Опис курсу

Авторський курс розрахований на людей у ​​віці від 30 років із запитом на стійкий професійний розвиток і формування персонального бренду. Використовує підхід «зсередини назовні»: проактивний професійний та особистий розвиток з опорою на персональні цінності, що добре «працює» в умовах нестабільності та невизначеності. Робота з цінностями дає мотивацію для подолання труднощів і основу для прийняття стійких рішень. Курс допомагає вам прийняти власні рішення, і не оцінює ваших знань.

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/life-and-its-marketing/.

Курс актуальний на платформі BУМ online до 31.12.2018.

Викладач Тетяна Жданова, директор агенції "Brandhouse", член команди «WikiCityNomica» відомої проектами брендінгу міст, галузевими та національними форсайтами. Керівник робочої групи проекту «Туристичний бренд України» (за замовленням Держтуризмкурортів, 2013-2014), координатор проекту «Нова міфологія України», спікер конференцій з брендінгу, маркетингу і підприємництва в Україні, Росії, Білорусі, Молдові та Казахстані, член журі міжнародних фестивалів, автор публікацій на теми корпоративного, персонального та територіального брендінгу, маркетингу, менеджменту, психології, дизайну, сторітеллінга. Спікер TEDx.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
ВУМ online, 07.08.2020, 17:29
Доброго дня! Цей курс більше не розміщується у відкритому, безкоштовному доступі. Так було вирішено автором курсу.
Алена, 05.08.2020, 14:31
Подскажите, можно ли ожидать онлайн курс в 2020?
ВУМ online, 10.08.2020, 12:20
Цього курсу в онлайн форматі на нашій платформі не буде. Це ініціатива автора курсу.
Жанна, 23.04.2019, 17:40
Скажите, пожалуйста, будет ли повторение или продолжение этого курса? Если "да", то где и когда?
Спасибо
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок