Блог навчальних закладів

Знайдено 9 статей

International Baccalaureate vs Загальна система освіти

Європейські навчальні заклади здебільшого працюють за системою International Baccalaureate. Що це таке і чим вона відрізняється від загальноосвітньої школи, розповімо у цій статті.

Як обрати середню школу в Канаді

Канадські середні школи вважаються одними з найкращих навчальних закладів у світі. У систему освіти влада вкладає чималі кошти, щоб підтримувати її на високому рівні.

  • Edusteps
  • Катерина Шахраюк
  • 2 листопада 2023

Побутові витрати студентів у Польщі, Чехії та Словаччині

Батьків, які відправляють дітей на навчання до Європи, одним із перших цікавить питання витрат на побут. Нижче наводимо огляд орієнтовних витрат, з якими зіткнеться дитина, потрапивши на навчання до Чехії, Словаччини чи Польщі.

Профтехосвіта. Реформа в Польщі

Алла Савченко, засновниця проєку «Osvita Market», відтепер веде блог на просторах «LB. ua». Для першого допису була обрана гостра тема — професійно-технічна освіта.

Велика Британія — країна найстаріших шкіл-пансіонів

Перш ніж обрати Велику Британію як країну, де проходитиме навчання дитина, їй та батькам варто ознайомитися з особливостями освітнього процесу у школах-пансіонах.

Помилки при виборі навчального закладу. Профорієнтація

Профорієнтація — найшвидший шлях до правильного вибору професії.

Адаптаційний період учнів та студентів у навчальних закладах Європи

Жовтень — початок навчального року в більшості європейських навчальних закладів. Тому сьогодні ми розповідаємо про те, як уникнути найбільшої халепи першого року — провалу адаптації.

Унікальність Українсько-польської програми для молоді України

Українсько-польська програма – це унікальна можливість для студентів отримати європейський диплом Університету Польщі без необхідності виїжджати за кордон.

Нові спеціальності для вступників

Пропозиція познайомитись з новими спеціальностями для вступників з Свідоцтвом про закінчення 9 або 11 класів