Опис курсу

Вивчайте ArchiCAD!

ArchiCAD — графічний програмний пакет САПР для архітекторів, створений угорською компанією Graphisoft. Призначений для проектування архітектурно-будівельних конструкцій і рішень, а також елементів ландшафту, меблів та ін.

При роботі в пакеті використовується концепція віртуального будинку. Суть її полягає в тому, що проектArchiCAD являє собою виконану у натуральну величину об’ємну модель реального будівлі, що існує в пам’яті комп’ютера. Для її виконання проектувальник на початкових етапах роботи з проектом фактично «будує» будинок, використовуючи при цьому інструменти, що мають свої повні аналоги в реальності: стіни, перекриття, вікна, сходи, різноманітні об’єкти і т. д. Після завершення робіт над «віртуальним будівлею «, проектувальник одержує можливість отримувати різноманітну інформацію про спроектованому об’єкті: поверхові плани, фасади, розрізи, експлікації, специфікації, презентаційні матеріали та ін.

Основною перевагою програми є природний взаємозв’язок між всіма частинами проекту. Технологія «віртуального будинку» дозволяє працювати не з окремими, фізично ніяк не пов’язаними між собою кресленнями, а з усім проектом в цілому. Будь-які зміни зроблені, наприклад, на плані будівлі, автоматично відобразяться (перебудуються, перерахуються) на розрізах, видах, у специфікаціях, експлікації та ін. Такий підхід забезпечує значне скорочення часу проектування. Крім того, при правильній роботі з віртуальною будівлею, гарантовано виявлення та усунення більшості проблем, які обов’язково з’явилися б на пізніших етапах проектування або, що ще гірше, вже на будівельному майданчику.

Завдяки великій кількості налаштувань стандартних інструментів, об’єкти настроюються відповідно до побажань користувача.

ArchiCAD дозволяє працювати над одним проектом групі архітекторів. Розвинена система групової роботи (teamwork) також скорочує час проектування і сприяє недопущенню невідповідностей у частинах проекту, що розробляються різними архітекторами. У 13-й версії програми була представлена ​​революційна технологія Teamwork 2.0, що забезпечує неперевершену гнучкість і цілісність командної роботи.

Дивитися програму курсу ArchiCAD Українського науково-освітнього центру Престиж
Курс ArchiCAD у Києві
Курс ArchiCAD у Черкасах

Престижне навчання

  • ✔ Кваліфіковані викладачі. Навчання проводять досвідчені кваліфіковані професіонали, вчені з науковими ступенями, носії іноземних мов.
  • ✔ Індивідуальний підхід. Програма навчального курсу складується індивідуально відповідно до Ваших потреб
  • ✔ Зручний графік. Ви оберете власний графік занять з 9-ої ранку до 9-ої вечору в зручні для Вас дні. Таким чином, Ви визначите зручний для себе час і встигатимете працювати та навчатися!
  • ✔ Територіальна близькість. Займайтеся в навчальному центрі, в закладах партнерів і навіть на Вашій території в офісі чи вдома! Доступні дистанційні заняття в Skype.
  • ✔ Гнучка оплата. Сплачуйте за навчання поетапно, розділивши вартість навчання по частинам.
  • ✔ Оптимальне навантаження. Цілісність, динаміка та теметичне академнавантаження проходження програми курсу напряму залежить від бажання, дисципліни та інтелектуальних можливостей учня. Постійний зворотній зв’язок із викладачем.
  • ✔ Знання назавжди. Навички, котрі Ви отримаєте під час ґрунтовного навчання під керівництвом найкращих викладачів Українського науково-освітнього центру Престиж, залишаться з Вами на все життя!

Після завершення навчання
Ви отримаєте сертифікат Українського науково-освітнього центру Престиж, в якому буде вказане Ваше ім’я та назва предмету Вашого курсу. Також центр Престиж сприяє працевлаштуванню випускників.

З всіх питань, які Вас цікавлять і для отримання детальної інформації зв’яжіться з нами за телефонами та запишіться на співбесіду в наших освітніх центрах, де ми з радістю проконсультуємо Вас!

Насіння знання дасть добрі сходи!

Записатися на навчання в Українському науково-освітньому центрі Престиж

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок