Слідчий

Слідчий — юрист, здатний розібратися в будь-яких правових питаннях. Юрисконсульт може дозволити собі спеціалізуватися у чомусь одному, наприклад, договірному, акціонерному або банківському праві. Слідчий зобов'язаний знати все. Злочини відбуваються у найрізноманітніших сферах: економічній, фінансовій, в сфері авторського права і т.п. І щоб довести кримінальну справу до "переможного кінця", потрібно досконально з'ясувати, як була проведена, припустимо, фінансова махінація.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Слідчий — професія за покликанням.

Мінуси професії

  • Невисокий рівень зарплати. Ненормований робочий день.

Місце роботи

Основне і найпрестижніше місце роботи — прокуратура. Крім того, слідчі потрібні в слідчих органах МВС та військових прокуратурах.

Особисті якості

Необхідні якості: аналітичне мислення, відданість справі, непідкупність, міцна психіка, невибагливість.

Кар'єра

Прокурор відділу управління з нагляду за слідством у прокуратурі, радник юстиції.

Освіта

Для тих, хто зацікавлений у просуванні по службі вищу юридичну освіту — необхідно.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, поліція»