Докладна інформація про компанію

Ідея створення театру виникла у нас влітку 2014 року, коли наша країна переживала один з найтрагічніших періодів своєї історії. Колектив однодумців, що складається, як з професійних служителів Мельпомени, так і з обдарованих любителів, об'єднала одна мета - зачепити потаємні струни людської душі. Ми віримо, що перебуваючи в залі і співчуваючи тому, що відбувається на сцені, людина стає кращою та добрішою.

За велінням долі ми всі зібралися в Будинку Культури на Виборзькій, що дало нам змогу реалізувати свої творчі плани та амбіції.

Назва театру з’явилася  сама по собі. Театр-студія Терракот символізує можливість легко трансформувати людську душу і як глина змінюватися при ліпленні та нагріванні. Основу репертуару Театру Терракот складають сучасні п'єси, що належать перу як вітчизняних, так і зарубіжних драматургів. Дія, яка розгортається на сцені, актуальна і близька глядачеві наших часів.

Вищою винагородою нашої праці є щирі емоції Глядача, який, після того як закривається завіса, намагається подивитися на життя трохи по-іншому ..

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - акторська майстерність, риторика, ораторська майстерність.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок