Кому на кого вчиться? Друга вища освіта
Категорія: Освіта, наука
ЗберегтиВсе ще сумніваєтеся в необхідності другої освіти? Тоді спробуйте детально проаналізувати свої службові обов'язки.
Управляти компанією «з розумом» неможливо без розуміння багатьох механізмів. В арсеналі кожного управлінця обов'язково повинні бути знання з галузі цивільного, господарського, трудового та адміністративного права, економіки, маркетингу і навіть PR.
Тому будь-якому топ-менеджера не завадить підкріпити базову освіту другим вищим.
Недолік спеціальних і вузькоспеціальних знань останнім часом особливо відчувають керівні працівники вітчизняних медичних установ. На відміну від західної системи, де шпиталі і відповідні управління очолюють менеджери, за плечима наших головних лікарів, завідуючих відділеннями і чиновників від охорони здоров'я, як правило, суто медична підготовка. На жаль, сьогодні ні в одному з українських вузів не можна вивчити нюанси застосування правових норм у сфері медицини. Тому одна з найбільш популярних сучасних тенденцій — вимога другого диплома, юридичної або економічної, в сфері медичного обслуговування.
Щоб побудувати кар'єру в банківській сфері, недостатньо бути успішним фінансистом. Грамотно управляти грошовими потоками, мудро оминаючи підводні камені у сформованій економічній ситуації, дуже і дуже складно. І тут не обійтися без хороших знань законодавчої бази, зокрема, скажімо, фінансового права. А, працюючи у відділі кредитування фізичних та юридичних осіб, доведеться складати контракти і вичитувати документи. У деяких випадках треба буде навіть перевіряти їх відповідність прийнятим правовим нормам і обов'язково постійно відслідковувати появу нових законів. Останні доведеться зіставляти з вже діючими і проводити порівняльний аналіз.
А ось багато авторитетні видання залучають до написання інформаційних матеріалів не тільки досвідчених письменників, але й експертів — професіоналів у тій чи іншій галузі знань — практикуючих юристів, психологів, економістів. Особливо цінуються фахівці з кількома вищими освітами, одна з яких базову профільне, наприклад, журналістика, філологія. Інший же диплом дозволяє орієнтуватися в темі питання, компетентно висвітлюючи питання, що торкаються на сторінках журналів і газет.
Таким чином, як можемо бачити, додаткове друга освіта — дієвий спосіб підвищення рівня професіоналізму практично для будь-якого фахівця. Найпопулярніше на сьогоднішній день друга вища освіта — юридична. За ним слід бухоблік та аудит. Третє місце займає менеджмент, потім слідує управління персоналом. Причому вибирають їх найчастіше керівники підприємств і топ-менеджери, які мають «технічну» або «гуманітарну» базу.
Якщо плануєте знову вступати до закладу вищої освіти, радимо скористатись нашою інструкцією зі вступу до ЗВО.
Джерело: газета «Робота + Кар'єра»
- Усі статті244
- Новини45
- Освіта за кордоном28
- Поради абітурієнтам69
- Бухгалтерія, аудит4
- Готельно-ресторанний бізнес, туризм4
- Дизайн, творчість6
- Інформаційні технології13
- Логістика, склад, ЗЕД3
- Маркетинг, реклама, PR5
- Медицина, фармацевтика8
- Нерухомість4
- Освіта, наука100
- Охорона, безпека1
- Робота для студентів, початок кар'єри8
- Робота і кар'єра, ділова етика, психологія12
- Робота вдома4
- Секретаріат, діловодство6
- Мережевий маркетинг і MLM3
- ЗМІ, видавництво, поліграфія4
- Страхування4
- Будівництво, архітектура4
- Сфера обслуговування5
- Топ-менеджмент, керівництво вищої ланки4
- Торгівля, продаж4
- Транспорт, автобізнес4
- Управління персоналом4
- Управління проектами1
- Фінанси, банк4
- Юриспруденція4
Коментарі
0Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Освіта, наука