Що потрібно розуміти майбутньому програмісту

Категорія: Інформаційні технології

Що потрібно розуміти майбутньому програмісту

Стати успішним фахівцем може кожен охочий.

Бажаєте стати успішним програмістом

Програмування — мабуть, найперспективніша сфера діяльності. Стати успішним фахівцем може кожен охочий. Головне — цілі, мотиви та якісне навчання, яке часто пропонують курси програмування. Двері у світ IT відчинені, а ця стаття покаже, наскільки програмування — ваше.

Який він — успішний програміст

Як не крути, а від особистих якостей залежить дуже багато. Програмістові не зашкодить посидючість, причому в ідеалі вона має бути феноменальною. Робота статична, спокійна, потребує максимальної зосередженості. Від дзвінка до дзвінка в офісі просиджувати при цьому не обов'язково. Але для досягнення результату доведеться постаратися.

Вміння працювати в команді дуже важливе. Розробка програм для мобільних, веб-програмування, верстка та інші напрямки — все це командні види діяльності. Постійно спілкуватися, як менеджеру, не доведеться, але від налагодженості комунікацій у колективі багато залежатиме. Так що комунікабельність — важлива риса «нелюдимих ​​айтішників» (черговий міф).

Досягати поставленої мети допоможе правильний вибір пріоритетів. Це про особисті якості та корисні скіли. Оскільки сфера динамічна, постійно змінюється і розвивається, хорошому програмісту потрібне самонавчання. Якщо готові не стояти на місці й постійно підвищувати професійний рівень, цей напрямок вам підійде.

Це важливо: поради новачкам

Багато програмістів-початківців натрапляють на труднощі й розчаровуються. Від невдач вас застрахує розуміння простих речей:

  • Багато завдань потребує багато часу. Особливо спочатку.
  • Падають усі, головне підійматися. Невдач на заваді вистачає у кожного фахівця. Не бійтеся їх — адже попереду успіх.
  • З першого разу не виходило ні в кого. Сфера є перспективною, але не простою. Тож запасайтеся терпінням.
  • У програмуванні все вибудовується на алгоритмах, потрібно враховувати поняття декомпозиції — тобто розбивки складних масштабних цілей на дрібні. Вчіться розділяти завдання та дробити завдання. У процесі вирішення часто виникає саме.

Плюс програмісту потрібно добре знати математику та технічну англійську. Якщо знаєте, що теоретичної, практичної бази не вистачає, терміново заповнюйте прогалини.


Коментарі0

Залишити коментар

Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Інформаційні технології