Курси

Класичний манікюр


 • 2000 грн 

Манікюр на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг салону краси. Якщо ви хочете підвищити свою кваліфікацію і навчитися виконувати класичний манікюр за 2 тижні, приходьте на наш курс манікюру в Києві і підвищуйте свою конкурентоспроможність в індустрії краси. Двотижневий курс манікюру адресований нейл-стилістам і косметологів, а також людям, які тільки планують розпочати бізнес в косметичній індустрії.

Класичний манікюр - це процедура, завдяки якій нігті наших клієнтів будуть красиво фарбуватися на термін до трьох тижнів.

Детальніше про курс

Курс професійного манікюру в Києві

Ви ставите питанням, як підвищити привабливість свого салону краси? Ефективне рішення - курс класичного манікюру. Київ - місто, де ви можете пройти даний напрямок навчання та швидко ввести в свою пропозицію послугу манікюру. Популярність процедури в першу чергу пов'язана з її чудовою дією, стійкістю до пошкоджень і відколів, а також стійкістю до 3 тижнів. Саме тому клієнти охоче користуються гібридним манікюром і розраховують, що дана послуга буде включена в пропозицію кожного салону краси. Той, хто цікавиться сучасними методами догляду за нігтями, може записатися на курс класичного манікюру в Києві: https://artmaker.kiev.ua/kursy-manikyura/.

Програма навчання:

 • Гігієна праці та методи дезінфекції.
 • Підготовка робочого місця.
 • Підготовка нігтьової пластини.
 • Лікувальні процедури.
 • Техніка одноколірної розписи.
 • Техніка розпису французького манікюру.
 • Способи зняття гель-лаку.
 • Практичні заняття.

  Навчання класичному манікюру - теорія і практика за 2 тижні!

Кожен тренінг, організований Artmaker, складається з теоретичної та практичної частини, але ми надаємо набагато більше значення практиці, що становить до 90% кожного курсу. Київ є головною локацією школи краси Артмейкер, і саме тут проводяться теоретичні та практичні заняття, підсумком яких є видача сертифікатів на українській та англійській мовах.

В ході курсу учасник вивчає правила техніки безпеки і охорони праці, методи дезінфекції та лікувальних процедур, вчиться догляду за нігтьовою пластиною, а також освоює прийоми покриття лаком і французького манікюру. В курс манікюру також включені практичні вправи на моделях, які включають як нанесення, так і видалення гель-лаку.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві