Курси
MiniBoss Business School Kyiv-1, бізнес-школа

Бізнес-освіта для дітей та підлітків


  • 6250 грн  -10%

Міжнародна освітня мережа Miniboss & Bigboss business school - єдина в світі мережу професійних бізнес-шкіл для дітей і підлітків 6-14 років з можливістю подальшого системного навчання в Bigboss business school з 15 до 25 років.

Авторська методика і торгова марка зареєстровані в WIPO і за умовами Мадридського протоколу захищені в 90 країнах світу.

Власником бренду є Європейське бюро розвитку бізнесу (European bureau for business development, Едінбург, Великобританія).

Заняття ведуться за спеціально розробленою авторською методикою (інтерактивні уроки з застосуванням практичних бізнес-кейсів, рольових ігор, складання бізнес-планів, участь в Чемпіонатах з підприємництва серед школярів Міжнародної освітньої мережі Miniboss business school).

Багаторівневий бізнес-курс з глибоким і системним підходом - симбіоз розвитку особистості, придбання бази економічних знань і практичного досвіду (створення власних бізнес-проектів).

Навчання в бізнес-школі дає необхідні знання, вміння та практичні навички підприємництва, розкриття талантів дитини для успішного життя і діяльності в будь-якій сфері. Навчати дітей підприємництва необхідно з малих років. Саме під час навчання з 6 років досягається максимальна ефективність розширення світогляду, гнучкості, комунікабельності, лідерських задатків.

Учні школи набувають досвіду роботи в команді, досвід побудови міжособистісних відносин, оволодівають знаннями і набувають компетенції шляхом створення власних бізнес проектів та участі учнів в Світовому Чемпіонаті з підприємництва STARTUPS WORLD CUP CHAMPIONSHIP.

Учні київської філії Miniboss & Bigboss business school гідно представляють Україну на щорічних Чемпіонатах по дитячому підприємництву і завойовують призові місця:

  • почесне друге місце на Міжнародному Чемпіонаті WORLD CUP CHAMPIONSHIP 2017 серед 33 країн світу;
  • перше місце на Міжнародному Чемпіонаті WORLD CUP CHAMPIONSHIP 2018,
  • перше і третє місця на Міжнародному Чемпіонаті WORLD CUP CHAMPIONSHIP 2019,
  • перше і третє місця в номінації SIFE, два других місця в номінації SAGE на Національному Чемпіонаті 2020. Шість команд отримали золоті медалі ООН за внесок в досягнення Цілей в галузі сталого розвитку 2015-2030 на Міжнародному Чемпіонаті WORLD CUP CHAMPIONSHIP 2020.

Педагоги Міжнародної освітньої мережі Miniboss & Bigboss business school забезпечують комплексні економічні знання дитині, формуючи активну життєву позицію, потреба в самореалізації, дослідницький інтерес до пізнання.

Викладачі бізнес-школи - це сертифіковані психологи, фінансисти, практики, які володіють методиками інтерактивного навчання, забезпечуючи в процесі навчання зв'язок «від теорії до практики».

Заняття проводяться по суботах або в неділю, як правило, по щорічному поновлюваному розкладу:

  • 10.00-12.00 молодша/середня група
  • 12.30-14.30 молодша/середня група
  • 15.00-17.00 середня/старша група

З березня 2020 року, в зв'язку з пандемією, заняття проходили в онлайн-форматі. З вересня заняття будуть проходити в змішаному форматі (онлайн і офлайн), в залежності від ситуації в Києві.

Більше інформації про програму, формат, вартость навчання можете дізнатися за тел / viber / email / messenger:

Офіційний сайт Міжнародної освітньої мережі Miniboss & Bigboss business school (Київ-1):
kiev.miniboss-school.com

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Александр,15.05.2020, 10:37
Дочь занимается почти год, ей очень нравится туда ходить, видим как меняется ее восприятие жизни, а главное появляется понимание как можно заработать деньги своим умом. А нам нравится что ей нравится

Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві