Work.ua 14 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Профанкетування та знайомство з професіями.

Питання вибору професії в 14-16 років дуже актуальне. Буває, що зробити вибір складно через те, що цікаво занадто багато, а буває, підліток не може знайти нічого, що могло б його по-справжньому зацікавити. Ми впевнені, що талант є в кожного, треба тільки повірити в себе і підштовхнути до роздумів про це. А ще - спробувати зануритися в різні сфери діяльності, приміряти на себе різні професії, пройти ряд тестів, які допоможуть визначити сильні сторони підлітків. Крім того, ми аналізуємо, які навички і вміння будуть затребувані в майбутньому і починаємо тренувати ці навички.

Програма:

  • 1. Знайомство. Професії та навички майбутнього. Типи інтелекту: як визначити, на що ти здатний? Уточнюємо свої переваги і мотиви в грі «Співбесіда з профконсультантом».
  • 2. Професії в бізнесі. Маркетинг. Чому кожен повинен бути менеджером свого життя? Розвиваємо підприємницький навик. Гра «Створюємо свої бренди»
  • 3. Професії у сфері фінансів. Розвиваємо фінансову грамотність. Вчимося розраховувати бюджет.
  • 4. Професії в ІТ-сфері. Навик IT-грамотності. Розбираємося в розмаїтті завдань, які вирішують ІТ-фахівці. Міркуємо про розвиток цифрових технологій і можливості відкриття штучного інтелекту.
  • 5. Сфера закону та порядку, юридичні професії. Вчимося мислити логічно, вдосконалюємо навички публічного виступу, переговорів. Гра «Виступ у суді».
  • 6 Професії пов'язані з біологією. Наукові та прикладні дослідження в біології, медицині, ветеринарії, фермерстві. Тренуємо навичку критичного мислення, вчимося встановлювати причинно-наслідкові зв'язки.
  • 7. Особливості професійної сфери «Людина - Людина», що таке етика професіонала. Психологія як професія. Як розвинути емоційний інтелект? Визначаємо свій тип особистості.
  • 8. Творчі професії, пов'язані зі словом. Вчимося формулювати свої думки. Чому творчість необхідно в кожній професії? Журналістика, копірайтинг, блогінг та ін. Вчимося формулювати свої думки.
  • 9. Професії, пов'язані з візуально-образним творчістю: дизайн, архітектура. Розвиваємо особисту креативність: уяви, оригінальність, сміливість, здатність знаходити неочевидні рішення.
  • 10. Підсумки профтестування. Велика гра "Облаштовуємо плавучий острів".

Заняття по неділях 12:30-14:30, старт 26.01.

Тривалість курсу 2,5 місяці.

Адреса: б-р Шевченка, 36 Б (вхід з М. Коцюбинського, 12)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок