Опис курсу

  • Загальний курс

Комунікативний курс для різних рівнів знань, спрямований на покращення рівня англійської у 4-х напрямках: говоріння, граматика, лексика, розуміння мови на слух. Теми занять виключно актуальні, матеріали - автенитичні, для початкових рівнів - адаптовані. У групі до 6 студентів.Вагома перевага даного курсу - це поєднання індивідуального підходу та спілкування у групі, що в результаті допомагає говорити без бар'єрів на будь-які теми, застосовуючи при цьому правильні слова, фрази та граматичні конструкції.

Тривалість: 4 міс, 48 занять по 90 хв.

Вартість курсу: 2040 грн/місяць або 7776 грн за весь курс.

  • Бізнес курс

Курс розроблений з використанням автентичних матеріалів міжнародних бізнес-видань. Навчання проходить у форматі притаманному діловому спілкуванню, з використанням цільової лексики та граматичних конструкцій, відтворенні мови у ситуаціях наближених до реальних.

Тривалість: 3 міс, 24 занять по 90 хв.

Вартість курсу: 5280 грн за весь курс або 2 платежі по 2800 грн

  • Інтенсивний курс

Вчимо те, що Вам потрібно було вивчити "на вчора". Експрес курс для різних рівнів знань. Заняття проходять в інтенсивній формі та з великою частотою. Використовується комунікативна методика.

Тривалість: 1,5-2 міс, 24 занять по 90 хв.

Вартість курсу: 2500 грн/місяць або 4800 грн за весь курс.


  • Базовий курс англійської для школярів

Допомагаємо підтримувати зацікавленість англійською і розвиваємо навички читання, письма та говоріння. Даний курс допомагає відчувати себе вільно з англійським в рамках шкільних вимог і знати більше ніж цього вимагає освітня програма з іноземної мови.

Вартість: 960 грн / місДодати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок