Курси

Roblox програмування


  • 1240 грн 

Roblox Studio уроки програмування

https://excklusiveit.com/roblox/

Уроки по роблакс студіо для дітей розраховані на користувачів 9-12 років. Спеціально розроблений мову програмування Roblox Studio допоможе вашій дитині зрозуміти основи написання кодів за допомогою гри. Діти зможуть самостійно розробляти свої власні ігри, оптимізувати програмний код для настройки поведінки ігрових персонажів, створених з віртуальних блоків, подібних Lego. Програмування Roblox для дітей підійде в якості початкового курсу, навіть якщо ваша дитина ніколи в житті не писав ніяких кодів.

Також курс Roblox для дітей можна рекомендувати для відточування навичок в програмуванні при наявному досвіді в створенні програмного коду. Адаптивність курсу дозволяє пройти його знову тим, хто вже відвідував заняття раніше: дитина зможе поліпшити свій рівень, виконуючи більш складні завдання і вирішуючи нові проблеми найбільш раціональним способом.

Чим вам допоможе Roblox Studio

Використовуючи візуальне уявлення мови кодування Lua, курси Roblox дозволять будь-якому їх учаснику:

  • дізнатися, як створити свою першу гру Roblox з нуля, використовуючи просте «перетягування» графічних блоків;
  • навчитися базовим концепціям програмування на Lua і познайомитися з програмуванням в редакторі коду;
  • розуміти, як управляти рухом камери в тривимірному просторі, а також переміщати об'єкти в трьох вимірах;
  • дізнатися, як використовувати основні концепції програмування, такі як методи, змінні і цикли для створення повноцінної гри Roblox; освоїти інструменти Roblox Studio Tools, що дозволяють їм проектувати і моделювати свій світ Roblox.

На платформі Roblox створювати гри простіше ніж на будь-який інший

В кінці курсу діти зможуть продемонструвати свої закодовані гри і зіграти в них з друзями і сім'єю. Основна увага приділяється створенню під час навчання невимушеній і захоплюючою атмосфери, яка допоможе краще освоїти нові знання.

Roblox studio мову програмування Lua дуже легкий в освоєнні. Його зрозуміє кожен і зможе з легкістю створити готовий адаптивний фрагмент коду

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Анна,12.08.2022, 19:05
Подскажите, а если дочке 8 лет, это рано?
Владислав,15.08.2022, 09:20
7-8 лет нормально. Раньше 7-8 лет нет смысла. И главное, чтоб ребенку нравилось)
Андрей,31.05.2022, 14:25
Здравствуйте, а в этом курсе научите делать нарисованные еффекты например как техники shindo life
Владислав,31.05.2022, 15:50
Здравствуйте. Такие эффекты мы не создаем.
Владимир,08.03.2022, 17:42
На этом курсе возможно полное, углубленное изучение Луа, чтобы можно было создавать разной сложности проэкты по типу одноименных режимов Isle и Zombie Stories в Roblox? Так же хотел спросить, будет ли обучение 3д модерлированию на базовом или среднем уровне?
Владислав,09.03.2022, 08:12
Здравствуйте. Можно создать какую угодно игру на роблоксе из уже готовых комплектующих и скриптов. Просто нужно переделать готовое, чтоб ускорить процесс. Также есть курс 3д моделирования на blender и импорт в роблокс.
Никита,16.01.2022, 21:30
Занятия онлайн по зуму я научусь например зделать анимацию для доставания меча.
Владислав,17.01.2022, 17:31
Совершенно верно и не только это. Можно записаться на бесплатное пробное занятие и посмотреть, что можно еще сделать https://excklusiveit.com/
Елена Федоровна,06.12.2021, 11:27
добрый день. Моя внучка живет в г.Боярка киево-Святошинский район, мне хотелось бы чтоб она освоила программу, которая выше описана. Интересует возможность обучения в онлайн , стоимость за месяц( смогу ли я оплатить), и сколько занятий в месяц.
Владислав,06.12.2021, 12:18
Здравствуйте. Наша программа только онлайн, стоимость 1240 грн за 4 часа в месяц (1 час в неделю). Связаться можно по телефону 0931400443

Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві