Докладна інформація про компанію

Факти про компанію

Ніша: Premium Class Courses.

  • Рік заснування: 1991 рік
  • Членство: Європейська Бізнес Асоціація, Британо-Украïнська Торгова палата, Міжнародний Айстедфод…
  • Наявність Ліцензіï: ГУОН № 533592-АВ терміном дії до 2020 року.
  • Авторство в Методиці: компанія є автором в Украïні методики мовного тренінгу. До сьогодні компанія залишається єдиним в Украïні утримувачем комплексноï методики цієï техніки навчання.
  • Унікальність системи викладання: тренінговий інтенсив "Non-Stop English".
  • Головні відмінності та переваги системи викладання: максимально короткий термін вивчення мови при мінімальних домашніх завданнях.
  • Інші напрямки діяльності: бізнес-тренінги, консалтинг, культурно-освітні проекти.
  • Один з найвищих рейтингів по вкладеннях компаніï у навчання своïх працівників.
  • Досягнення: 100% успішна здача слухачами "ІМІДЖ ОСВІТИ" на міжнародні сертифікати Кембриджу за останні 15 років.
  • Щорічна участь у лінгвістичній конференціï Ради Європи, як єдиного представника від Украïни, письмові гарантії (Договір), всі програми компаніï повністю відповідають Загальноєвропейським Рекомендаціям з мовноï практики Ради Європи, досвід роботи на ринку понад 25 роки.

Вивчайте мову з професіоналами!

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі.
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже сподобалися курси! Я пройшла рівень intermediate, планую продовжити навчання і пройти рівень upper-intermediate. Викладач у мене була Дарія, на її заняттях завжди цікаво! Окремий підхід до кожного учня. Даша - супер! Цікаві теми занять, легка невимушена комунікація в ігровій формі. Я значно покращила розмовний рівень англійської та підтянула граматику. Методика навчання сучасна та ефективна. Не хотілося пропускати жодного заняття. Всім рекомендую!

,

Благодарю коллектив "Имидж-освита" за профессионализм и любовь к своей работе, за доброе отношение к ученикам и необходимую требовательность.
Особенно большое спасибо Ирине Зиминой и Анастасии Проскурняк, благодаря которым я в свои почти 40 лет смогла поступить в канадский колледж, где сейчас успешно учусь.

,

Уезжаю работать по контракту в Калифорнию (IT). Спасибо Имидж освита за мой английский, за чудесных преподавателей (Надежда, Vivica, Nadin) за прекрасную атмосферу и хорошее отношение! Офис, вы тоже молодцы!

,

Осталась довольна курсами! У меня был отличный преподаватель, который всегда находил отдельный подход к каждому ученику, старался каждому по максимуму уделить внимания. Здесь мне английский давался легко, хватала все на лету. Поэтому могу с уверенностью всем рекомендовать даные курсы. Вы не пожелеете. Еще плюс ко всему и цены радуют.

,

Категорически не согласен! Неуспешная сдача - это неполучение сертификата вообще. А то, на какой уровень студент смог сдать, зависит от индивидуальных способностей каждого студента, его собранности и умения концентрироваться во время самого экзамена.
Сам сдавал, знаю.

,

Рекомендую ці курси, бо сама на них навчаюся! Маю відмінні результати у вивченні і позитивні враження від свого викладача! Група у нас теж класна, вже здружилися:) На інших курсах не влаштували ціни, вони високі. Тут - якість і вартість у повному балансі!

,

Завдяки "Імідж Освіті" отримала кембриджський сертифікат CAE рівня "А". Дякую за хорошу підготовку і класного викладача!

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок