Опис курсу

International program “training of trainers”

tot-european-2016

міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів

(Україна – Франція – Італія – Польща)

Східно-Європейський Інститут Психології

Міжнародна Експертна Агенція «Консалтинг і Тренінг»

у консорціумі з

Західноукраїнським ресурсним центром (м. Львів, Україна)

Ягелонським університетом (м. Краків, Польща)

Поморською академією у м. Слупськ (Польща)

Global University (м. Флоренція, Італія – США)

За участі

провідних вітчизняних та зарубіжних тренерів, коучерів і фахівців з медіації та фасилітації з України, Польщі, Італії, Франції, США

Оголошують іv-й сезон

міжнародної інтегрованої програми підготовки тренерів

tot-european-2016

ІV-й сезон Програми підготовки тренерів буде реалізуватися з березня по червень 2016 р.

Перший навчальний модуль: 25-27 березня 2016 р.

Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів спрямована на створення в Україні школи тренерів світового рівня із використанням досвіду провідних світових центрів ТОТ, зокрема - Канади, США, Польщі.

До участі запрошуються всі (фахівці суміжних галузей, практики, студенти), хто хоче опанувати систему тренерських навичок, набути нову спеціалізацію, підвищити кваліфікацію, розпочати самостійну тренерську практику.

Учасникам TOT-EUROPEAN-2016 пропонується 4-ступенева програма, кожний сезон/ступінь якої зорієнтований на засвоєння і опанування комплексу знань і навичок від базового рівня володіння навичками (basic proficiency skills) до вищого загального рівня володіння навичками (higher general level of skills). Надалі слухачі матимуть можливість спеціалізації залежно від обраної сфери тренерської практики: бізнес-тренінг, психологічний тренінг, громадський тренінг, навчальний тренінг та ін., отримуючи при цьому вищий спеціалізований рівень володіння навичками (higher level of specialized skills).

Середня тривалість ступеня – 3-4 місяці (216 - 432 акад. год.) Загальний термін опанування повної базової системи знань і навичок безпосередньо залежить від успішності навчання і наполегливості опанування практичного досвіду слухача і може бути пройдений швидше, аніж за 4 академічні семестри/сезони.

Вартість 1-го модуля (36 год.) навчання у ІV сезоні TOT-EUROPEAN-2016 залежить від рівня, що опанову­ється: базовий (І) - 1650 грн., основний-А (ІІ) – 1850 грн., основний-В (ІІІ) – 2250 грн., вищий (ІV) – 2650 грн.

По завершенню навчання слухачі отримують Сертифікат навичок (опанування сезону/ступеня) або Сертифікат набутого рівня (опанування комплексу сезонів/ступенів) міжнародного зразка.

Також, за бажанням, учасник може отримати Сертифікат підвищення кваліфікації державного зразка (Україна) для працівників сфери освіти.

Розклад занять передбачатиме зручні можливості для всіх, хто працює або навчається (щотижневі або двічі на місяць триденні навчальні модулі – п’ятниця, субота, неділя). Для іногородніх учасників передбачене забезпечення проживання.

У процесі підготовки передбачений значний блок практичних занять та практики із супервізійним супроводом. Передбачені навчальні візити до закладів-партнерів України та Європи.

Програмою передбачена Грантова підтримка навчання для студентів та аспірантів, що навчаються на денній формі навчання, і полягатиме у 25-50%-й знижці від загальної вартості навчання. Гранти надавати­муть­ся на конкурсній основі (заявки на отримання грантової підтримки просимо надсилати на адресу psytoday@ukr.net).

Просимо до 20 березня 2016 року надіслати заявку на участь у Програмі (у довільній формі), мотиваційний лист (у довільній формі) та персональне резюме на адресу psytoday@ukr.net

Програмою також буде забезпечена Грантова підтримка для вчителів, дитячих психологів та представ­ни­ків громадських організацій, які працюють з проблемами дитячої міграції в Україні, і полягатиме у 50-75%-й знижці від загальної вартості навчання. Гранти надаватимуться на конкурсній основі. Заявки на отримання грантової підтримки для цієї категорії учасників просимо надсилати на адресу psytoday@ukr.net) до 23 березня 2015 року включно.

Місце проведення занять: м. Київ, Східно-Європейський Інститут Психології, вул. Голосіївська, 13, оф.529-530 (метро «Голосіївська» або «Деміївська»).

Практичні сесії проводитимуться на базі організацій-заснов­ни­ків і партнерів (Україна, Польща, Італія).

Чекаємо на Вас!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок