Курси

Міжнародний інститут психоанализу та системного консультування
Про компанію

Південно-Східний Інститут психоаналізу (ЮВІП) був заснований в 2005 році і є центром зборів і поширення психоаналітичних знань і цінностей.

В 2019году Інститут реорганізовано в Міжнародний Інститут психоаналізу і Системного Консультування (МІПСК).

Місія МІПСК - формування соціально зрілої творчої особистості, відповідальної за свою долю і долю суспільства, здатної заробляти висококваліфікованою інтелектуальною працею завдяки знанням психоаналітичних процесів.

Інститут здійснює щорічний набір слухачів за спеціальністю «Психолог" спеціалізація "психоаналіз" на базі вищого і неповної вищої освіти. Повний цикл навчання складає 3 роки.

Навчальна програма Інституту включає в себе матеріали історії, теорії та практики представників класичного психоаналізу і знання основних сучасних психоаналітичних підходів (З. Фрейд, К. Г. Юнг, А. Адлер, Д.Віннікот, М.Кляйн, A.Фрейд, К. Хорні та інші).

Інститут виконує дослідження з актуальних психотерапевтичним і соціально психологічних проблем, проводить широку наукову, соціальну та творчу діяльність. В інституті використовуються традиційні форми навчальної діяльності. Поряд з цим викладачі активно освоюють новітні методи навчання, що дозволяють слухачам застосовувати отримані теоретичні знання на практиці. Великою популярністю серед слухачів користуються імітаційні моделі ділових ігор, круглі столи, ворк-шопи, лабораторія сновидінь і системні розстановки. Особлива увага приділяється освоєнню навичок практичної діяльності: проводяться семінари-практикуми, спеціалізації з організаційного консультування, дитячому і сімейному психоаналізу.

Фахівці Інституту проводять консультаційну, тренінгову і супервізійний роботу, активно беруть участь в регіональних, всеукраїнських та зарубіжних семінарах і тренінгах. При Інституті працює Консультаційний Центр.

Навчання в Міжнародному Інституті психоаналізу і Системного Консультування платне, на контрактній основі. Всебічне психоаналітичну освіту включає в себе:

  • теоретичну психоаналітичну підготовку;
  • персональний дидактичний аналіз;
  • супервізорского підтримку початку практичної діяльності.

Зарахування проводиться на підставі співбесіди.
Кандидати надають до Приймальної комісії:

  • копію диплома про вищу освіту;
  • копію паспорта;
  • 4 фотографії: 3х4.

Категорії курсів


Курси

1
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Психологія, саморозвиток; Розвиток дітей - Логопед, вихователь, няня, дитячий психолог
  • Дорослі, пенсіонери
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.