Опис курсу

Дитина з моменту народження постійно пізнає світ. Вона відкрита для нових знань і з фантастичною швидкістю засвоює інформацію. Все тому що, дитина ще не знає невдач і не здобула цілий набір страхів, як дорослі. Саме тому додаткові мови краще вивчати з самих ранніх років. Спеціально для дітей у віці від 4 до 6 років команда викладачів Redford розробила курс англійської мови для дошкільнят – Redford Preschool.

Кому підійде курс Redford Preschool?

  • дітям від 4 - до 6 років;
  • активним, непосидючим малюкам;
  • сором'язливим дітлахам, котрі побоюються спілкуватися і знайомитися з іншими дітками;
  • дітям, якіготуються до вступу в початкову школу;
  • малюкам, які з ранніх років демонструють схильність до іноземних мов.

Як проходять заняття?

Всі діти абсолютно різні: один малюк буде вдумливо повторювати нові слова за викладачем, а другий не зможе і хвилини посидіти на місці. Тому усі заняття для дошкільнят у школах Redford проводяться у формі ігор, конкурсів, дружніх змагань. У веселій і дружній атмосфері діти повністю занурюються в мовне середовище. Вони спілкуються з першої і до останньої хвилини англійською мовою і з викладачем, і між собою.

Тривалість одного курсу навчання - 3 місяці. За цей час діти проходять 23 урока по 60 хвилин кожен. Під час заняття у малюків є дві перерви по 5 хвилин. У цей час діти розминаються, бігають, граються, їдять корисні снеки. Програмою передбачені заняття по книгах SuperSafari, один комплект підручників дитина пройде рівно за тримісячний курс. Загальна кількість курсів передбачене в програмі- три. Для проходження всієї програми повністю, тривалістю 9 місяців, малюкові знадобитися 3 комплекти книг: Safari 1, 2, 3. Вартість одного місяцю навчання - 1200 грн.

Результат навчання на курсі англійської мови для дошкільнят - Redford Preschool

Навчаючись за даною програмою, дитина проходить 25 різних тем. З кожним новим рівнем теми ускладнюються, отже, словниковий запас малюка розширюється. В результаті, по закінченню курсу, дитина може:

  • читати і писати англійською мовою;
  • знає цифри і кольори;
  • має навички аудіювання і говоріння англійською;
  • поповнить свій лексичний запас;
  • вивчить основи англійської граматики.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок