Курси

Психосоматика


  • 2000 грн 

Інститут Репродуктивної Перинатальної Психології Психосоматики Антоніни Наконечної

за підтримки

Української Асоціації Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології

представляє два курса для підвищення кваліфікації спеціалістів:


І. «Психологія, психокорекція психосоматичних захворювань та розладів»

Метою курсу є навчання в галузі практичної психології, підготовка фахівців, освоєння методів діагностики та психологічної допомоги у роботі з клієнтами/пацієнтами, які мають психосоматичний розлад.

Курс складається з шести дводенних модулів

Психосоматичний підхід до діагностики захворювань не означає, що хвороба може бути повністю вилікувана, при цьому не дослідивши соматичну картину (тілесні хвороби), але для досягнення найкращих результатів, лікування і повного одужання, необхідно звертати увагу на психологічні компоненти захворювання. Курс допоможе вам дізнатися більше про ваше тіло. В ході навчання ви ознайомитесь більш ніж з 20 клінічних випадків.

Заняття проводяться:

Оплата: Підтвердженням реєстрації на курс, є оплата одного модулю або придбання абонемента на весь навчальний курс

Ø Вартість одного 2-денного модулю 2 200 грн.

Ø Вартість АБОНЕМЕНТА на весь курс (шість дводенних модулів) 11 000 грн.

Гривнева карта Приват Банку: 4149 4393 1018 2716

Одержувач: Наконечна Антоніна Володимирівна

Призначення платежу: вказувати не обов'язково. Після оплати, будь ласка, надішліть копію квитанції або фото квитанції на пошту [відкрити контакти]info@irppp.com.ua або Viber [відкрити контакти]+ 38 (096) 629-86-14

!!! Для членів Української Асоціації Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології діє знижка 10%


При проходженні повного навчального курсу ви отримуєте

Сертифікат по спеціалізації «Психологія, психокорекція психосоматичних захворювань та розладів»


Якщо ви не змогли приєднатися до навчання з першого модуля, ви можете приєднатися з другого модуля. У цьому випадку ви закінчуєте навчання і отримуєте сертифікат з іншим навчальним потоком.

Склад програми:

  • Лекції
  • Прийоми, методики і вправи
  • Самодіагностики
  • Робота з симптомом

МАЙСТЕР-ТРЕНЕР КУРСУ:

Наконечна Антоніна Володимирівна - засновник, керівник, автор навчального курсу. Репродуктивний, перинатальний психолог. Спеціаліст по роботі з психосоматикою. Президент Української Асоціації Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології (УАПРПП). Члено Асоціації дитячих, сімейних, перинатальних психологів, лікарів та педагогів. Член Президії Української Асоціації Репродуктивної Медицини (УАРМ). Член Міжнародної Асоціації Позитивної Психотерапії (WAPP ).

ТЕМИ КУРСУ

Ø Основи психосоматики

Ø Види психосоматичних розладів

Ø Функціональні та органі психосоматози

  • Теорія та модель механізму виникнення психосоматичних розладів

Ø Ідентифікування психосоматичного пацієнта, методи психологічної діагностики

  • Типи особистісного реагування на хворобу

Ø Роль суспільства і сім'ї у виникненні психосоматозів

Ø Психосоматичний симптом, як наслідок рольового конфлікту

Ø Симптом, як спосіб організації контакту і задоволення власних потреб

Ø Психосоматичні аспекти стресу і структури характеру

Ø Вплив формування батьківсько-дитячих відносин на формування психосоматичних розладів

Ø Основи перинатальної та репродуктивної психології, психосоматики

Ø Психолого-психосоматичні причини безпліддя

Ø Перинатальна втрата, втрата органів

Ø Медико-психологічний підхід при лікуванні: взаємодія лікар-психолог, лікар-пацієнт, психолог-пацієнт

Ø Мотивація батьківства

Ø Діалог з не народженою дитиною - від зачаття до народження

Ø Психосоматичні хвороби у дітей

Ø Вплив характеристик психологічного розвитку в ранньому дитинстві на перебіг вагітності та пологи

Ø Психосоматичний фактор при бронхіальній астмі, серцево-судинних захворюваннях

Ø Порушення харчової поведінки, шлунково-кишкові порушення

Ø Захворювання ендокринної системи, захворювання шкіри, гінекологічні захворювання

Ø Захворювань опорно-рухового апарату

Ø Функціональні статеві розлади

Ø Онкологія


Відновлення чесності у всіх відносинах, усвідомлення зв'язків в яких ми є, розуміння власних почуттів - це шлях до одужання!


ІІ. «Перинатальна педагогіка, психологія та консультування»

Курс складається з шести дводенних модулів

Курс знайомить з досвідом роботи в школах для вагітних та веденням груп для майбутніх батьків, дає теоретичні основи та практичні навички роботи з вагітними. Ви засвоїте психологію та фізіологію вагітності та новонародженої дитини. Навчання допоможе Вам позбавитись міфів про пологи, вагітність і материнство в цілому.

Заняття проводяться:

Оплата за навчання: Підтвердженням реєстрації та участі в навчанні є оплата за один модуль або придбання абонементу на весь курс

Ø Вартість одного 2-денного модулю 2 000 гривень.

Ø Вартість АБОНЕМЕНТА на весь курс (шість дводенних модулів) 10 000 грн.

Гривнева карта Приват Банку: 4149 4393 1018 2716

Одержувач:Наконечна Антоніна Володимирівна

Призначення платежу: вказувати не є обов'язковою. Після оплати, будь ласка, надішліть копію квитанції, скріншот або фото квитанції на пошту [відкрити контакти]info@irppp.com.ua або по

Vіber [відкрити контакти]+ 38 (096) 629-86-14


!!! Для членів Української Асоціації Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології діє знижка 10%

При проходженні повної навчальної програми Ви отримаєте

Сертифікат за спеціалізацією «Перинатальна педагогіка, психологія та консультування»


Приєднатись до навчання можна з будь-якого заняття, інформація надається блоками . У цьому випадку, Ви закінчите навчання і отримаєте сертифікат з іншим навчальним потоком.


МАЙСТЕР-ТРЕНЕРИ КУРСУ:

Наконечна Антоніна Володимирівна - засновник, керівник, автор навчального курсу. Репродуктивний, перинатальний психолог. Спеціаліст по роботі з психосоматикою. Президент Української Асоціації Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології (УАПРПП). Члено Асоціації дитячих, сімейних, перинатальних психологів, лікарів та педагогів. Член Президії Української Асоціації Репродуктивної Медицини (УАРМ). Член Міжнародної Асоціації Позитивної Психотерапії (WAPP ).


Слободяник Леся Олександрівна Перинатальний психолог. Викладач фізичної підготовки до пологів. Спеціаліст консультант з грудного вигодовування. Арт-терапевт. Член Української Асоціації Психосоматики Репродуктивної Перинатальної Психології (УАПРПП). Член Української Асоціації Репродуктивної Медицини (УАРМ).


ЗМІСТ НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ:

1 модуль

Перинатальна психологія: концепція, історія, напрямок, особистості. Перинатальна психологія в тандемі акушерства, гінекології й педіатрії. Школи для майбутніх батьків: законодавство, напрямок роботи. Організація груп по роботі з вагітними. Структура пологових будинків, права жінки, права медичного персоналу. Добровільна згода вагітної жінки на медичне втручання в пологах, її право на відмову. Збираємось в пологовий будинок що потрібно знати. Правила взаємодії і спілкування з лікарем: вагітної жінки, партнера, того хто супроводжує жінку у пологах (Доула). Практичні методики.

Модуль 2

Фізіологія планування вагітності. Психологія зачаття. Готовність до материнства: соціальні, психологічні, фізіологічна емоційний фактори. Мотиваційна готовність особистості до батьківства. Діада "мати-дитина" та система "батько-мати-дитина": сучасний погляд. Вагітність, як етапі формування особистості жінки. Духовність і вагітності. Онтогенез материнської сфери жінки: етапи розвитку материнської компетентності. Особливості психологічного супроводу жінки в першому, другому та третьому триместрі вагітності. Роль та завдання психолога при патологічному протіканні вагітності та пологів. Психологічна підтримка перинатальної втрати - аборт, завмерла вагітність. Діагностичні методи, арт-терапії. Приклади з практики.


3 модуль

Етапи розвитку дитини-з моменту зачаття до пологів. Критичні періоди внутрішньоутробного розвитку плоду. Коли починати виховання дитини? Гаптономія. Ранній онтогенез плоду: емоційного, психічного і фізичного здоров'я; розвиток особистості; Психосоматичні порушення. Токсикоз та гестоз фізіологія, психосоматика. Типи сприйняття вагітності. Домінанта вагітності. Фізичні та емоційні зміни під час вагітності, їх вплив на психологічне благополуччя жінки та її взаємодія з оточуючими. Гігієна і способ життя під час вагітності. Фізична підготовка до пологів: гімнастика, дихання, методи запобігання розривів промежини. Раціон харчування у третьому триместрі вагітності. Діагностичні методи, арт-терапії.

4 модуль

Провісники народження. Як зрозуміти, що пологи почались. Коли їхати в пологовий будинок? Психологія і фізіології народження. Психологія болю - тактика поведінки; дихальні техніки; масаж; візуалізація. Ребозо. Психологічні аспекти партнерських пологів. Другий і третій періоди пологів. Пологи вдома: за та проти. Вертикальні пологи сучасність чи необхідність. Медичне втручання при пологах. Епізіотомія. Кесарів розтин - реабілітація, послідуючі вагітності. Види анестезії. Післяпологовий період: відчуття, особливості гігієни. Післяпологова депресія. Особливості контрацепції в післяпологовому періоді.

5 модуль

Як виглядає новонароджений. Оцінка за Апгар. Фізіологія новонародженого. Психологічні потреби та особливості новонародженої дитини. Важливість досвіду отриманного дитиною під час народження. Імпрінтінг. Що приховує в собі перша зустріч з оточуючим світом. Психологічні і фізіологічні характеристики дітей після кесарського розтин. Причини дитячого плачу. Аптечка для дитини. Догляд за новонародженим: підмивання, купання; догляд за носиком, вушками, шкірою. Гімнастика, масаж. Календар щеплень. Практика.

6 модуль

Зміни системи сім’ї з появою в ній дитини. Психологічні аспекти грудного вигодовування, як форми взаємодії матері та дитини. Вплив грудного вигодовування на емоційний стан дитини. Роль батька в грудному вигодовуванні. Раннє прикладання до грудей. Склад грудного молока, причини та механізми його змін. Пози зручні для мами і малюка. Режим харчування. Можливі ускладнення при грудному вигодовуванні та засоби їх подолання. Все про прикорм - правила ведення прикорму. Кесарський розтин і грудне вигодовування. Догляд за грудьми. Грудне вигодовування і хвороби: якщо хворіє мама, якщо хворіє дитина. Як правильно відлучити дитину від грудного вигодовування. Розвиток дитини від одного року до трьох років. Іспит, вручення Сертифікатів.


Докладніше на сайті WWW.IRPPP.COM.UA

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві