Подробная информация о компании

Canoe camp – це команда молодих людей, які 3-и роки назад вирішили змінювати світ, збираючи унікальних людей навколо себе.
Робота з підлітками – це не просто розвага чи класні емоції, це чудовий спосіб поділитися з ними своєю турботою, передати досвід та вплинути на майбутнє. Ми хочемо ділитися світлом, яке нас переповняє.

Canoe camp – це сезонний табір для підлітків, які люблять подорожувати із користю, а також різні зустрічі впродовж року в різноманітному форматі: квести, великі вечірки, арт-пікніки, фести та вилазки на природу і т.д.

Canoe camp створений для того, що сучасне покоління не втратилося в світовому океані подій. Ми зацікавленні аби кожен знайшов своє призвання і змінював світ на краще! Окрім, скаут-кемпа на Острові, ми подорожуємо Україною та Європою. Переконанні, що це розвиває наш світ та наші можливості.

Ми даємо кожному учаснику впевненість в своїх силах, кидаємо виклики та учимо бути відкритими та щирими, сміливими та цілеспрямованими лідерами для оточуючих. 

Курсы
Категории курса: спорт, физическое развитие - туризм, альпинизм; начальное развитие - детские лагеря; искусство, творчество - актерское мастерство.
Возраст аудитории: младшая школа, средняя школа.
от 4500 грн
-5%
Оценка посетителей
Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи и техникумы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь