Опис курсу

Цільова аудиторія

  • власники бізнес-структур
  • топ-менеджери, менеджери проектів
  • директори відділів продажів, регіональні менеджери
  • всі бажаючі отримати сучасні знання в області менеджменту та ефективного управління компанією

Мета програми

Підготовка висококваліфікованих менеджерів середньої ланки, які володіють інноваційним мисленням, проектним і процесним підходами та всіма необхідними знаннями і практичними навичками для реаліззаціі ефективного стратегічного менеджменту організацій.

Програма

Програма навчання залежить від обраної спеціалізації:

Додаткова інформація

Магістерська програма «Бізнес-адміністрування» відкрита в Університеті «КРОК» у 2006 році, розроблена д.т.н., професором Польшаковим В.І. В основу програми покладено досвід провідних американських бізнес-шкіл. Головне завдання – максимальна адаптація програми до умов сучасного ринку України.

Програма акредитована Міністерством освіти і науки України за спеціалізаціями: «Інформаційний менеджмент», «Бізнес право», «Управління бізнес проектами та процесами».

Магістерську програму «Бізнес-адміністрування» успішно закінчили понад 100 випускників. На сьогоднішній день вони займають керівні посади у великих компаніях і банках. Отримані знання та практичні навички дозволяють їм реалізовувати інноваційні проекти і досягати поставлених цілей в найкоротші терміни, працюючи в конкурентному та нестабільному середовищі.

Форма навчання: денна та заочна (модульна). Заняття проводяться у вечірній час і вихідні дні в залежності від форми навчання.

Термін навчання: 2 роки (1,5 року для осіб з повною вищою освітою за напрямами підготовки "Економіка і підприємництво" або "Менеджмент і адміністрування").

Графік вступної кампанії

  • денна форма: 04.07.2016 - 22.10.2016 (початок занять - 29.10.2016)
  • заочна форма: 04.07.2016 - 26.11.2016 (початок занять - 03.12.2016)

Контактна особа: Ірина Юріївна Паюк

Ел. пошта: IrinaPayuk@krok.edu.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок