Опис курсу

Навчання дітей дошкільного віку відбувається за авторською програмою BIS Education. Вказана програма відповідає вимогам Базового компоненту дошкільної освіти (затверджено Міністерством освіти і науки України) та Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). Програма враховує вікові психофізіологічні можливості, інтереси та потреби розвитку 3-4-5-річних дітей, практично забезпечує наступність між дошкільною та шкільною ланками іншомовної освіти. Та готує малят до успішного засвоєння програми початкової школи (рівень Pre A1 за шкалою CEFR). Практична ціль програми – формування елементарної англомовної комунікативно-мовленєвої компетенції. Пріоритетним є формування у дітей умінь аудіювання й говоріння у формі гри з постійним унаочненням мовного матеріалу.

  • Заняття проходять у групах: 2 рази на тиждень тривалістю 60 хвилин кожне. Або індивідуально 2-3 рази на тиждень тривалістю 30-60 хвилин.
  • До вартості занять включено авторські матеріали та посібники.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок