Курси
Start Now, школа бізнесу та розвитку для підлітків

Знайди професiю, 14-17 років


  • 4600 грн  -5%

Знайомство з професіями та навичками майбутнього

Тривалість курсу - 10 занять, заняття по СБ 17:00-19:00. Старт 2 жовтня 2021.
Заняття в школі Start Now (бульвар Шевченка, 36Б, метро Університет)

Питання вибору професії в 14-16 років дуже актуальне. Буває, що зробити вибір складно через те, що цікаво занадто багато, а буває, підліток не може знайти нічого, що могло б його по-справжньому зацікавити. Іноді підліток просто боїться зізнатися собі в своєму виборі, сумнівається у своїх можливостях.

Ми впевнені, що талант є в глибині (а іноді не в такій вже й глибині) кожного, треба тільки підштовхнути підлітка до роздумів про це, допомогти повірити в себе. Ми пропонуємо також познайомитися з професіоналами, які працюють в різних сферах, зануритися в різні види діяльності, за допомогою рольових ігор приміряти на себе деякі професії, визначити сильні сторони.

Ми будемо говорити про навички і уміння, які затребувані в різних професіях і ти, які є універсальними, обов'язково стануть в нагоді в майбутньому і допоможуть досягти успіху в будь-якій діяльності. На кожному занятті будемо тренувати ці навички, розширювати кругозір, розвивати самостійність.

Завдання програми - допомогти підліткам зрозуміти, як відбувається вибір професії, глибше розібратися зі своїми можливостями та інтересами, усвідомити сучасні тренди і перспективи на ринку.

В проведенні занять беруть участь фахівці з різних сфер: психологія, маркетинг, фінанси, журналістика, акторсько-режисерське мистецтво, біотехнології, IT, юриспруденція.

Детальніше, реєстрація

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві