Опис курсу

𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆 є партнером Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗰𝗮𝗻 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗖𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗲𝗱 𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗰 𝗔𝗰𝗰𝗼𝘂𝗻𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀, 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔). Завдяки угоді про співпрацю ми маємо змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲. Це значить, що вони будуть доступні в будь-який зручний для вас час.

Курс U.S. GAAP: Review for Business & Industry - US GAAP: Огляд для бізнесу та промисловості  призначений для бухгалтерів, фінансових менеджерів та внутрішніх аудиторів, що співпрацюють з міжнародними компаніями та прагнуть розуміти всі тонкощі та нюанси американськими обліку.

Загальні принципи бухгалтерського обліку (Generally Accepted Accounting Principles, GAAP) –стандарти обліку, що застосовуються відповідно до національного законодавства. Відмінною рисою американських стандартів є детальне регулювання порядку обліку тих чи інших практичних ситуацій, що й ускладнює їх розуміння.

Кількість американських компаній, що працюють на українському ринку невпинно зростає, як результат глобалізації бізнес-процесів. Саме тому збільшується і попит на фахівців, що є компетентними як в американському законодавстві так і страндартах бухгалтерського обліку, що діють в США.

До програми курсу входить:

  • Облік та фінансова звітність за FASB
  • Роз’яснення останніх змін до FASB
  • Огляд поточних проектів FASB

Повний перелік онлайн-курсів AICPA: https://certificates.aicpastore.com/

При реєстрації через сайт BDO in Ukraine ви отримаєте знижку на навчання.

Вартість навчання уточнюйте у представників 𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання:

📇 academy@bdo.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок