Відтепер на Education.ua можна залишити заявку на курс

Категорія: Новини

Зберегти
Відтепер на Education.ua можна залишити заявку на курс

Вітаємо! Шановні партнери, хочемо повідомити, що на нашому порталі Education.ua в розділі Курси відбулось оновлення функціоналу — ми додали для шукачів освітніх послуг новий інструмент. Тепер через наш сайт користувачі можуть залишати заявки на ваші курси, тобто запити на консультацію. Завдяки цьому ви отримуєте додатковий канал комунікації з потенційними клієнтами.

Які зміни відбулись

Користувачі, які зацікавилися вашою освітньою пропозицією, матимуть змогу через форму зворотного зв’язку залишити вам запит на консультацію. Сповіщення про ці запити ви отримуватимете на електронну пошту, а безпосередньо контакти зацікавленої особи — у своєму електронному кабінеті на нашому сайті. Будь ласка, зважайте на ці оновлення.

Врахуйте, що отримані заявки — це не пряма покупка курсу, а запит на комунікацію щодо ваших послуг.

Що це дасть

Наша задача — запропонувати більше різних варіантів для зв’язку з вами, щоб кожен відвідувач міг обрати для себе зручний формат взаємодії. 

Якщо шукачі залишатимуть заявки на консультацію, це сприятиме розширенню вашої «теплої» бази клієнтів та може скоротити шлях від зацікавленості користувача до запису на ваш курс.

Водночас заявка на консультацію — це не єдиний індикатор зацікавленості курсом. Адже користувачі нашого сайту можуть обирати й інші способи комунікації з вами: перехід на ваш сайт, телефонний дзвінок або лист через електронну пошту чи будь-який месенджер. Тож оцінити ефект від розміщення на нашому порталі ви можете, враховуючи всі маркери й події у своїй статистиці в електронному кабінеті.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо нового функціоналу, ми радо проконсультуємо й підкажемо, як налаштована система сповіщення. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів.

Ми впевнені, що додатковий функціонал розширить можливості користувачів, та віримо, що він допоможе вам перетворити потенційних клієнтів у своїх нових студентів!

З повагою та найкращими побажаннями

команда Education.ua.


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Новини