Одеський національний медичний університет (ОНМедУ)

Одеський національний медичний університет (ОНМедУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

5412
студентів
1133
викладачі
641
професор
і доктор наук

Спеціальності

Факультети

 • Медичний №1, №2.
 • Стоматологічний.
 • Фармацевтичний.
 • Міжнародний.

Спеціальності:

 • Медицина.
 • Стоматологія.
 • Фармація, промислова фармація (очна і заочна форма).

Абітурієнтам

Інформація для абітурієнтів на сайті ОНМедУ. 

Також є підготовче відділення для іноземних студентів.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](048) 723-35-67.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](048) 723-35-67.

Про ЗВО/ВНЗ

Одеський національний медичний університет є членом Міжнародної і Європейської асоціації університетів, Міжнародного наукового комітету ЮНЕСКО.

Матеріально-технічна база:

6 факультетів, 58 кафедр, 12 навчальних корпусів, 48 клінічних баз, Центр реконструктивної та відновної медицини (Університетська клініка), Багатопрофільний медичний центр.

Симуляційні комплекси створені на 5-и клінічних кафедрах.

Університет має сучасну електронну студентську бібліотеку, що має 5800 тисяч найменувань електронних підручників і навчальних посібників, що дозволяє студенту користуватися навчальним і науковим ресурсом провідних медичних центрів і бібліотек світу.

Видавничо-поліграфічний комплекс уничерситета видає 1 наукових журнали та 2 газети, навчальну-наукову та навчально-методичну літературу: підручники, порадники, навчальні посібники, монографії, матеріали наукових конференцій, методичні рекомендації тощо.


Відгуки

315
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Все що написано нижче абсолютна правда, хочеться добавити про інтернатуру! На основній кафедрі відношення ще більш менш, а ось на суміжних циклах викладачі просто знущаються, заставляють платити за кожний цикл, наприклад , інформатика, яка йде 1 день потрібно платити 300 грн. І так на кожній кафедрі, якщо не заплатиш, тебе тупо завалять і не поставлять допуск

,

Закончила его ещё в 1988 году, учиться было сложно, но интересно, знания прочные. Но сейчас хочу поблагодарить работу архива , какие замечательные, доброжелательные сотрудники и как быстро нашли нужные документы. Спасибо Марине Горбатюк.

,

Що можу сказати про цей ВУЗ. Закінчивши мед коледж с червоним дипломом я провчився в ОНМЕДУ 3 місяці і забрав документи, тому що ВУЗ не відповідає якістю навчання, корубція побори дуже великі, все в доларах і валюті. А платити я не збирався. На щастя закінчив другий медичний університет і теж став гарним спеціалістом. Зараз бачу на виході студентів які приходять навчатися до мене на інтернатуру. Це жах, вони абсолютно стерильні, ОАК і ОАМ, Біохімічний аналіз навіть не знають. Про елементарну розшифровку ЭКГ речі не може бути. Тому приходиться вчити їх мислити клінічно і хоча би розбиратися в основах медицини не говорячи про вищу матерію патогенез хвороб, сучасні методики лікування с точки доказової медицини. Одна кафедра в ОНМЕду яка хоч щось спробувала подати матеріал та навчити студента це кафедра гістології. Привіт Тирон О.М. Всі другі кафедри на яких я вспів побувати це ₴

,

Тут пишут про "строчки" и деньги за уборку)) Ложь и провокация, ребята. Если Вы пришли учиться - всё в Ваших руках. Если Вы пришли платить деньги - молчите и жуйте ненужный диплом молча. Это Ваше право. Знания есть, наука развивается, кафедры в больницах замечательные, как и профессора. Лучший ВУЗ!

,

Университет замечательный. Говорю как студент этого ВУЗа. Лучший в Украине по ряду причин : высокая техническая база, лучший анатомический корпус, чудеснейшая архитектура и огромное кол-во знаний. Дорогие абитуриенты, медицина - это дело души. Никто ничего на блюдечке не приносит. Но наш ВУЗ сделает всё возможное для того, чтобы сделать из вас специалистов и дать толчок к развитию. Не слушайте тех, кто платит деньги за каждую двойку) Эти люди пришли, зная, что учиться не будут. Проверьте, таких много среди нас. Но вы должны быть усердным, старательным, трудолюбивым и стойкими. И тогда любые двойки, пропуски, несданные с первого раза рубежи вам не страшны. Преподователи человечные. Люди интеллигентные и высокодуховные, у которых вы многому научитесь. Желаю успехов вам на выбранном пути. ОНМедУ - сердце Одессы.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Одесі, а також коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі