Хто такий логіст

Категорія: Логістика, склад, ЗЕД

Хто такий логіст

Логіст організовує доставку товару та його складування, розробляє вигідну схему поставок. Аналізує ринок транспортних послуг, проводить розрахунки, шукає надійних партнерів, координує дії, готує документи.

Специфіка професії

У гарного логіста завжди є кілька варіантів доставки товару. У разі форс-мажорних обставин (затримка літака, ремонт автодороги, поломка потягу, проблеми з митницею) у нього є запасний шлях. Товар повинен бути доставлений в термін у будь-якому разі!

Місце роботи

Відділ або департамент логістики в будь-якої великої компанії, будь то мережа закусочних, взуттєвої магазин або молокозавод. Можна працювати в спеціалізованих логістичних компаніях, що пропонують послуги транспортування і складського зберігання стороннім фірмам.

Особисті якості

Бути логістом не так просто. Він відповідає за товар, і його помилка може дорого коштувати фірмі. НЕ поставлена вчасно продукція прямі збитки. Відповідальність велика. Логіст вміє приймати нестандартні рішення, здатний діяти в умовах жорсткої нестачі часу, легко знаходить спільну мову і з вантажниками, і з водіями, і з працівниками митниці. У більшості фірм логіст приходиться працювати з зарубіжними партнерами і вільне володіння англійською мовою - одне з основних вимог до здобувачів на цю посаду.

Джерело: ancor.ua


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Логістика, склад, ЗЕД