною метою діяльності університету є організація і розвиток освіти, в тому числі гуманітарної, фундаментальної та економічної, на базі нових прогресивних концепцій, технологій, науково-методичних і педагогічних досягнень та задоволення потреб особистості в підвищенні її інтелектуального, культурного, духовного і професійного рівнів; забезпечення різних галузей народного господарства висококваліфікованими спеціалістами.

До структури університету входять: факультет бізнес-адміністрування та права, коледж, Вінницька філія, Навчально-тренувальний банк «Україна-Німеччина», Київський економічний центр підтримки інвестиційних проектів «Маркетинг. Тренінг. Консалтинг», Юридична клініка, Бізнес-клуби «Київ-Відень» та «Київ-Берлін», Лабораторія страхових досліджень, аспірантура, Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, Центр розвитку інновацій та професійних компетенцій, Стартап Школа «KyyanKo innovations».


Відгуки

95
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Читаю відгуки і стає соромно за людей. Як можна писати негативні відгуки. Я навчаюсь тільки 2 роки в цьому Коледжі на юридичному факультеті, але за цей час я настільки виріс в освітньому та духовному плані, що впевнений, не кожний провідний ВУЗ нашої країни може надавати такі знання та підтримку, можливість розкрити себе.. Якщо студент бажає розвиватися, опановувати свою майбутню професію, то саме КУРВ гарний старт! Саме в КУРВ за підтримки Департаменту молоді та спорту м.Києва проводився конкурс творчих робіт "Нас єднає прапор України: духовна єдність поколінь". Студенти з усіх куточків нашої держави взяли участь в цьому конкурсі. До 150- річчя від дня народження Лесі Українки були проведені студентські проекти, де ми читали поезію Лесі Українки, Тараса Шевченка не тільки українською мовою, а й англійською . Якщо головна мета опановувати знання, то саме КУРВ для Вас, а якщо ні, тоді Ваше покликання тільки писати негативні відгуки. Успіхів всім нам!

,

Я закончила ВУЗ в 2009 году, магистратура. Полученными знаниями довольна полностью, особенно англ. экономическим. Много раз применяла на практике (бизнес планы, марк. исслед. итд). Огромное спасибо Людмиле Леонидовне! К материалам, которые она давала, возвращаюсь по сей день. Я работала в трех странах, на данный момент в Германии, и везде диплом принимался (хоть у меня и были опасения, мол, частный же ВУЗ). Никаких взяток ни разу не платила. Касательно "приходящих" преподавателей: в Европе вообще профессора в разных ВУЗах читают и это Нормально! ВУЗ - для знаний, и чем шире опыт профессоров - в том числе с других ВУЗов - тем лучше. А если важно чтоб преподаватели были строго "от университета", чтоб здание и столовая были "классическими" и "трудоустраивали" - то это уже вопрос про "вам шашечки или ехать". В общем, лично я довольна, что получила образование, многое реально пригодилось на практике. И атмосфера: и обучения, и студенческой жизни - как раз та, о которой приятно вспоминать.

,

Навчання на 4+, все супер, але інколи виникали певні непорозуміння з навчальною частиною(не значні).. Знання, які ви отримаєте дійсно хороші та якісні, адже викладачі не тільки теоретики, а й практики (вони не тільки з України, а й з-за кордону).

,

За время обучения так и не появился медпункт, и столовая нормальная(но тут не так уж и плохо кормили ). обучения нормальное,но никакой организации, надеюсь все измениться, наверное..

,

Учусь на втором курсе колледжа. Знания дают, но никто бегать за вами не будет, хотите учиться - имеете знания. Учителя тут не только с Украины, но и из-за границы, они дают реальные знание и опыт ( не все, но большенство ). У нас есть современное оборудование для учебы, автоматы для еды и кофе. Одним из удобств является возможность заочной формы обучения(если вам есть 18 лет, то есть примерно со второго курса колледжа). Так же, если вы не сдали ЗНО, то спокойно можете идти на 2 курс колледжа. За 2 года моего обучения, у меня и моей группы возникали некоторые недрозумения с учебной частью, но быстро решались.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві