Опис курсу

Puzzle School – школа цифрового дизайну та мистецтва для підлітків 11 - 16 років.

Наша ціль– допомогти кожному підлітку пізнати себе з творчої сторони і обрати власний шлях у Digital-сфері. Як ми цього досягаємо?

Теорія: здобуття учнями базових навичок з різноманітних креативних сфер та освоєння інструментів графічних редакторів.
Практика: закріплення отриманих знань і створення власного портфоліо.

Ми постійно вдосконалюємо авторські програми з вивчення популярних графічних редакторів Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та графічного планшета відповідно до сучасних тенденцій.

Ми пропонуємоонлайн та офлайн-навчаннядля підлітків 11-16 років. Після кожного курсу учні отримують сертифікат Puzzle School.

Актуальні курси школи:

  • 1-й курс “Illustrator. Творчий курс”.

Перший практичний курс розрахований для підлітків-новачків у цифровому малюванні та дизайні. Основне завдання курсу – вивчення технічної бази програми Adobe Illustrator, що буде міцним стартом для більш поглибленого вивчення програм.

У результаті курсу підлітки:

1. Вивчать базу програми Illustrator: векторна графіка, композиція, робота з деталями й палітрою, стилізація, опрацювання світлотіней, об’єкт у середовищі і т.д;

2. Навчаться працювати з графічним планшетом;

3. Зберуть портфоліо власних робіт: стікери, ілюстрації, стилізований автопортрет і т.д;

4. Спробують сили у різноманітних галузях цифрового мистецтва, що допоможе визначитись у якому напрямку розвиватись надалі.

Після першого етапу (курсу) програми Puzzle School учні переходять на другий: “Photoshop. Креативний курс ”.

  • 2-й курс “Photoshop. Креативний курс”.

Цей курс розрахований для підлітків, що бажають оволодіти графічним редактором Adobe Photoshop, навчитись застосовувати інструменти програми для різних цілей у цифровому мистецтві та дизайні. Учні створять власні роботи в сфері ілюстрації, art-реклами, архітектурної графіки та інших, навчаться редагувати зображення, створювати спецефекти.

В результаті курсу підлітки вмітимуть правильно підходити до дизайн-завдань, спробують сили у різних творчих цифрових галузях та зберуть портфоліо власних робіт.

Після закінчення курсу (2-го етапу) учні переходять на третій курс “Базовий графічний планшет”.

  • 3-й курс “Базовий графічний планшет”

Цей курс розроблений для підлітків, яким цікаво оволодіти навичками малювання на графічному планшеті. Ще більше теорії, цікавих практичних завдань та проектів для портфоліо! Під час навчання учні працюватимуть з теорією (правила побудови, світлотіні, колористики, композиції, т.д.) та практикою: створення лінійного малюнку, різноманітних ілюстрацій та анімації.

Після закінчення 3-го етапу (курсу) учні мають можливість перейти у вищу школу й навчатись на профільних спецкурсах.

  • Спецкурс “ Illustrator. Графічний дизайн”

Цей курс буде актуальним для тих, хто бажає розвиватись у графічному дизайні. Протягом курсу підлітки вироблять професійні навички та зберуть власне портфоліо, створять брендбук компаніїї, айдентику та шрифт, фірмовий стиль, соціальний плакат, опрацюють векторну ілюстрацію. Також учні отримають досвід роботи в команді та презентації власної дизайн-ідеї.

  • Спецкурс “ Графічний планшет. Анатомія”

Цей курс чудово підійде для підлітків, які бажають професійно розвиватись в цифровому мистецтві. Знання анатомії необхідні для аніматорів та ілюстраторів будь-якого рівня. Основна ціль спецкурсу вивчення анатомії людини та створення робіт у стилі реалізму. Фінальна робота учнів присвячена створенню реалістичного портрету, що дозволяє закріпити теоретичні знання.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок