Тренер

Категория: Фітнес і спорт

Спортивний тренер керує тренуваннями спортсменів, готує їх до змагань. Саме спортивний тренер приводить спортсмена на вищу сходинку п'єдесталу пошани. Основні завдання тренера: вивчити та максимально використовувати індивідуальні фізичні та психологічні ресурси спортсмена; грамотно розподілити навантаження, інтенсивність і режим тренувань, щоб спортсмен встигав відновитися до вирішальному старту; підібрати найбільш ефективні засоби і методи фізичної, технічної, тактичної, психологічної та теоретичної підготовки для досягнення кращих результатів; слідкувати за станом здоров'я спортсмена, підтримувати емоційно і настроювати на перемогу.

Специфіка професії

Плюси професії

Привабливість роботи тренера - бачити результат своєї праці.

Мінуси професії

У тренерів, зазвичай, єдиний вихідний - неділя. Якщо ж наближається чемпіонат, то вихідні та свята скасовуються. Звичайна справа - відрядження, виїзди на збори.

Місце роботи

Спортивні клуби, секції, фітнес-центри, ДЮСШ та інші фізкультурно-спортивні організації.

Особисті якості

Здорове честолюбство, бажання досягти результатів, виховати чемпіона; терпіння -тренувальний процес вимагає довгих років підготовки; цілеспрямованість і самоконтроль для об'єктивної оцінки своїх успіхів і промахів; готовність підвищувати кваліфікацію, самоудосконалюватися; справедливість (особливо при роботі з дітьми).

Кар'єра

Зарплати тренерів можуть відрізнятися в рази. Тому тренеру-початківцю потрібно бути морально готовим до невеликої зарплатні.

Освіта

Гарний старт для тренерської кар'єри - навчання у спеціалізованому спортивному вузі.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фітнес і спорт»