Спортивний лікар

Спортивним лікарем можна назвати практично будь-якого медика, який регулярно працює як з окремими спортсменами, так і з цілими командами (у футболі, хокеї, волейболу і т.п.). Лікар команди поєднує безліч обов'язків: стежить за харчуванням спортсменів, їх самопочуттям, за роботою на тренуваннях та змаганнях, за використанням медичних препаратів та ін.

Специфіка професії

Часто лікарю доводиться бути і психологом: на нього тиснуть і спортсмени, які хочуть, щоб це їм не коштувало, повернутися в дію, навіть не долікувавшись, і тренери, які хочуть знати про здоров'я спортсмена як можна більше, хоча це і є конфіденційною інформацією.

Місце роботи

Спортивні команди.

Особисті якості

  • cхильність до природничих наук;
  • стресостійкість;
  • бажання допомагати людям;
  • відповідальність.

Кар'єра

Зарплати спортивних лікарів-початківців навряд чи справлять враження на амбітних молодих випускників. Але перед тим як щось отримати у цій сфері, потрібно спочатку зробити собі ім'я, мати видимі результати роботи та вдячних пацієнтів.

Освіта

Вища медична освіта. Спеціальності: «лікувальна справа», «педіатрія».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фітнес і спорт»