Офіс-менеджер: можливості кар'єрного росту

Ольга Куриленко

Категорія: Секретаріат, діловодство

Офіс-менеджер: можливості кар'єрного росту

Одне з питань, що часто можна почути на співбесіді: ким ви бачите себе через 5 (10) років. Відповідь на це запитання допомагає роботодавцеві зрозуміти, чи планує кандидат на вакансію надовго залишатися в компанії (бачу себе кваліфікованим фахівцем, потрібним компанії) або ж сприймає посаду як стартову сходинку (хочу набратися досвіду і відкрити свою справу - іноді відповідають і так). А якщо й хотів би залишитися, то в якості кого, які амбіції і кар'єрні устремління кандидата. Адже якщо він може навчитися всім премудростям роботи і піде в той момент, коли стане незамінним - це буде цілою трагедією для компанії.

Влаштовуючись на посаду офіс-менеджера, навряд чи хто може сказати, що мріє залишатися на цій посаді все життя. Однак важливо усвідомлювати, що компанії, в яку ви влаштовуєте, в даний момент потрібен офіс-менеджер, людина, що має, перш за все, навички та вміння, необхідні для забезпечення ефективної життєдіяльності офісу.

Крім того, секретар - це обличчя фірми, і часто саме по секретарю судять про керівника і про компанії в цілому.

Саме на своєму робочому місці ви можете зарекомендувати себе як: пунктуального, грамотного фахівця, який вміє працювати з технікою, підготувати необхідний матеріал, правильно вести переговори по телефону, бути обличчям компанії.

При цьому у вас завжди є два шляхи: ви можете стати дисциплінованим і грамотним офіс-менеджером, або членом команди, якому близькі інтереси і проблеми компанії. Тоді зможете виконувати не тільки технічну частину, але і вносити свої пропозиції чи зауваження, які, безумовно, будуть оцінені керівництвом або тими людьми, з якими ви безпосередньо працюєте. Тобто станете тим незамінним членом команди, який буде виконувати частину спільної важливої роботи.

Чи є можливості кар'єрного росту для офіс-менеджера? Звичайно, є! Адже шлях від офіс-менеджера до Хорошого Офіс-Менеджера дуже довгий і дуже важкий. Але ті, хто пройдуть його, ніколи не змінять своєї професії.

Крім того, саме від офіс-менеджера залежить тепло, затишок, миролюбний і позитивний настрій в офісі. Адже часто цей фахівець виконує роль «душі» команди.

Таким чином, ви отримуєте досвід роботи з людьми, вміння працювати з інформацією, і головне - в команді.

Однак, чи означає це, що вам забезпечений перехід на більш високу посаду і кар'єрне зростання в цій компанії? На жаль, ні. Виходить парадокс, чим більш кваліфіковано ви виконуєте свої обов'язки офіс-менеджера, тим більше дорожить вами керівництво і тим важче знайти вам заміну. Тому, для подальшого кар'єрного росту, найчастіше, доводиться міняти роботу. При пошуку нового місця, вказавши в резюме не тільки свою нинішню посаду, але й увесь той досвід, який ви придбали і з якого вже «виросли», ви, безумовно, можете претендувати на більш високу посаду, просуваючись, таким чином, по кар'єрних сходах .

Але в кожному випадку важливо виходити з реалій - відкрита і чесна розмова з керівництвом може змусити його поглянути на вас новим поглядом і оцінити всі «за» і «проти» вашого догляду. Важливо одне - чим більше у вас буде умінь, знань і досвіду, тим більше можливостей самому керувати своїм життям.


Коментарі0

Залишити коментар

Залишити коментар

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Секретаріат, діловодство