Блог учебных заведений

Найдено 215 статей

Банки почнуть надавати НБУ детальну інформацію по фізособам незалежно від суми переказу

Якщо фізична особа-підприємець використовує власну банківську картку для електронних переказів у валюті, які податки й податкові наслідки чекатимуть на ФОПа? Детальніше про волонтерсько-податкову «біду» у 2023, про «донати на карту» з податком 19,5%

Відрядження в 2023 році: «капкани» та нові правила

Про що варто знати бухгалтеру щодо нового авансового звіту, які є нові умови його подання? Розповість під час семінару/вебінару Мойсеєнко Тетяна, шеф-редактор компанії «7eminar», податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку.

Использование пробиотиков на промышленных и общественных объектах

Profi club запрошує на вебінар — 15 травня познайомиться із використанням пробіотиків на промислових та громадських обʼектах.

Что такое KPI и как внедрить KPI на предприятии. Часть 1.

Очень важно понимать, что разработка системы KPI это очень важный этап, но не первичный!

Військовий облік, топ-10 документів

З чого розпочати, якщо ви ніколи не вели військовий облік? (зразки Наказу про осіб, які ведуть ВО, здійснюють контроль за веденням ВО, повідомлення про осіб, які відповідальні та які ведуть ВО

Первинні документи, працюємо по-новому

Первинні документи: працюємо по-новому, - вебінар Величко Вікторії Валеріївни, незалежного практикуючого консультанта з економічних питань, фахівця з питань фін. та податкового планування, автора значної кількості друкованих робіт, канд. екон. наук.

Камоцци работает

Уважаемые клиенты! Несмотря на военные действия в стране, начиная с 21 марта, ООО «Камоцци» возобновило свою деятельность!

Производственно-логистический комплекс Камоцци

Камоцци (Camozzi) – это одна из ведущих компаний по производству пневматического оборудования в Украине, Италии, Соединенных Штатах, Китае и Индии; насчитывает 24 представительства и 53 эксклюзивных дистрибьютора по всему миру.

Научно-учебный центр Камоцци — источник знаний и опыта

Научно-учебный центр Камоцци — признанный авторитетный источник знаний и опыта для специалистов, занимающихся разработкой и эксплуатацией пневматических и электропневматических автоматизированных систем.

Газовая хроматография: от теории к практике. От факторов необходимых при выборе колонок газовой хроматографии до установки колонки и получения хроматограммы

После длительного перерыва – возвращаемся в оффлайн! Лабораторный практикум в Университете Шевченко по теме "Газовая хроматография" собрал сотрудников фармацевтических, пищевых предприятий, лабораторий.