Опис курсу

3ds max - одне із самих великих програмних забезпечень для 3д моделювання та візуалізації. Вона широко використовується в сфері проектування, при створенні дизайн-проектів, ігр та анімаційних роликів. Дане ПО дозволяє створювати різноманітні за складністю та формою об'єкти, використовуючи при цьому різноманітні техніки та механізми, яких тут досить велика кількість.

Але за всією красою і величчю того, що може ця дійсно класна програма, криється велика кількість інструментарію, що відрізняється від класичних програм 2d / 3d графіки. Але не поспішайте засмучуватися, ми Вам допоможемо з цим. Наша школа дизайну та комп'ютерної графіки покаже в нашому курсі 3d моделювання як створювати зачаровують сцени для візуалізації проектів, як правильно і ефективно використовувати інструментарій 3ds max для створення високоякісної продукції.

Чи бувало таке, що Ви дивилися на чарівну фотографію, інтер'єру приміщення, або авто своєї улюбленої марки ... а потім усвідомлювали або дізнавалися, що це картинка? Частенько, чи не так? Пройшовши наш курс по 3ds max, Ви за нетривалий термін дізнається багато секретів і прийоми цієї програми, і безсумнівно зможете відточити свою майстерність для створення подібних фотореалістичних картин.

У 21-му столітті світ переповнений віддаленою роботою, і тепер ринку необхідні нові, сучасні фахівці. І 3d-артисти, і візуалізатори одні з таких професій. Наш авторський курс 3ds max intensive покаже і пояснить Вам всі тонкощі цих професій, виверти і правила поведінки при роботах з іноземними замовниками і багато іншого, чого ніколи не дізнатися в звичайних ВНЗ і школах.

В першу чергу ми зацікавлені у Вашому успіху. Наша школа комп'ютерної графіки проводить уроки 3ds Max в центрі Києва, в сучасних лекційних залах. Навчання побудовано таким чином, щоб кожен зміг отримати належну увагу викладача.

Після закінчення курсу, Ви оволодієте основам анімації, почнете розуміти логіку моделювання в 3ds max, познайомитеся з цікавими доповненнями і надбудовами, навчитеся перетворювати свої вміння в чудові картинки і ролики. Так само, ми поділимося своїм досвідом роботи на закордонних замовників, нюансами і тонкощами цієї сучасної і високооплачуваною сфери діяльності.

Нарешті Ви зможете заробляти на своє захоплення, на своїй творчості, покинувши сірий офіс і вдихнувши відчуття свободи та фінансової незалежності. Чекаємо Вас.

Об’єм курса: 52 години

Час проведення: 9:00-13:00

Дні проведення: Вт, Чт

Для детальнішої інформації перейдіть на наш сайт:

cadcourses.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок