Інструктор з парашутного спорту

Інструктор пояснює першоразникам (так називають тих, хто стрибає вперше), як влаштований парашут, як вести себе у літаку, забезпечує безпеку, морально підтримує новачків в момент стрибка. Можна тренувати і досвідчених спортсменів - допомагати освоювати нову техніку, приймати заліки по укладанню, технічним характеристикам, керуванню парашутом.

Специфіка професії

Інструктори не шукають роботу стандартними способами (по вакансіям або через кадрові агентства) - в хід йдуть професійні зв'язки. Незнайомців з боку беруть рідко - це ризикована робота.

Місце роботи

Аероклуби; підприємства, які виробляють парашутну техніку

Особисті якості

  • фізична витривалість;
  • педагогічні здібності;
  • врівноваженість;
  • уважність.

Кар'єра

Зарплата інструктора - відрядна і, зазвичай, залежить від кількості клієнтів.

Освіта

Щоб стати парашутистом-інструктором, знадобиться не один рік. Але якщо ви вже знайомі зі спортом і маєте гарну фізпідготовку, буде значно простіше: для спортсменів у багатьох аероклубах існує спеціальна програма AFF (Accelerated FreeFall) - прискорений курс навчання.

Ще один важливий момент в освіті інструктора - знання авіаційної техніки. Тому ті, хто хоче зробити кар'єру, прагнуть закінчити профільні вузи.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фітнес і спорт»