Ким бути?

Вирішити ким стати непросто. Наш каталог допоможе докладніше довідатися про кожну професію, розібратися в їхній специфіці, плюсах і мінусах та зробити усвідомлений вибір.

Професії

Статті

Як обрати онлайн курси для дітей

Події останніх років, включаючи карантинні обмеження, внесли суттєві корективи у навчальний процес. Дистанційні заняття уже сприймаються радше як норма, а не як якась диковинка. Нікого уже не здивуєш фразою «Вмикайте камери, починаємо урок».

Чому Education.ua = Сміливість

Щодня команда Education.ua переконується у сміливості українців. Одне з найтяжчих випробувань, яке випало на долю нашої країни й кожного українця, війну з росією, ми переживаємо з неймовірною гідністю. Ми бачимо це й у своїй сфері — сфері освіти.

Education.ua запускає акцію Brave Education і надає -20% на всі пакети послуг від 3 місяців

Ми впевнені, що навчання потрібне людям, незважаючи ні на що. А компаніям і навчальним закладам, які продовжують діяльність, потрібна підтримка, щоб привернути до себе увагу. Тому з 1 серпня до 15 вересня на Education.ua діятиме акція Brave Education.

Ваша дитина хоче в IT: як вибрати виш

Вибір вишу для навчання — відповідальний процес. А якщо дитина хоче в IT, важливо одразу враховувати кілька факторів, щоб отримати від навчання якомога більше.


Усі статті