Курси
BIS, освітній центр

Англійська для корпоративних студентів


  • 100 грн 

Необхідно вивчити англійську мову співробітникам компанії?

У нас для вас є чудовий курс для корпоративних студентів. На якому ви маєте змогу підвищити знання до професійного рівня.

Корпоративні групи формуємо від початкового рівня Beginner, так і до продвинутого - Advanced. Групи розраховані орієнтовно до 6 чоловік, адже саме при такій кількості викладач встигне приділити увагу кожному, а студенти зможуть опрацьовувати матеріал в парах.

Для любителів поговорити з викладачем один на один, у нас є індивідуальні заняття. Які проходять 2-3 рази на тиждень, графік обговорюємо індивідуально, враховуючи всі ваші побажання.

В нашому центрі, ви можете обрати такі програми вивчення корпоративної англійської:

  • Загальна англійська.

Курс загальної англійської допоможе розговоритися на повсякденні теми, навчитися будувати граматично правильні речення. Особливо підходить для новачків і для тих, хто хоче удосконалюватися. Такий курс допоможе впевненіше почувати себе за кордоном, з іноземцями, навчить Вас спілкуватися в різних ситуаціях. Готуйтеся до того, що словниковий запас буде постійно зростати, а граматика збиратися в чітку систему.

  • Бізнес-англійська.

Курс бізнес-англійської передбачає освоєння бізнес-лексики. Вам знадобляться ці знання, якщо ви проводите збори, укладаєте угоди або ведете офіційну переписку англійською мовою. Ви дізнаєтеся термінологію, необхідну для роботи, та навчитесь дипломатично вести переговори і укладати контракти. Граматиці на такому курсі приділяють менше уваги, розбираються основні для кожного рівня моменти в контексті бізнес-ситуацій. Для такого курсу необхідна наявність хоча б базових знань. Але ви можете і підлаштувати програму під себе, озвучивши свої побажання викладачеві: більше граматики або приділити увагу письму, додати спеціалізовану лексики і т.д.

  • Стандартний курс або Інтенсив

Заняття на інтенсивному курсі проходять частіше або більше за тривалістю. Відмінності полягають в тому, що при інтенсиві студентам рекомендують більше часу приділяти повторенню матеріалу вдома, адже кількість нових знань зростає, а постійне повторення допоможе запам'ятати їх більш якісно.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві