Опис курсу

ВІЗАЖ та декоративная косметика

Програма курсу «ВІЗАЖ та декоративная косметика»Велика частина жінок вважають, що вони своїми силами вміють користуватися декоративною косметикою.візажЧи так це насправді?

Адже першочергова мета візажиста полягає в тому, щоб не просто нанести макіяж, але зробити це професійно! Сховавши невдалі ділянки і вивівши на перший план плюси, унікальні тільки для даного клієнта.

Професійний візажист виконає макіяж для різних життєвих ситуацій. Макіяж буває дуже різним: природним, на кожен день, яскравим або відповідним для романтичного вечора.
Однак правильний макіяж - це той, якого не видно. Коли погляд привертає не вигадана, а природна краса жінки, вміло підкреслена косметикою.

Важливою перевагою професії, є широка область професійної діяльності: візажисти необхідні салонам краси, на телестудії, при виробництві фільмів, театральних постановок. Багато з них працюють в журналах про моду і красу, модельних агентствах або ведуть приватну практику.

Адже одвічне культ краси, який зобов'язує кожну жінку завжди добре виглядати. Народжує постійний попит на майстрів візажної мистецтва і стилістики.

Праця візажиста будується в два основних етапи. На початку майстер веде роботу з контуром особи і загальними параметрами, і тільки потім переходить безпосередньо до використання декоративної косметики. Хто має великий досвід роботи візажист вміло поєднує

Навчання на курсах візажистів знадобиться безсумнівно всій прекрасній половині людства.

Заробітною платою і творчою самореалізацією, а також хорошими можливостями для професійного росту.

Попит на жіночу красу буде завжди, а це значить умілий візажист ніколи не залишиться без шматка хліба.

Що ж може дати, навчання в нашому Інституті?

Програма курсу «Візаж» ознайомитись можна за посиланням

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок