Опис курсу

В чому полягає суть та відмінність лідерства завтрашнього дня? Чому провідні бізнес-школи світу виявляють особливу цікавість до психологічних аспектів тибетського буддизму? Чому програмісти з Індії десятиліттями тримають першість у світі, а університет Стенфорду відкрив програму Далай-Лами? Про це та інше легендарний майстер-клас Володимира Коливая, члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генерального директора СП"ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Автор - єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом в резиденції Далай-Лами та лише 2014 року мав 5 навчальних програми та дві індивідуальні зустрічі. Формат відкритий.*Релігійні та політичні теми на програмі підніматися не будуть!

Познайомтеся зі стислою програмою:

 • Про що ми не знали в понятті "Лідерство" і що саме необхідно було б знати?
 • Суть та природа лідерства. Техніки роботи над собою через новий ракурс.
 • Який механізм приховано у прийнятті нами важливих рішень?
 • Пристрасті та залежність (психологічна, ментальна та фізична).
 • Як працює психологія тибетського буддизму та чому можна обійтися і без релігії?
 • Таємні методи роботи з власним розумом та останні відкриття науки.
 • Штрихи до портрету Далай-Лами, який отримав "Перше місце в рейтингу «Лідер світу, якого поважають над усе», (Harris Interactive) та його прийоми самоконтролю (Цікаві факти про Далай-Ламу)

Про автора:

 • Володимир Ілліч Коливай - член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами. Володимир є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті! Володимир має щорічні запрошення зі сторони офісу Далай-Лами до участі у міжнародній закритій конференції "Mind and Life" для провідних психологів, нейробіологів та вчених зі світовим ім'ям. Чергова наукова конференція "Пристрасті та залежність" відбулася в жовтні 2013 року. Частину її матеріалів буде включено у цю програму. Зі слів бізнес-тренера, "буддизм починається там, де закінчується психологія!". Переглянути впливові та респектабельні відгуки про попередні програми. Детальне резюме автора тут.

Важлива інформація:

Скільки коштує програма?

Участь безкоштовна для тих, хто реєструється на сайті "Анданте".

Як отримати собі місце?

 • Будь ласка, заповніть всі пункти Анкети в розділі "Контакти" на цьому сайті!
 • Обов'язково в розділі Анкети "Коментарі" вкажіть назву програми!
 • Анкета має бути заповнена на кожного учасника окремо!!!

Важлива примітка!!!

 1. У випадку надання в Анкеті неповної, або неточної інформації,організатор залишає за собою право не включати таку анкету до списку учасників.
 2. Кожен учасник при вході підтверджує своє прізвище в списку наявністю ID.
 3. Радячи цю програму друзям, пам'ятайте, що Анкета надсилається на кожного участика окремо!!!
 4. Дякуємо за уважне ставлення до всіх вимог організатора! При умові правильного заповнення Анкети, з Вами зв'яжеться консультант.

Зареєструватися на цю програму

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок